Kwiaty na naszym weselu wyglądały przepięknie — bukiet, dekoracje sali i detale zachwyciły nas i gości. Profesjonalizm, świetny kontakt i doskonały dobór kwiatów sprawiły, że całość wyglądała wspaniale. Z całego serca polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Jan Stasiukiewicz ★★★★★
-
Marta Worona ★★★★★
Jak zawsze piękne, świeże kwiaty i szybka dostawa. Bardzo zadowolona
-
Franek Frankowski ★★★★★
Wszystko w jak najlepszym porządku. Piękne kwiaty i dostawa na czas. Wiele możliwości zapłaty. Ja korzystam z PayPal. Super sprawa. Polecam Pszczółkę wszystkim. Kilka razy zamawiałem kwiatki z Pszczółki i na 100%będę do tej kwiaciarni wracał.
-
Kinga Waszkiewicz-Piwko ★★★★★
Piękne bukiety, świetny kontakt z florystka ,zawsze można się dodzwonić, cudownie dobrane kwiaty wykończone pięknymi kokardami . Polecam
-
Natalia ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usługi poczty kwiatowej! Zamawiałam bukiet online na urodziny dla mamy. Bukiet na żywo jeszcze piękniejszy niż na stronie, rozmiar średni jest naprawdę bardzo duży! Zdecydowanie uczciwie, od serca zrobiony. Dodatkowo miałam prośbę aby bukiet został dostarczony w określonym przedziale czasowym, bardziej precyzyjnym niż ten z opcji wyboru na stronie, i tutaj również bez żadnego problemu, kwiatki zostały dostarczone w tej konkretnej godzinie w której chciałam. :) Solenizantka bardzo zadowolona, otrzymała również życzenia od Pani kurierki :) i też prosiła mnie o wystawienie pozytywnej opinii. Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług kwiaciarni, będę z pewnością wracać!
-
Mega Shamond ★☆☆☆☆
Szkoda ze nie da sie dać ujemnych gwiazdek bo prowadzenie działalności przez właścielke jest mega nie profesjonalne, w okolicy walentynek zamówiłem bukiet oferowany przez nich dostawa miala się odbyć miedzy godziną 10-13 tak jak maja na stronie internetowej. Z rana otrzymuje telefon ze pani sie nie wyrobi. I nie będzie na czas pomyślałem ze no trudno musi tak byc ale np nie sądziłem ze to bedzie az 3 godziny. To jest jakies nieporozumienie jak zaznaczam opcję ze kwiaty maja byc 10-13 to licze na to ze pani postara sie jak najszybciej to zrealizować bo danej osoby moze juz nie być pod adresem. Pomyślałem sobie wtedy dam jeszcze jedną szansę na rehabilitację w końcu kazdy moze miec gorszy dzień. W dzień kobiet zamówiłem wiązankę ktora miala się składać z 17 kwiatów czekoladek i jakiegoś tam misia kwiatów bylo 13. W odpowiedzi od właścicielki dostałem ze cena sie zmieniła na ten okres. No wszystko super ale dlaczego na stronie internetowej w takim razie nie bylo takiej opcji gdybym wiedział ze nie bedzie tylu kwiatów to po prostu bym ich nie zamówił to jest po prostu kpina z klienta i celowe działanie wprowadzenia w błąd. Skoro ktoś prowadzi działalność florystyczna i na SWOJEJ stronie oferuję cos czego nie dostaje to z jakiej racji to tam widnieje, drugą sprawą była obecność Rafaello gdyż w ofercie byly napisane czekoladki. Kobieta ma uczulenie na migdał zawarty w nich. Serdecznie nie polecam. .Kwiaty tez nie byly pierwszo rzędne z relacji kobiety mówię
-
Jan Kasyna ★★★★★
Zamówienie złożone z trasy przez telefon (bardzo miła Pani odebrała) na godzinę przed odbiorem, kwiaty przejechały ponad 200km i później stały ponad tydzień u solenizantki. Dodam, że tak wielkich róż jakie były w bukiecie nikt z gości nigdy nie widział :) zapewne w niedługim czasie odwiedzę Pszczółkę ponownie !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pszczółka Salon Florystyczny.?
Pszczółka Salon Florystyczny. znajduje się przy Śniadeckich 41, 75-381 Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pszczółka Salon Florystyczny.?
Można skontaktować się z Pszczółka Salon Florystyczny. pod numerem +48 789 192 125
Jak można dotrzeć do Pszczółka Salon Florystyczny.?
Do Pszczółka Salon Florystyczny. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku