Opinie

  1. Karolina Buszka ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM gabinetu telvet. Wielokrotnie miałam "przyjemnosc" korzystać z "pomocy" tamtejszych weterynarzy. Telinski chyba pomylił zawody, bo na pewno nie po drodze mu było zostać weterynarzem. Starszy Kot ze spadkiem cukru we krwi potrzebował pomocy, to zamiast pomoc to zaczął strzelać fochy,ze na co dzień zwierzę uczęszcza do innego weterynarza, mial pretensje ze sie pojawiliśmy w gabinecie z kotem bo "zaburzamy rytm pracy gabinetu" (cokolwiek to miało znaczyc). Nie dość,ze facet z fatalną wiedzą na temat zwierząt to kasują tyle co dentysta za kanałowe, tyle ze telinski nic nie robi by pomóc. Da jakis zastrzyk i kasuje 200zl. Już nigdy więcej nie skorzystam, choćby byl jedynym otwartym gabinetem w Koszalinie. Wole jechać do Szczecina,do całodobowej kliniki.

  2. Yoki , ★★★★★

    Panie super znaja sie na fachu kotku sie polepszyło cen nie ma z kosmosu wiadomo trzeba pierw dzwonić a nie przyjeżdżać za każdym razem mnie przyjeli kiedy byla potrzeba pani doktor została dla nas nawet po godzinach godne polecenia napewno zostaniemy na stałe tutaj :)

  3. Ania Majdecka ★☆☆☆☆

    10.11 przyjechałam do przychodni prosić o pomoc o godz 14.00 z powodu zapalenia ucha u psa usłyszałam od Pani na recepcji, że nie jestem klientem gabinetu i nie zostanę przyjęta, a weterynarz u którego leczę mojego zwierzaka miał wolne z powodu długiego weekendu mimo to nie zostawił nas i dostaliśmy u niego pomoc, której nie otrzymaliśmy w otwartym punkcie opieki weterynaryjnej.

  1. Basia Oleszczuk ★★★★★

    Dzis po ciężkiej chorobie naszego pieska musieliśmy zakończyć jego cierpienia. Pani doktor wspaniałą osoba jak i reszta personelu pelne zrozumienia empati. Dostaliśmy czas na pożegnanie w ciszy nikt nie poganiał. Polecam z całego serca ten gabinet i nie wiezcie w te bzdury ze nie polecają . Dziękuję całej załodze za słowa otuchy i podejście do naszej tragedi.

  2. Мирослав Нікітенко ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Pani Doktor przeprowadziła profesjonalną diagnostykę i naprawdę pomogła mojemu kotkowi. Widać, że tu liczy się troska i podejście do zwierząt. Polecam z czystym sumieniem!

  3. Anna Anusik ★☆☆☆☆

    Byłam kilka dni wcześniej zarejestrowana przez internet na USG na dzisiaj że swoją świnką morską na badanie, lecz odmówiono mi tego badania informując mnie cytuje " Lekarz ma prawo odmówić badania nie podając przyczyny', przy tym była arogancka. Jak powiedziałam ,że w internecie jest jeszcze wolne miejsce i mogę podejść później. Odmówiono mi. Czy tak powinien zachować lekarz w stosunku do cierpiących zwierząt? Dodam jeszcze , że nie miałam z tą lecznicą żadnych konfliktu

  1. Aleksandra A ★☆☆☆☆

    Profesjonalizm i Telvet to dwa zupełnie różne światy. Przez dłuższy czas przychodziliśmy do tej placówki ze świnką morską. Zarówno ja, jak i mój partner — współwłaściciel świnki — byliśmy regularnie ignorowani, a zgłaszane przez nas objawy były lekceważone. Zamiast realnej diagnostyki i pomocy, oferowano nam doraźne leczenie objawowe, które nie przynosiło żadnych efektów. Pomimo płacenia wysokich kwot za każdą wizytę, nie otrzymaliśmy ani rzetelnej opieki, ani wsparcia. Wiele razy zgłaszałam problem z okiem świnki — ignorowano to, aż do momentu, w którym było za późno. Po odbiorze karty pacjenta (która została wystawiona z błędnymi wpisami) więcej do tej placówki nie wróciliśmy — także ze względu na mój stan zdrowia. Niedawno moja rodzina próbowała umówić USG dla innej świnki. Mimo dostępnych terminów, wizyta została anulowana z powodu… rzekomego “awanturowania się” mojej osoby, co nigdy nie miało miejsca. W związku z tym oczekuję jasnej odpowiedzi: kiedy konkretnie miałam się “awanturować”? Kiedy byłam wobec kogokolwiek z państwa agresywna — słownie lub fizycznie? Proszę wskazać takie sytuacje. Państwa zachowanie uważam za nieetyczne i nieprofesjonalne.

  2. Marcin P ★☆☆☆☆

    Będąc na wakacjach w Łazach zaszła potrzeba naprawdę króciutkiej konsultacji mojego psa (oko). Zostałem odesłany z kwitkiem z pierwszego gabinetu( lovet- zero zrozumienia i empatii, pani lekarz wolała palić papierosa niż mojego psa skonsultować) i pojechałem do telvet czytaj również opinie o pani z recepcji. Niestety muszę potwierdzić opinie na temat tej pani. Żadnego zrozumienia, żadnego skonsultowania się z lekarzem czy przyjmie mnie poza zapisem. Stąd tez odjechałem z kwitkiem. Totalnie nie polecam.

  3. Róża Rywolt ★★★★★

    Kiedy emocje juz opadły, chciałabym serdecznie podziękować za pomoc udzieloną dziś (weekend- niedziela) mojemu pieskowi. Pojawiłam sie w gabinecie, chwilę przed zamknięciem, mimo tego, ze Pan doktor spieszył się, to jednak nas przyjął i pomógł. Sytuacja, dla mnie laika, w moich oczach byla dramatyczna. Pan doktor, ze spokojem wytłumaczył istotę problemu. A przede wszystkim udzielił pomocy mojemu maluchowi. Dziękuję za okazane serce i mnóstwo empatii. Chciałabym zaznaczyć, że obdzwoniłam wielu weterynarzy, nikt jednak nie odebrał. Po stokroć dzięki!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Telvet. Gabinet weterynaryjny. Teliński S., lek. wet.?

Telvet. Gabinet weterynaryjny. Teliński S., lek. wet. znajduje się przy Wańkowicza 82, 75-446 Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Telvet. Gabinet weterynaryjny. Teliński S., lek. wet.?

Można skontaktować się z Telvet. Gabinet weterynaryjny. Teliński S., lek. wet. pod numerem +48 943 433 208

Jak można dotrzeć do Telvet. Gabinet weterynaryjny. Teliński S., lek. wet.?

Do Telvet. Gabinet weterynaryjny. Teliński S., lek. wet. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements