Klasyczne miejsce na stypy. Ja akurat tu na niej byłem jedzenie dobre. Jak to się mówi d.. nie urywa ale nie jest źle stąd dobra ocena i polecenie
Opinie
-
Daniel Cywinski ★★★★☆
-
Mariusz Maniek ★☆☆☆☆
Byliśmy z żoną i dzieckiem pokoje tragedia komuna istna chciałem teraz jechać przed świętami ale boję się że ogrzewanie nie będzie działać
-
Artur Muszyński ★★★★☆
Pokoje dużo do życzenia ale powiem że za tą cenę ok wpisując w gogle prowadzi pod złą bramę czeba z drugiej strony od pętli autobusowej
-
Patra K ★★★★★
Bardzo miła obsługa . Jedzenie rewelacja !!! Przyrządzone potrawy przepyszne (Zupa koperkowa z kurczakiem Wow) Gratulacje Pani kucharz postarała się.
-
Beata Skotnicka ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z tego miejsca. Niedawno odbyła się tu stypa, którą organizowałam. Dania, które wybrałam były bardzo smaczne, mięso w sam raz nie za twarde, surówki pyszne oraz ciasto. Obsługa miła, wszystko ładnie przygotowane i podane. Moi goście byli bardzo zadowoleni. Polecam ten lokal na okolicznościowe imprezy.
-
K_ N-ko ★☆☆☆☆
Słabiutko. Uczestniczyłem w stypie. Zupa I dania letnie o smaku lepiej nie wspominajmy. Ciasto wersja oszczędnościowa. Z tego co wiem organizatorzy uroczystości rozżaleni. Nie polecam
-
Julia Nowak ★☆☆☆☆
Bardzo żałuję , że przeczytałam opinie o tym lokalu dopiero po stypie którą mieliśmy dzisiaj po pogrzebie naszego Taty . Zgadzam się z poprzednikami , którzy twierdzą że zostali oszukani . Zapłaciliśmy 85 zł od osoby ( dania serwowane na półmiskach ) , bo ponoć tak lepiej i jest "procentowo" więcej porcji niż się zamawia. Zapłaciłam za 42 osoby , a w stypie uczestniczyło 37 i z sercem w gardle czekałam aż wszyscy goście nałożą sobie jedzenie na talerze .....czy tego wystarczy . Jakość jedzenia średnia, ciasta na lekarstwo .... A na wynos otrzymałam to co pozostało ( według mnie powinno być z pięć porcji ) , a tu ledwo pies pojadl . Reasumując - zamknąć te budę ,nie dorabiac takich delikwentów.Dno !!!!
-
Żaba Żaba ★★★☆☆
Dużo mieszanych odczuć. Pokój duży, ze sporą ilością mebli, co pozwoliło wygodnie się rozłożyć z rzeczami. Lampki przy łóżkach też były wygodne. Niestety wszystko mocno zużyte i sfatygowane. Meble i lustra obszczypane, tapeta w kilku miejscach podziurawiona, armatura w łazience "latająca" lub pęknięta. Łazienka dobrze wymyta, kurze z mebli powycierane, ale wykładzina już dawno nie widziała porządnego czyszczenia, po przejściu boso przez pokój świeżo ubrane skarpety były już do zmiany. Obsługa była uprzejma i nie było problemu z meldunkiem po 22.00. Z miłym przyjęciem spotkała się także nasza psina. Wzięliśmy opcję, ze śniadaniem, o którym można powiedzieć tylko, że było. Przez kilka dni naszego pobytu, na każde śniadanie było zawsze to samo. Do tego z dań na ciepło - ledwie letnia parówka i zaschnięta jajecznica.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Victoria. Motel, restauracja. Imprezy okolicznościowe?
Victoria. Motel, restauracja. Imprezy okolicznościowe znajduje się przy Gnieźnieńska 38A, 75-736 Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Victoria. Motel, restauracja. Imprezy okolicznościowe?
Można skontaktować się z Victoria. Motel, restauracja. Imprezy okolicznościowe pod numerem +48 943 426 200
Jak można dotrzeć do Victoria. Motel, restauracja. Imprezy okolicznościowe?
Do Victoria. Motel, restauracja. Imprezy okolicznościowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku