Opinie

  1. Dorota Cyga ★★★★★

    Polecam doktora Kowalskiego chirurga, profesjonalne podejscie do pacjenta, mimo że doktor zawsze miły i opowie o schkrzeniu i pokazuje np. Zdjecia redgenowskie czy też rezonansu i opowie co sie dzieję. Doktor ze serduchem i takich potrzeba lekarzy ktorzy powiedzą jak leczyć dane schktzenie

  2. alicja kietrys ★☆☆☆☆

    Dot Pana ?Dr ?Urologa Chęcińskiego .Bardzo nieprzyjemny osobnik .Wcale się nie dziwię, że tak łatwo się do niego dostać .Mnie osobiście potraktował jak intruza .Cyt ,,proszę mi nie zawracać głowy mam ważniejszych pacjętów,, .Od lat jestem pod kontrolą różnych urologów ,ze względu na zmianę zamieszkania dostałam skierowanie do urologa w Koszalinie, ze względu na guza na nerce raz na rok kontroluje mnie urolog .Nigdy do tego osobnika .

  3. Laura Kuczma ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam. Co prawda nigdy nie miałam problemu z rejestracją tu wszystko w porządku. Natomiast stosunek Pani doktor Kowalskiej do pacjenta to jest cyrk. Ma kompletnie gdzieś człowieka. Przychodzisz opowiadasz o problemie i objawach bólowych, a Pani Kowalska podśmiechuje i twierdzi że wszystko siedzi w głowie i coś sobie wymyśliłam… śmiechu warte. Nie chciała skierować na żadne badanie w celu dojścia do przyczyny problemu. Przez tą Panią męczyłam się pół roku z objawami dopóki nie poszłam do innego lekarza. Problem został rozwiązany a ja wyzdrowiałam. Z tego co słyszałam to nie pierwsza taka sytuacja tej Pani. Szkoda że nie napisała tu opinii znana mi pacjentka która męczyła się rok z bólami brzucha podczas gdy Pani Kowalska ją zbywała i twierdziła że sobie coś wymyśliła a finalnie trafiła do szpitala z pęknięciem wyrostka. Uważam ze Pani Kowalska nie powinna przyjmować pacjentów bo nie leczy ich tylko im szkodzi.

  1. Wiesława Bromińska ★☆☆☆☆

    Dzień dobry, nie polecam Pana Doktora Stawskiego. Wizyta trwa 2 minuty, brak zainteresowania tym co pacjent mówi o swoich dolegliwościach, nic nie tłumaczy, gdyż nie ma czasu( jak się przyjmuje 50 pacjentów dziennie- tak mówiła Pani Pielęgniarka) Rutyna, rutyna i nic więcej. Pozostaje mi poszukać dobrego lekarza, ale tym razem poczekam dłużej na wizytę,żeby lekarz podszedł do objawów poważnie , a nie "na sztukę".

  2. Marek Szyperski ★★★★★

    Miałem ogromne szczęście trafić pod opiekę dr. Sebastiana Stucki – to lekarz z powołania, który łączy ogromną wiedzę, profesjonalizm i empatię w podejściu do pacjenta. Już od pierwszej wizyty czułem, że jestem w dobrych rękach. Pan doktor dokładnie wyjaśnił, na czym polega mój problem, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i zaproponował skuteczny plan leczenia, który szybko przyniósł ulgę. Jego zaangażowanie, spokój i serdeczność sprawiają, że każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Widać, że zależy mu na zdrowiu pacjenta, a nie tylko na “odbębnieniu” wizyty. Dzięki jego pomocy mogę znów normalnie funkcjonować i wrócić do aktywności, które wcześniej sprawiały mi ból. Z całego serca polecam dr. Sebastiana Stucki każdemu, kto szuka prawdziwego specjalisty i człowieka z pasją. Dziękuję Panie Doktorze za wszystko!

  3. Dariusz Sadlo ★★★★★

    Pragnę wyrazić słowa szacunku i uznania za znakomita ,fachową obsługę podczas badania kardiologicznago przeprowadzonego w gabinecie Concordia przez Pana Doktora Włodzimierza Stawskiego .Troska o pacjenta głęboka , wnikliwa analiza wyników i empatia stanowiły że wizyta dala właściwy efekt a ka otrzymałem fachową diagnozę i dokładne zalecenia na przyszłość. Trzeba też wspomnieć o znakomitej asystence Pana Doktora Pani Magister Agnieszce która w sprawny i rzeczowy sposób przygotowuje pacjenta w czasie wizyt i dba o przyszła informacje i wykonanie zaleceń dotyczących leczenia .Gorąco polecam i życzę dalszych lat owocnej pracy będącej wzorem do postępowania i przykładem najwyższych standardów opieki nad pacjentem.Serdecznie pozdrawiam ,dziękuję i przekazuje wyrazy uznania i szacunku Z poważaniem Dariusz Sadlo

  1. Kasia S ★☆☆☆☆

    Przychodnia profilaktyczna z lekarzem rodzinnym na ul. Głowackiego to jakaś kpina. Lekarz ma wiecznie zajęty grafik a korytarz pusty i 0 ludzi. Pani na rejestracji nie potrafi poprawnych informacji przekazać, wprowadza w błąd,. Przy rejestracji telefonicznej potwierdza rejestrację po czym na miejscu człowiek w przychodni dowiaduje się że nie ma miejsca albo lekarz go nie przyjmie. Osobiście dwa dni zgłaszam się tam z gorączką i bezczelnie zbywana. Pani na recepcji jest arogancka i bezczelna. Nie polecam nikomu takiego lekarza rodzinnego który nie przyjmuje w wyjątkowej sytuacji i przychodni w której na recepcji siedzi niekompetentna osoba na ciepłym stanowisku.

  2. John Rambo ★★★☆☆

    Rejestracja przemiła. Rzeczowo i na temat. Kardiolog cud miód i orzeszki. Ale jest pewna drzazga na wizerunku. Pan urolog. Z racji profesji sami starsi ludzie 40/50/60+. Niemiły, arogancki, wszystkie rozumy zjadł, ale sobie chyba żadnego nie zostawił. Z kamieniem w jedynej nerce wysłał mnie na usunięcie tego, co jest zamiast drugiej. A o kamieniu ani słowa. I jeszcze na koniec żeby mu głowy nie zawracać jakimiś niepotrzebnymi wizytami. Ojciec pana lekarza na pewno nie jest dumny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Uromed?

Uromed znajduje się przy Bartosza Głowackiego 7, 75-402 Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Uromed?

Można skontaktować się z Uromed pod numerem +48 943 400 065

Jak można dotrzeć do Uromed?

Do Uromed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements