Dramat. Chwilę po otwarciu sklepu w kasie nie ma pieniędzy żeby wydać resztę. Chciałam zapłacić za zakupy ok 69 zł płacąc 200 zł. Do tego wyjątkowo bezczelny młody chłopak za lada. Będę omijać szerokim łukiem i to polecam innym. Czytając wpisy innych osób widzę, że obsługa w tym punkcie pozostawia wiele do życzenia.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna W ★☆☆☆☆
-
Teresa Korol ★☆☆☆☆
Niemiła obsługa, która żyje w jakiejś iluzji, że świat kręci się wokół nich i klienci są dla nich, a nie odwrotnie. Nie zdziwiłbym się gdyby pozytywne opinie były sztucznie wygenerowane.
-
Krzysztof Krzysztof ★☆☆☆☆
Zgadzam się z opiniami o "obsłudze która zachowuje się jakby była tam za karę" . Jeśli komuś nie zależy na spierdoleniu humoru przez chłopaczka któremu najwyraźniej zabierali kanapki w szkole to śmiało, może kupować w tej żabce. Natomiast panienka to chyba jakiś medyczny ewenement, bo zachowuje się jakby miała okres 24/7.
-
Szymon Radzki ★☆☆☆☆
Nie polecam właścicieli żabki, najgorsza obsługa jaka kolwiek widziałem, najgorsze jedzenie, nie chciał zrobić rzeczy która chciałem kupić, powód był że nie chciało mu się, mam nadzieję że niedługo zlikwidują mu ten sklep bo nie wyobrażam sobie chodzić do tej żabki, i wolę pójść do innej 3 km dalej
-
Wojciech Okupski ★★☆☆☆
Byłem przypadkowo. I wiem, że więcej nie przyjdę. Inna cena na półce, inna w komputerze. Na informację, że pani powinna sprzedać w cenie wywieszonej, głupie tłumaczenie. Różnica 1,00 złotego to nie chciało mi się tracić czasu. Ale niesmak pozostaje.
-
swer rews ★☆☆☆☆
Dramat!! Ta sfrustrowana agresywna ajentka o zepsutej cerze wulgarnie naubliżała mi słowami które jest mi wstyd tutaj przetoczyć ponieważ wszedłem do sklepu na rolkach!!! Przy wejściu nie ma znaków zakazujących owej praktyki a na prośbę o okazanie regulaminu wewnątrz zakładowego odpowiedzieli jeszcze większą ilością obelg skandal!! Nie jestem prawnikiem ale wydaje mi się że zgodnie z art. 2 ustawy o ruchu drogowym osoba, która jeździ na rolkach, traktowana jest jako pieszy, dlatego jeżeli nie zostało mi przedstawione nic na potwierdzenie owego zakazu zachodzą przesłanki z kodeksu wykroczeń art 135, który wskazuje "kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie, bez uzasadnionej przyczyny, odmawia sprzedaży takiego towaru, podlega karze grzywny", gdyż odmówiono mi sprzedaży napoju izotonicznego. Kobieta ewidentnie ma problem z kontrolowaniem emocji niech ktoś w końcu przyjrzy się z boku i udzieli pomocy zanim będzie za późno każdy ma prawo do gorszego dnia ale gorszy dzień u tej pani trwa już od kilku miesięcy jak nie lat sądząc po zachowaniu oraz komentarzach.
-
Gordon ★★★☆☆
Ostatnio pustki na półkach, godziny otwarcia losowe, co chwila kartka "zaraz wracam" (takie "zaraz", że do biedronki zdążyłem pójść a dalej było zamknięte), a teraz już drugi dzień zamknięte na "inwentaryzację", chociaż w środku żywego ducha nie widać... 3 gwiazdki, bo obsługa miła i dobre jedzenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Małopolska 1A, 75-393 Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku