Opinie

  1. Artur Mozal ★★★★★

    Doskonała lokalizacja,do plaży parę kroków,blisko sklepy,smażalnie,restauracje.Pokoje bardzo czyste,w nocy cichutko jakbyśmy sami byli :) Właściciele wraz z synem przesympatyczni i bardzo pomocni. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

  2. Natalia Holak ★☆☆☆☆

    Uaktualniamy opinie. 1 wizyta w 2020 roku, teraz kolejna w 2025. Jeśli chodzi o standar to nie zmieniło się nic a wręcz przeciwnie. Łatane są dziury żeby jakoś to się kręciło. Pokój na 1 piętrze z balkonem. Balkon cały w pajęczynach i małych pajączkach, zanim zaczęliśmy z niego korzystać to musiałam go wyczyścić, identycznie było z suszarką na balkonie, fajnie że jest ale cała w pajęczynach i brudna. Pokój z 2 łóżkami i kanapa do siedzenia. Kanapa stara jak świat, łóżko małżeńskie duże ale okropnie wysokie i do tego materac tak miękki że człowiek wstawał połamany (no chyba że ktoś lubi to będzie to atut). Wyposażenie pokoju to śmiech na sali (2 kubki i 2 talerze i zestaw łyżka, widelec i nóż). No ok, pomyśleliśmy z w może w kuch jest wszystko co potrzeba a tu jaki szok, parę garnków i patelni, trochę talerzy i tyle. Stara płyta która grzała tak długo że zrobienie śniadania trwało wieki. Ogólnie jeśli ktoś chce tylko przenocować to ok ale zrobić śniadanie czy kolekcje to już będzie spory problem. W łazience bark ręczników, mydła, płynu do naczyń, był tylko papier toaletowy i coś na wzór dywanika. Wszytsko stare i rozpadające się. Parking na posesji jest ale jak postawisz samochód to zapomnij że się ruszysz bo całe domino aut czeka na przedstawienie żebyś ty mógł wyjechać. Jedynie lokalizacja jest fajna bo zaraz przy wyjściu na plażę. Jednak ta plaża bezpośrednio przy domu jest najsłabsza w promieniu kilku kilometrów, pełno na niej kamieni i połamanych kawałków drewna. Lepiej iść w stronę Mielna albo Łazów tam są szerokie i piaszczyste plaże, czysciutkie i z ładnym zejściem do morza. Cena co do jakości to dramat. My po negocjacji płaciliśmy 110 za osobę + opłata klimatyczna. Znajomi w lepszej jakości płacili mniej:/ już tu nie wrócimy na pewno. Zdjęcia dot. Pokoju z przed 5 lat. Teraz nam się nie chciało

  3. Sylwia Keler ★★★★★

    Właśnie kończymy swój pobyt drugi rok rzędu Polecam z czystym sumieniem, bardzo blisko do plaży pokoje czyste i schludne, właściciele bardzo przemili i życzliwi ludzie. Na pewno jeszcze tu wrócimy.

  1. Monika Radwansk ★★★★★

    Miejsce rewelacyjne, wszędzie blisko, plaża, restauracje, sklepy na wyciągnięcie ręki... sam pensjonat uroczy, w pokoju (studio) wszystko co być powinno. Nie ma upału w pokojach, mimo dużej liczby gości, czuliśmy się jakbyśmy tylko my tam mieszkali, wszystko wyciszone i z kulturą. Polecam wszystkim. Sami gospodarze zaś bardzo przyjaźni i służący pomocą, syn gospodarzy również :)

  2. Helena ★★★★★

    Lipiec .2021. Przesympatyczni i pomocni właściciele pensjonatu . Bardzo blisko plaży. (30metrow ) Czyste słoneczne pokoje .(Pokoje takie jak na zdjęciach oferty) Duży balkon z widokiem na las sosnowy . Wieczorami słychać szum morza . :) Odpowiednia jakość do ceny . Helena i Dawid z dziecmi . Polecam!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Renatka pensjonat przy plaży?

Renatka pensjonat przy plaży znajduje się przy Prusa 7, 76-032 Mielno, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Renatka pensjonat przy plaży?

Można skontaktować się z Renatka pensjonat przy plaży pod numerem +48 500 600 048

Jak można dotrzeć do Renatka pensjonat przy plaży?

Do Renatka pensjonat przy plaży można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements