Pyszna pizza, wyborne salami, szczególnie to pikantne, a pomidorowa równie wyborna. No i bardzo szybki czas przygotowania
Zdjęcia
Opinie
-
Jakub Sędziński ★★★★★
-
Artur ★★★★★
Szybko Smacznie i nie drogo , tak oceniam , jadąc po drodze się zatrzymałem i nie żałuję pizza bardzo dobra polecam
-
Olek Szocik ★★★★★
Jedzienie pyszne ( jadłem tylko pizzę) nigdy takiej nie jadłem polecam Pizzę picante jest lekko ostra ale smaczna Mafia jest troszkę bardziej ostra ale i tak pyszniutka, margherita normalna ale również bardzo znakomita w smaku pizza jak z włoch nie wyganiają z pizzeri oregano jeżeli poprosi się o ketchup, który swoją drogą jest też dobry tak samo jak sos czosnkowy jest aromatyczny i pyszny, idealnie sie dopasowuje ...
-
Paweł Ziarkiewicz ★★★★★
Jedne z najlepszych pizz w Polsce - dużo składników dobrej jakości. Pizza wyrabiana i pieczona w holu obok gości, co jest miłym widokiem. Uprzejma obsługa. Sala jadalna wymagałaby większej troski o estetykę.
-
Oliwia Szczygielska ★☆☆☆☆
Carbonara nie smakuje jak carbonara tylko jak makaron w maślanym sosie z boczkiem, tragedia nie dało się tego jeść. Osoba, która to przygotowywała widocznie nigdy nie jadła prawdziwej carbonary, zresztą te “spolszczone” wersje ze śmietaną w większości miejsc są bardzo smaczne. Nie polecam tego miejsca, jedynie pizza była ok, ale o dobra pizze nie ciężko nad polskim morzem.
-
Aron Bazan ★★★★★
Nad polskim morzem niestety nie jest łatwo o dobrą pizzę. Nawet jak w jednym roku coś jest dobrego, to w przyszłym potrafi być już znacznie gorsze. W tym lokalu pizza przynajmniej w 2025 roku jest naprawdę fajna. Składniki są porządnej jakości, smaczne też jest ciasto, wszystko robione jest trochę pod włoski styl.
-
Weronika Pogorzelska ★★★★★
Przepyszne jedzenie, piękny zapach już od samego wejścia. Gorąco polecam znakomity krem z pomidorów.
-
Janusz Brodowski ★★★★★
Bardzo smaczne pizze. Ciasto chrupiące, dodatki bardzo dobrej jakości. Nie należy sugerować się skromnym wyglądem lokalu. Pizze - smakowo i jakościowo zdecydowanie powyżej średniej w Polsce. Ceny od 30 do 40 złotych. Foccachia za 20 zł. Warto zjechać z trasy w podróży ze Szczecina do Gdańska. Tylko 10 minut od zjazdu.
-
Jakub ★★★★★
Miejsce zupełnie nie pod turystów z Sarbinowa byle szybko, byle tanio, tylko bardzo smaczna pizza z dobrymi składnikami, możliwość umówienia punktualnego odbioru własnego na konkretną godzinę bez "jeszcze chwilkę", na miejscu spory parking. Zdecydowanie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria OREGANO?
Pizzeria OREGANO znajduje się przy 76-037 Będzino, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria OREGANO?
Można skontaktować się z Pizzeria OREGANO pod numerem +48 791 324 248
Jak można dotrzeć do Pizzeria OREGANO?
Do Pizzeria OREGANO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku