Bardzo dobre lody, polecam pistacjowe, zapiekanki również smaczne. Dobre miejsce na kawę i coś do niej ogólnie sporo ludzi i trzeba pilnować swojego zamówienia, ale mimo wszystko polecam.
Opinie
-
Hieronim Oś ★★★★★
-
Karolina Chilicka ★★★★★
"Ta kawiarenka to prawdziwy raj dla smakoszy gofrów! Te, które zamówiliśmy, były absolutnie rewelacyjne - pyszne, świeże i perfekcyjnie przygotowane. Co więcej, nic nie spadało z nich podczas jedzenia, co jest dużym plusem. Obsługa była bardzo miła i sympatyczna, co sprawiło, że nasz pobyt był jeszcze bardziej przyjemny. Lokalizacja kawiarni również jest świetna - idealna dla osób, które chcą odpocząć w miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam tę kawiarnię wszystkim miłośnikom gofrów i dobrej atmosfery!" 5/5 gwiazdek!
-
Anna Dziwińska ★★★★☆
Lokal wyróżniający się na tle innych pod względem visualu (ciemna elewacja i wystrój w środku) jak i dużej liczby osób stojących w kolejce po pieczywo w godzinach porannych. Jedliśmy śniadania oraz kupowaliśmy pieczywo na wynos. Zarówno śniadanie klasyczne jak i omlet z farszem bardzo dobre. Porcje spore i naprawdę można się nimi najeść. Z pieczywa polecam rogale maślane i z makiem. Minus za obsługę ale dotyczy on ekipy na stoisku, gdzie można zamówić kawę,śniadania czy lody. Pan nie znał w pełni menu. Kiedy poprosiłam o omleta z farszem był zdziwiony i nie mógł znaleźć pozycji na kasie. Podczas serwowania kawy do stolika robił to bardzo nieumiejętnie. Sprawiał wrażenie rozkojarzonego... Szkoda bo miejsce to ma potencjał i panuje w nim fajny klimat
-
Jagna ★★☆☆☆
Zachęceni pozytywnymi opiniami w google wybraliśmy się 2x na śniadanie. Za pierwszym razem - jajecznica nie była dobra w smaku, zamówiliśmy też 2 herbaty, w jednej filiżance nie było wody. Za drugim razem - zamówiliśmy tosty, prosiliśmy, żeby były bez pieczarek, dostaliśmy z pieczarkami. W smaku też średnie te tosty. Kupiliśmy również 2 soki jabłkowe, z czego jeden ewidentnie był zepsuty (mimo dobrej daty ważności), miał dziwny smak, kolor i był musujący. Zgłosiliśmy obsłudze, niestety pani nie chciała nam go wymienić, bo przecież ważny. Musieliśmy kupić kolejny. Dostaliśmy jedzenie, bez kawy. Podeszliśmy, żeby otrzymać kawę, już nie wiedzą, że zamawialiśmy, proszą o wgląd w paragon. Obsługa nieogarnięta, długo czekaliśmy na zamówienia, trzeba się upominać. Ponadto jest albo krzywa podłoga w lokalu, albo stoliki. Trzeba uważać, pilnować dzieci, nie opierać się, bo bardzo się chwieją.
-
K G ★★★☆☆
Szczerze to nie wiem od czego zacząć najpierw może pierwsza zapiekanka wypiekana na miejscu po 20 minutach dotarła do nas ale z włosem:( druga zapiekanka .....40 minut później dziecko poszło sie zapytać czy jeszcze długo ma czekać to panie powiedziały oooo chyba zapomniałyśmy;;( Później poprosiłam z mężem desery lodowe to Pani pracująca tam była zdziwiona ze tutaj sprzedaje sie tez desery ponieważ wszyscy kupują lody w wafelku itp.... w końcu doszliśmy do porozumienia Pani przyniosła nam desery do stolika ale puchary lodowe wyglądały strasznie bita śmietana spływała po nich były brudne od sosu czekoladowego Desery same w sobie były dobry ale kelnerki brak przeszkolenia.
-
Daniel Cieślikowski ★★★☆☆
Trafiliśmy w to miejsce na śniadanie na podstawie wielu pozytywnych opinii i poleceń. Na pewno można dostać tu wiele świeżych i dobrych produktów. Zostawiam trzy gwiazdki ponieważ gdy zamawiałem śniadanie o godzinie 10:00 zabrakło jajek na którym w większości opiera się menu śniadaniowe. Chwilę później jajka zostały dostarczone o czym Pani z obsługi nie poinformowała. Mógłbym poczekać. Finalnie zjadłem tosty które nie powalały. Można zjeść zdecydowanie lepsze śniadanie w Kołobrzegu. Mimo dużego personelu za barem panuje chaos i nikt nie za bardzo panuje tam nad sytuacja. Miejsce z potencjałem i pomysłem. Zostawiam opinię aby wyciągnąć wnioski i poprawić to co jest do poprawy. Życzę wszystkiego dobrego.
-
Racelogic Zachodniopomorskie ★★★★★
Szukaliśmy przyjemnego, cichego miejsca na ciasto i kawę oraz lody, lepiej nie mogliśmy trafić, wszystko pyszne i miła atmosfera.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stara piekarnia Wierzbowscy?
Stara piekarnia Wierzbowscy znajduje się przy Jedności Narodowej 51, 78-100 Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Stara piekarnia Wierzbowscy?
Do Stara piekarnia Wierzbowscy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku