Pizza smaczna dobre składniki , niestety nie porywa... jest poprostu OK , fajnie że do pizzy można brać oliwe... smakową, Spagetti ok..,ale nie wyglądało apetyczne, minus za ceny napojów 18 pln za napój 0,75 to trochę dużo za dużo. Ogólnie polecam odwiedzić
Opinie
-
Matii KO ★★★☆☆
-
Kamil Kupiec ★★★★☆
Zachęcony licznymi pozytywnymi komentarzami postanowiliśmy odwiedzić ten lokal, gdyż lubimy kuchnię włoską. Niestety czuję niedosyt. Nastawiłem się na pyszną włoską pizzę ale niestety otrzymałem po prostu pizzę. Spaghetti carbonara również średnia. Bardzo wodnista konsystencja sosu i słaby makaron. Jedynym plusem lokalu są produkty włoskie i sympatyczny Pan, który pilnuje interesu. Osobiście nie odwiedzę tego miejsca ponownie, ale najlepiej jakby każdy spróbował wszystkiego na własnych kubkach smakowych.
-
Aleksandra Zieba ★★★★★
Bardzo dobre jedzonko , dawno nie jadłam tak dobrej włoskiej pizzy a możliwe że i najlepsza jakie do tej pory udało się spróbować . Obsługa bardzo miła a sam właściciel no co tu dużo mówić przesympatyczny Pan który dba o to miejsce i oddaje całe serce temu miejscu co widać odrazu , bardzo fajny klimat , czyściutko . Także polecamy bardzo serdecznie i wrócimy napewno ponownie ! Dziekujemy za pyszną pizzę i pozdrawiamy ( Klienci z Krakowa ❤️)
-
Bart ★★☆☆☆
Zachęceni dobrymi opiniami i niezłą średnią ocen udaliśmy się na obiad do tej restauracji. Pani nas obsługująca (prawdopodobnie właścicielka)na wstępie powiedziała jakich dań brakuje i zaproponowała nam coś od siebie. Zdecydowaliśmy się na tagliatelle z krewetkami, ravioli ze szpinakiem i ricottą oraz pizzę Margheritę. No i tu pojawia się problem bo w zasadzie nic nam nie smakowało. Dania totalnie nie przyprawione, soli brakowało w każdej potrawie, nawet sos do pizzy nie miał smaku, więc totalnie nie rozumiemy tych zachwytów. Smak potraw jak ze słabych barów mlecznych, jedynie krewetki były przyrządzone w punkt i ciężko im coś zarzucić , natomiast całościowo tagliatelle bardzo słabe, nawet nie zbliżyło się do prawdziwych włoskich smaków. Pizza jedna ze słabszych jakie w życiu jedliśmy. Nie wiem czy to po prostu słabszy dzień czy zawsze to tak wygląda, ale jeśli tak to nie polecam. Ceny raczej standardowe, ale przy tym „smaku” za wysokie. Toaleta i czystość w lokalu też pozostawia wiele do życzenia.
-
Sebastian L. ★★★★★
Podczas naszego urlopu w Grzybowie, 09.06.2025, trafiliśmy na wspaniałą włoską restaurację! Jesteśmy z Heidelbergu i czuliśmy się tutaj jak we Włoszech. Właściciel, pan Mi rek, to przemiły człowiek, który stworzył miejsce z prawdziwą włoską duszą. Jedzenie było przepyszne – autentyczne włoskie smaki, a wszystkie produkty i napoje pochodzą prosto z Włoch. Cudowna atmosfera, pyszne jedzenie i serdeczna obsługa – zdecydowanie polecamy!
-
Ewelina Szelagowski ★★★★★
Aroma Sycylia – prawdziwy smak Włoch w Grzybowie! Restauracja Aroma Sycylia -to kulinarna perełka, do której chce się wracać. Prowadzona z ogromnym sercem przez panią Wiolę i pana Mirka, urzeka atmosferą i autentycznym włoskim smakiem. Już od pierwszego dania wiadomo, że kuchnia opiera się tu na oryginalnych włoskich składnikach najwyższej jakości. Rewelacyjny krem z pomidorów przygotowany przez szefa kuchni, doskonałe pizze, wyśmienite makarony – wszystko pełne smaku i aromatu. Ogromny plus za elastyczność – mimo że nie było jej w karcie, dla mnie przygotowano vegan ucztę włoską! Była przepyszna, przemyślana i dopracowana – jestem zachwycona i szczerze polecam! Pan Mirek z wielką klasą i pasją potrafi dobrać idealne wino do każdego dania – np. Crudo Nero d’Avola z Sycylii pasowało perfekcyjnie. Dodatkowe smaczki jak oliwa truflowa czy pikantna z chili tylko podkreślają, jak dopracowana jest cała oferta. Atmosfera? Wspaniała, rodzinna, ciepła – czuje się tu włoską gościnność i serdeczność. Obsługa z uśmiechem i sercem. Serdecznie dziękujemy za ten wieczór – to było coś więcej niż posiłek. To była prawdziwa włoska uczta. Z radością wrócimy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aroma Sycylia?
Aroma Sycylia znajduje się przy Nadmorska 33A, 78-132 Grzybowo, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Aroma Sycylia?
Można skontaktować się z Aroma Sycylia pod numerem +48 512 341 355
Jak można dotrzeć do Aroma Sycylia?
Do Aroma Sycylia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku