Jedzenie przeciętne nie robi szału :( Rażące małe sosy płatne 3 -3.5 zl szt Keczup za 3 zł malutki i przezroczysty - smak masakra. Marchewka ok choć coś jej brakowało. 3 zł za sok do piwa też jeszcze nie wiedzieliśmy ;) Dewolaja uwielbiam ale ten akurat miał dziwny posmak „świńskiej kity” :( może na czymś smażony nie wiem dziwny :) Sos czosnek z proszku czosnek + majonez lub jakaś śmietana (ilości jak kot napłakał) Smaczne piwo z nalewaka specjał ;)
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia Maryniak ★★☆☆☆
-
Amelia Singer ★★★★★
Niespodziewałam się aż tak dobrego jedzenia - sandacz perfekcyjnie wysmażony, frytki chrupiące a sałatki pyszne i świeżutkie. Polecam!
-
Weronika Singer ★★★★★
Zamówiłam pieczeń z dzika, pyszny i mięciutki, surówka z zasmażanej kapusty idealnie komponowała się w z daniem, jeszcze tam wrócę! Możliwość rezerwacji stolika ze zniżką TuKaszuby
-
Robert Połom ★★★★★
Bigos super dziś za suchy żeberka były ok
-
Martyna Jasinska ★★★★★
Czas oczekiwania krótki 20minut, duże porcje, frytki pyszne, mokre w środku chrupiące na zewnątrz. Surówka z białej kapusty przepyszna. Ryba delikatnie za słona ale świeża i usmażona na chrupiąco. Placek po kaszubsku rewelacja, bardzo dużo mięsa. Pajda chleba ze smalcem smaczna.
-
Kamila D ★★★★★
Pierogi z Dzika pyszne(troszkę mało sosiku) placek po Kaszubsku duża porcja i syta. Zamówienia wydawane są szybko. Zaraz obok serwują pyszny sernik. Polecamy
-
Mateusz C ★★★★☆
Miejsce z potencjałem. Jedzenie raczej przeciętne. Porcje mogą być, ale zupy mogłoby być trochę więcej. Szczególnie jednej, najdziwniejszej jaką jadłem, chyba "kaszubska" się nazywa. Grzybki, jakieś owoce, warzywa i inne dodatki... Dziwna, ale bardzo smaczna i treściwa. Pozostali jeszcze bardzo chwalili żurek. Pierogów nie polecam, bo nic specjalnego. Placek po kaszubsku, to po prostu placek ziemniaczany z jakimś zwykłym gulaszem. Jeden dostaliśmy w opłakanym stanie, co widać na zdjęciach. Obsługa miła, ale przy wydawaniu posiłków był spory bałagan i trzeba było się przypominać. A kto nie musi prowadzić samochodu niech się skusi na fantastyczną cytrynówkę!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zajazd "Pod Śluzą"?
Zajazd "Pod Śluzą" znajduje się przy 83-442 Borsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zajazd "Pod Śluzą"?
Można skontaktować się z Zajazd "Pod Śluzą" pod numerem +48 604 454 261
Jak można dotrzeć do Zajazd "Pod Śluzą"?
Do Zajazd "Pod Śluzą" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku