Opinie

  1. Mariusz Pluciński ★★★★★

    Kawa i lody to to, czym się w tym miejscu raczyłem. Czy coś jest dobre czy nie, to sprawa smaku ale ja tam wracałem. Pieczywo, śniadania. Pomieszczenia z klimatem, w mojej ocenie na 6. Warto odwiedzić to miejsce.

  2. Ewelina Król ★★★★★

    Od lat jedno z najlepszych miejsc gastronomicznych w Łebie ! :) Mielismy 2 letnią przerwe od tego miasta, wróciliśmy w tym roku i kolejny raz - byliśmy zachwyceni tym miejscem. Przepyszne pieczywo, pyszne ciasta, drozdzowki, lody, desery, kawy - moglabym wymienic cale menu. Dziewczyny zawsze bardzo miłe. Czasem popijając w spokoju kawe patrzylam z podziwem jak uwijają się w ogromie pracy kiedy za ladą był ciągły tłum klientow. Miejsce z duszą. I ceny w porownaniu do innych tego typu lokali naprawdę przystepne. I teraz nie żartuję - kończąc nasz urlop w Łebie aż żal nam było, że pyszne bułeczki na śniadanie z naszej piekarni zjemy dopiero za rok :) Trzymajcie poziom dalej, wielkie brawa !

  3. Monika Mrs. Monika ★★★★★

    Miejsce z klimatem. Pyszne jedzenie. Poleciła mi ta kawiarnię osoba, która kiedyś tu była. Poszłam i nie żałuję. Byłam tu już trzy razy i na pewno tu jeszcze wrócę. Pyszne lody, desery itp.

  1. Mikołaj Wróbel ★★★★★

    W deszczowy poranek po 300km drogi ze Świnoujścia rowerem nie mogliśmy lepiej trafić. Pyszne śniadanie, różnorodne sery szynki dżemy. Plus Piekarnia

  2. Klaudia Maćkowiak ★★★★★

    Zdecydowałam się na to miejsce idąc za dobrą oceną i pozytywnymi komentarzami i sama taki też tutaj zostawię! Klimatyczne miejsce cieszące oko i miła obsługa. Pyszna kawka i jedzenie, porcja solidna. Wyszłam najedzona i zadowolona z pobytu. Przy okazji na pewno tu wrócę. Gorąco polecam! ❤️

  3. Nora Koczula ★★★★★

    Wyjątkowe miejsce z wyjątkowa atmosferą a co najważniejsze z wyjątkowymi ludźmi. Miałam przyjemność poznać panią Anie która sobie od razu zaskarbiła sympatię mojej córki i nic w tym dziwnego miejsce jest prowadzone w rodzinnym gronie i z sercem, życzliwość i ciepło jest wyczuwalne w powietrzu. Gorąco polecam to miejsce bo jest absolutnie wyjątkowe zazdroszczę ludziom co mają blisko i mogą korzystać z warsztatów prowadzone przez właścicieli- idą święta wiec pierniki nie bawem... Pozdrawiam właścicieli i oby do zobaczenia jeszcze kiedyś, Mama z córką z Wrocławia

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia Kawiarnia?

Piekarnia Kawiarnia znajduje się przy Piekarska, 84-360 Łeba, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Piekarnia Kawiarnia?

Do Piekarnia Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements