Do Zajazdu trafiliśmy 11 listopada wracając z drugiego weekendu ze Szczecina. W lokalu tłumy :) Trzeba było postać chwilę w kolejce do stolika. Obsługa bardzo sprawna i naprawdę dawała fajnie radę z takim nazwałem klientów. Jedzenie bardzo smaczne. Zamówiliśmy rosół, penne w sosie śmietanowym i wątróbkę drobiową z jabłkiem (przepyszna!). Lokal pomysłowo urządzony. Przed lokalem duży parking. Latem można zjeść na świeżym powietrzu przy stolikach nad stawem. Miejsce godne polecenia
Opinie
-
Lidka Cz ★★★★★
-
Eva ★★★★☆
Zjazd z trasy 10/10 – bez błądzenia. Czysto, miła obsługa i co najważniejsze: jedzenie smaczne i szybko podane. Dobra atmosfera na krótki relaks w trasie. Na pewno tu wrócę przy kolejnej okazji!
-
Konrad Janda ★★★★★
Wielokrotnie chciałem zajechać do tej restauracji dzisiaj przyszedł ten dzień i to był strzał w dziesiątkę. Potrawy duże smaczne świeże, ryba pstrąg w rozmarynie ,doskonała pozostałe potrawy takie jak kotlet schabowy polędwiczki bardzo świeże wszystko smażone na świeżym oleju. Duże porcje warzyw, Przyzwoite ceny Polecam
-
Robert PAZDUR ★★★★★
Jestem bardzo wybredną osobą jeśli chodzi o jedzenie ale... w tym zajeździe byliśmy z żoną na obiedzie podczas podróży z Dźwirzyna do Wejherowa i przez przypadek zatrzymaliśmy się na obiad. Ja zamówiłem zupę szczawiową a żoneczka pomidorową... poezja smaku.. Na drugie zamówiliśmy kotlet po wiedynsku a ja gulasz z ziemniaczkami i zestawem surówek niebo w gębie... Polecamy bardzo... pyszne jedzenie bardzo miła obsługa i urocze miejsce.
-
R “Smakosz” Huszczak ★★★★★
Troche chaosu w zamówieniach. Goście obok którzy przyślij 10min po nas to samo danie dostali pierwsi. Ogólnie smacznie. W zupach czuć kostkę ale kluseczki i skrzydełko w rosole ok. Pierogi dobre. Zapomnieli podać herbaty za którą zapłaciłem i zapomniałem o niej tak długo czekałem.
-
Łukasz Żurawski ★★★★★
Naprawdę polecam Bardzo dobre Polskie dania jak w domu, schabowy i żurek wyśmienite, porcje duże
-
Natalia Filipowicz ★★★★★
Jedzenie przepyszne choć drogie. Do flaków pieczywo dodatkowo płatne. Ładny zapach w łazience. Szybka obsługa. Jak na zajazd przy ruchliwej ulicy, to miłe miejsce.
-
Łukasz MK ★★★★★
Ktoś tutaj ma naprawdę talent, zamówiliśmy żurek, pierogi oraz danie z wieprzowiny. Wszystko bardzo smaczne, dużo porcje, surówki do dań też bardzo duża porcja. Jestem mile zaskoczony, że tak dobre jedzenie w takim niepozornym miejscu. Mimo, większości stolików zajętych bardzo szybko otrzymaliśmy jedzenie
-
Stanisław Buczek ★★★★★
Zajechaliśmy przy okazji w trakcie powrotu z majówki. Wcześniej słyszeliśmy już dobre opinie o tym miejscu, więc nie będąc wybitnie głodni zdecydowaliśmy się zajechać na samą zupę. To był strzał w 10!!! Dania były przepyszne, chyba nigdy nie jadłem tak dobrego barszczu i rosołu. Przy okazji kolejnego przejazdu na pewno zajedziemy i spróbujemy innych pozycji z karty. Obsługa bardzo miła, miejsce dog friendly.
-
Piotr Machowski ★★★★★
Bardzo smaczne potrawy. Ceny niewygórowane, obsługa bardzo miła I pomocna. Nie przejmuj się dlugimì kolejkami przed wejściem,dość szybko kolejka sie posuwa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zajazd Leśny Staw?
Zajazd Leśny Staw znajduje się przy 76-230 Runowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zajazd Leśny Staw?
Można skontaktować się z Zajazd Leśny Staw pod numerem +48 508 326 996
Jak można dotrzeć do Zajazd Leśny Staw?
Do Zajazd Leśny Staw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku