Piękne miejsce, pięknie położone, piękni ludzie, obsługa wzorowa. Sama infrastruktura hotelowa wymaga doinwestowania, wybór dań duży, ale niestety kucharz do poprawki. Jedzenie, a w szczególności dania mięsne mało doprawione i nie "rozpływają sie w ustach". Rzadko spotykana w tej rangi obiektach muzyka fortepianowa do każdego posiłku na żywo w wykonaniu Pana Adama - chapeau bas! Mimo drobnych mankamentów, na pewno tu wrócimy, na pewno warto odwiedzić to magiczne miejsce.
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech KEEDLER ★★★★☆
-
Mira Czepulonis ★★★★★
Jestem zachwycona świątecznym pobytem w hotelu Niedźwiadek. Piękne miejsce, urządzone gustownie i stylowo. Pyszne, urozmaicone jedzenie, wspaniała oprawa muzyczna, mnóstwo atrakcji dla doroslych i dzieci. Przede wszystkim jednak, co najważniejsze, na najwyższym poziomie obsługa sali restauracyjnej oraz recepcji. Życzliwa, profesjonalna i pomocna. Serdeczne podziękowania dla pani menadżer zajmującej się strefą gastronomiczną. Rzadko spotyka się takie oddanie swojej pracy i dbałość o gości.
-
Dorota S ★★★★★
Weekend spędzony w tym hotelu był dla nas świetnym sposobem na odpoczynek i oderwanie się od codzienności. Zatrzymaliśmy się na dwie noce i już wiemy, że był to bardzo dobry wybór. Ogromnym atutem tego miejsca jest zaplecze rekreacyjne – korzystaliśmy z siłowni, ping-ponga, bilarda, piłkarzyków oraz golfa, a także ze strefy relaksu. SPA stoi na wysokim poziomie: masaże, sauna i masujące fotele pozwalają naprawdę się wyciszyć i zregenerować. Na duży plus zasługuje również kuchnia – jedzenie było bardzo smaczne i starannie przygotowane, a każdy posiłek sprawiał przyjemność. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa hotelu. Personel jest życzliwy, uśmiechnięty i zawsze gotowy do pomocy. Bardzo pozytywnie zapamiętaliśmy także Panią menadżer, która była sympatyczna, pomocna i zaangażowana, podobnie jak obsługa strefy SPA, dbająca o komfort gości. Całość pobytu oceniamy jako niezwykle udaną i dopracowaną pod każdym względem. Z czystym sumieniem polecamy to miejsce wszystkim, którzy szukają relaksu i dobrego standardu – my na pewno jeszcze tu wrócimy.
-
Weronika Jatkowska ★★★★★
Bardzo polecamy! Niezwykle wysoka jakość w stosunku do ceny. Pomimo, że byliśmy tylko na jedną noc wyjechaliśmy wypoczęci jakbyśmy spędzili tam conajmniej tydzień. Wygodne łóżka, czysto, przyjemna temperatura w pokojach. Największym jednak atutem hotelu jest obsługa - czuliśmy się bardzo zaopiekowani. Na basenie pani przywitała nas z ogromnym uśmiechem, obie Panie na recepcji również niezwykle przemiłe. Na zdecydowaną pochwałę od właścicieli hotelu zasługuje również obsługa restauracji. Byliśmy w wielu hotelach na całym świecie, ale tak o nas jeszcze nigdy nie zadbano. Uśmiech od ucha to ucha, ogromne porcje śniadania, które było świeże i przepyszne! Umożliwiono nam nawet zjedzenie ciepłego posiłku pomimo że przyjechaliśmy po godzinach otwarcia restauracji. Na pewno wrócimy, będziemy polecać i bardzo miło wspominać to jakże miłe doświadczenie!!! Dziękujemy!
-
Maciej Straśko ★★★★☆
Cudowny pobyt w Państwa obiekcie. Pokój z super widokiem, jedzenie wyśmienite. Pan grający na fortepianie wybitny, poczucie rytmu i znajomość utworów powala. Na koniec bardzo przykra niespodzianka... oddaję klucze i Pani w recepcji mówi że jest dopłata, bo zapłaciłem zadatek. Mówię że jasne, płacę. Od Pani z rosyjskim akcentem słyszę tekst... nas nie oszukasz. No szok. Taka osoba absolutnie nie powinna być pracownikiem recepcji...co najwyżej personelem sprzątającym. Naprawdę odwiedzam wiele hoteli w Polsce i na świecie, nigdy nie usłyszałem podobnych słów.
-
Malwina Strzelecka ★★☆☆☆
Niestety nie polecam! Byliśmy na zorganizowanym wyjeździe pracowniczym (8 osób) w weekend 11-13.06. Obsługa od początku do końca nieprzyjemna i naburmuszona, począwszy od obsługi restauracji kończywszy na recepcji i panu z działu technicznego. Rozumiemy, że są to osoby z „łapanki”, często bez przeszkolenia, lub tylko na sezon, ale te miny i brak uprzejmości dla gości hotelowych widoczny na każdym kroku jest porażający. Brak ciepłej wody na 2 z 3 domków, drugiego dnia przyszedł Pan, który udowodnił, że woda leci „cieplejsza” po 9 minutach (!) spuszczania zimnej, także… Jeśli występuje taki problem to warto powiadomić gości przy zameldowaniu, na pewno odbiór byłby przez nas inny. Niedziałające grzejniki na parterze, woda w jacuzzi chlorowana tak, że odrzuca z 5 metrów od zakrytego jacuzzi. Na krytym basenie 2 na 3 deszczownice uszkodzone, woda leje się po ścianach zamiast pionowo. Basen zewnętrzny od 2 lat wyłączony na stałe z użytkowania. Ogólnie hotel ma lata świetności za sobą i woła o remont lub chociaż systematyczny serwis. Obiadokolacja bardzo skąpa, kawy nie dało się wypić. Po zakupie normalnej kawy w restauracji Pani kelnerka nawet nie podała jej do stolika, trzeba było odebrać przy barze co jest dość dziwnym zwyczajem. Ogólnie miejsce super położone, blisko plaża i przystań, można wypożyczyć rowerki lub kajaki. Cały wyjazd zepsuła jakość hotelu Niedźwiadek i jego obsługi. To nasza druga wizyta w tym hotelu i na pewno ostatnia.
-
Mariusz P ★☆☆☆☆
1 gwiazdka za tragiczna obsługę w restauracji. Zamówiłem dla dziecka piers z kurczaka z frytkami, zamiast klusek. Kelnerka przyniosła same frytki informując że na piers trzeba poczekać 30min... wszystko przesolone na maksa ! Kelnerki obrażone jakby pracowały za karę, nawet nie posprzątały po zupach wydajac drugie danie...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Niedźwiadek?
Hotel Niedźwiadek znajduje się przy Stolema 2, 83-406 Wdzydze, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Niedźwiadek?
Można skontaktować się z Hotel Niedźwiadek pod numerem +48 665 658 888
Jak można dotrzeć do Hotel Niedźwiadek?
Do Hotel Niedźwiadek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku