Bardzo fajne miejsce.Byliśmy poza sezonem ,nie było zbyt wiele ludzi za to bardzo kameralnie.Kuchnia bardzo dobra obsługa w porządku.Wrócimy...
Zdjęcia
Opinie
-
andrzej chom ★★★★☆
-
Agnieszka ★★★★★
Super i bardzo piękne miejsce w sam raz do relaksu i odpoczynku . Piękne i czyste pokoje w stylu rustykalnym. W restauracji pyszne jedzenie miła i profesjonalna obsługa . Przystępne ceny . Polecam z całego serca
-
Kamila Mila K. ★★★☆☆
Mimo że jestem fanem tego miejsca i kuchni, to jestem zmuszona podzielić się negatywną opinią na temat obsługi. O 19:25 otrzymujemy informację, że za dwadzieścia minut (czyżby kuchnia była zamykana o 19:45?) zamykają kuchnię i nie mogą nas już obsłużyć. "Pocałowaliśmy klamkę" mimo że realizacja zamówienia nie zajmuje tu dużo czasu, zwłaszcza, że byliśmy jedyni w oczekiwaniu na posiłek. Brak szacunku dla Gości, którzy przyjeżdżają tu od lat. Mam nadzieję, że personel pracujący przy obsłudze restauracji zacznie podchodzić z większym zaangażowaniem do swojej pracy i odwiedzających ten skądinąd świetny obiekt Gości, a Właściciele, którym na pewno zależy na wysokich standardach obsługi otrzymają informację zwrotną od swoich wiernych klientów.
-
lincolnM5 ★★★★★
Restauracja bardzo fajna, dania podane szybko, rozsądnie wycenione, smaczne, można śmiało polecić także rodzinom, bo jest duży plac zabaw i zwierzątka.
-
Maja Malinowska ★★★☆☆
Rezerwacja przez booking: kontaktujesz się z obiektem a “Pani menadżer” nawet nie informuje obsługi o niczym. Prosiłam, by za dodatkową opłatą chociaż zostawić kartkę urodzinową w pokoju, bo rezerwowałam pobyt z okazji urodzin partnera. Dostałam za to propozycję rezerwacji stolika na kolację wieczorem - obsługa nic o tym nie wiedziała, stolika nie było i na miejscu dowiedzieliśmy się że kuchnia jest otwarta jeszcze tylko 20minut. Dramat. Druga sprawa - pokoje na bookingu sa tak zakłamane, że nigdy nie widziałam takiego oszustwa - rezerwujesz pokój 17m2 a dostajesz klitkę na poddaszu, gdzie nawet dobrze nie okrążysz łóżka bo się nie da, a pokój na bookingu ma w nazwie “deluxe” Po zejściu do recepcji, by wyjaśnić sytuację, obsługa nawet nie wie jakie są oferty na bookingu ani nie wie co zarezerwowałam, bo dostali tylko informację “pokój na poddaszu”, gdzie na bookingu nic o tym mowy nie było.Dodatkowo informacja, że obiekt dysponuje “sprzętem do grillowania” wyssane z palca, bo jest owszem wiata z paleniskiem, ale trzeba ją rezerwować za 100zl bo się akurat trafi ze ktoś to “wynajął “ i nawet tam nie wejdziesz. Jedyne co na plus, to śniadanie i basen z jacuzzi. Prawda jest taka, że to przestarzały ośrodek, stół do ping ponga obdarty i stary, wnętrze całego “dworku” przestarzałe. Pokoje są akurat ładne, styl zachowany ze zdjęciami. Na plus również to, że po zgłoszeniu nieodpowiedniego pokoju dostaliśmy w zamian większy, lepszy. Ale to i tak nie jest absolutnie warte swojej ceny, nie ma co tam jeździć, serio.
-
Martyna “Endżi” Kasperkiewicz ★★★★★
Bardzo ładne pokoje , w rustykalnym stylu. Miejsce idealne dla osób z dziećmi. Na miejscu jest stado saren, które można karmić jabłkami, fajny pokój zabaw , bliska nad jezioro i rzekę . Idealna baza wypadową, na dole dostępna jest fajna restauracja z dobrym jedzeniem w rozsądnej cenie. Na zewnątrz jest plac zabaw, wiata z grillem i miejsce na miłe spacery. Obsługa mogłaby popracować nad komunikacja i jak na miejsce dla dzieci przydałoby się dołożyć przewijak. Są to jednak niewielkie minusy , biorąc pod uwagę okolice , rozrywkę i potencjał tego miejsca ;) wrócimy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "Dworek Wymysłowo" Sp. z o.o.?
"Dworek Wymysłowo" Sp. z o.o. znajduje się przy Sat-Okha 1, 89-500 Tuchola, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do "Dworek Wymysłowo" Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z "Dworek Wymysłowo" Sp. z o.o. pod numerem +48 793 678 900
Jak można dotrzeć do "Dworek Wymysłowo" Sp. z o.o.?
Do "Dworek Wymysłowo" Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku