Serdecznie polecam współpracę z Kamilą. To osoba pełna profesjonalizmu, empatii i wiedzy praktycznej. Przygotowuje plany żywieniowe indywidualnie pod potrzeby klienta. Wszystko jest smaczne, proste w przygotowaniu i normalne bez wydziwiania. Dzięki wsparciu i motywacji udało mi się skutecznie rozpocząć drogę do osiągnięcia swoich długoplanowych celów zdrowotnych i sylwetkowych. Kluczowe jest to, że nauczyłam się zdrowych nawyków na co dzień i zmieniłam wiele elementów w swoim codziennym życiu na lepsze. Kontakt z Kamilą zawsze jest miły i rzeczowy, a każda rozmowa dodaje energii i pewności siebie. Był to zdecydowanie bardzo dobry wybór i każdemu polecam!
Opinie
-
Ola1W ★★★★★
-
Cezary Sadowski ★★★★★
Polecam wszystkim współpracę z Panią Kamilą. Układając dietę, Pani Kamila wzięła pod uwagę moje sugestie dotyczące produktów, które lubię/nie lubię, które toleruję, a które mi szkodzą. Dzięki temu, dieta nie kojarzy mi się już z trudnym wyrzeczeniem, ale bardzo przyjemną rutyną. Po miesiącu współpracy bardzo znacząco poprawiły mi się też wyniki badań.
-
Wanessa ★★★★★
Bardzo się cieszę, że rozpoczęłam współpracę z Panią Kamilą. To nie jest tak, że dostałam jakiś wymyślny jadłospis i koniec. Przede wszystkim otrzymałam ogromne wsparcie, potężną wiedzę i niezastąpione wskazówki do diety. A sam jadłospis został stworzony indywidualnie do moich potrzeb i zawiera normalne, proste posiłki z normalnych produktów dostępnych w każdym sklepie. I wszystko jest pyszne! Współpraca z Panią Kamilą polega na budowaniu świadomości, budowaniu fundamentów dotyczących normalnego podejścia do diety, co Pani Kamila podkreśla na swoich profilach społecznościowych. Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy i polecam każdemu!
-
Dominika ★★★★★
Współpraca z Kamilą jest świetna :) wysłuchała wszystkich moich potrzeb i w mojej diecie znalazły się słodkości, pasty śniadaniowe, makarony czy naleśniki. Przepisy są szybkie do wykonania, sycące i pyszne. Po pierwszym miesiącu współpracy udało mi się zrzucić 3,9 kg. Dzisiaj (po następnych dwóch tygodniach) mam już 5 kilo mniej. Polecam wszystkim!
-
Sylwia Decowska ★★★★★
Wielokrotnie korzystałam z porad dietetyków ale bez rezultatu 1 kg mniej potem 2 kg wiecej, wymyślne posiłki cały czas spędzony w kuchni i wiele produktów niewykorzystanych do śmieci aż tu na swojej drodze spotkałam Kamilę. Swoją przygodę z Kamilą rozpoczęłam rok temu. Nosiłam rozmiar 44, obecnie 38. Dzięki Niej schudłam 10 kg. Poprawiły się mi wyniki tarczycowe, cholesterol. Jej diety są smaczne i szybkie w przygotowaniu jak sama nazwa mówi prosto na talerz. Nie brakuje w nich słodyczy. Współpraca z Kamila jest dla mnie czystą przyjemnością. Jako dietetyk służy swoją radą, do każdej osoby podchodzi profesjonalnie. Wypracowała mi takie nawyki żywieniowe że 02.03.2025 minął rok a moja wagą utrzymuje się na tym samym poziomie. W tali ubyło mi 14 cm. Mam więcej energii, zaczęłam uprawiać sport biegam. Z całego serca polecam Kamilę wszystkim którzy chcą zgubić kg bo ta drobna dziewczyna jest w stanie zrobić cuda. Raz jeszcze dziękuję Tobie za to co wniosłaś do mojego życia.
-
Marta ★★★★★
Szczerze polecam Kamilę, ponieważ dzięki odpowiednio dobranej diecie w kilka miesięcy schudłam 15 kg. Waga spadała regularnie, nie czułam głodu. Zdecydowanie polepszyło się moje zdrowie i samopoczucie. Jest to pierwszy plan żywieniowy, który przypadł mi do gustu ze względu na prostotę składników, jasno określone wskazówki, zalecenia, które pomogły mi wytrwać i przekuć zdrowe jedzenie w nawyk. Kamila dobrała dietę uwzględniając moje wyniki badań i to co lubię. Dbajcie o siebie, taka dieta to czysta przyjemność a radość z efektów to jeszcze większa frajda. Dziękuję!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kamila Folega - Dietetyk?
Kamila Folega - Dietetyk znajduje się przy Wczasowa 39, 89-502 Raciąż, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Kamila Folega - Dietetyk?
Do Kamila Folega - Dietetyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku