Wioska Św. Mikołaja w Żukowie to miejsce wyjątkowe ! Idealne położenie z dala od zgiełku, otoczone lasami i bezpieczne dla dzieci. Organizatorzy życzliwi i serdeczni. Obsługa profosjonalna, bardzo dobrze przygotowana do pracy z dziećmi. W czasie różnorodnych, atrakcyjnych zajęć dzieci świetnie się bawią, z uśmiechem na ustach i pełne wrażeń wracają do domów. Jest to miejsce godne polecenia. Z pewnością przyjadę tu z dziećmi z zerówki ponownie!
Zdjęcia
Opinie
-
Jolanta Oelrich ★★★★★
-
Karolina Burczyk ★★★☆☆
Jestem trochę zawiedziona wizytą w wiosce Mikołaja, wszystko niby ok ale Mikołaj sam w sobie niestety porażka. W wiosce nie postarali się o to, żeby wyglądał tak jak dzieci go sobie wyobrażają, czego efektem jest wątpliwość przedszkolaków, że był on "prawdziwy". A wystarczyło, żeby zasłonił swoją ciemno siwą brodę jakąś białą tak jak to wygląda w innych wioskach Mikołaja...
-
Aga ★★★★★
Pod koniec sierpnia przyjechaliśmy całą rodzina do Ścierniska na tydzień urlopu. Dzieci miały codziennie ciekawe animacje, dorośli również- bardzo fajnie wspominamy wspólne ogniska, kąpiel w ruskiej bani i wyprawy na kijki. To pierwsza agroturystyka, w której właściciele dbali nie tylko o integrację dzieci, ale także dorosłych :) Jedzenie również pyszne. Naprawdę wszystko na plus. Właściciele wykonują kawał naprawdę dobrej roboty. Pozdrawiamy: Agnieszka, Artur , Mariola i Ola :)
-
magdalena kalisz-wasielak ★★★★★
Cudowne miejsce dla dzieci- duży plac zabaw, huśtawki, zjeżdżalnia, plaża nad rzeką i króliczki. Dmuchaniec nie działał. Możliwość pełnego wyżywienia. Przemili i pomocni właściciele. Mieliśmy pokój w zagrodzie ponieważ w domkach nie było miejsca. Łazienka wymaga remontu, ale za cenę 70zl/osoba nie ma co narzekać. Na pewno wrócimy do tego miejsca.
-
Jan Slodki ★★★★★
W pierwszej kolejności - najfajniejsi ludzie, jakich spotkałem w miejscu przeznaczonym dla dzieci. Ma się wrażenie bycia częścią jakiejś większej społeczności tam. Dzieci są zajęte od rana do późnej nocy czymś - albo animacje, albo oglądanie zwierząt albo sala zabaw albo na koniec jak już nie mają siły - kinem w stołówce. Najfajniejsze jest to, że dzieci nawet nie miały czasu pomyśleć, że w domkach nie ma telewizji czy WiFi. Dla dorosłych też jest dużo - można iść do lasu, biegać, jeździć na rowerze, robić różne ćwiczenia na trawie. W nocy jest tak cicho, że aż piszczy w uszach. Wielkim plusem jest otwarta kuchnia dla wszystkich cały czas. Częstotliwość podawania jedzenia jest idealnie dopasowany do rytmu życia dzieci - można na cały okres zapomnieć o aneksie kuchennym w pokoju. Rzeka jest czysta, z łagodnym zejściem więc małe dzieci mogą się pochlapać na samym brzegu, a dorośli popływać. Można też zorganizować spływ zakończony jakimś jedzeniem w pobliskiej przystani. Jeśli to wszytko to za mało - można pojechać do pobliskich miejscowości np. do Wonderland’u czy parku wodnego lub linowego. Dla mnie jest to wyjątkowe miejsce, które polecam wszystkim rodzicom z dziećmi.
-
Puudżi ★★★★★
Cudowne miejsce na odpoczynek dla rodzin z dziećmi. Jestem pod wrażeniem podejścia gospodarzy, ich zaangażowania i oferty. Gospodarze nie tylko przygotowywali program na cały tydzień ale również często sami brali w nim udział ( np. spływ kajakowy, wyjazd do parku rozrywki, wspólne ognisko czy też wieczór dla kobiet i mężczyzn). Dzięki gospodarzom jak i wszystkim którzy tam pracują panuje w tym miejscu rodzinna i sielska atmosfera. Posiłki serwowane są z ,,sercem na talerzu,, zarówno sposób podania jak i jakość potraw oraz smak- rewelacja. Jedzenie pyszne, domowe, urozmaicone i dostosowane dla dzieci. Animacje dla dzieci przygotowane w sposób profesjonalny. Dzieci mają kontakt z przyrodą, zwierzętami (uczestniczą przy ich karmieniu). W dużym stopniu są to także zajęcia sensoryczne rozwijające różne zmysły. Dzieci nie miały chwili aby się nudzić nawet w deszczowy dzień, ponieważ obiekt posiada salę zabaw. Pokoje bardzo ładne, czyste i w pełni wyposażone. Serdecznie polecam!
-
Maria Schmidt ★★★☆☆
Nie nocowałam w tym miejscu – byłam z grupą dzieci na zajęciach zorganizowanych w ramach pakietu. Przed wizytą pytałam, czy program będzie dostosowany do wieku uczestników (klasa 5). Otrzymałam zapewnienie, że tak. Niestety, zajęcia okazały się skierowane raczej do dużo młodszych dzieci – zdecydowanie nie dla uczniów w tym wieku. Myślę, że maluchom mogłoby się podobać. Zdjęcia ośrodka w internecie nie oddają rzeczywistości. Sale, w których odbywały się zajęcia, były niedoczyszczone, toaleta brudna, w kiepskim stanie – jedna dla chłopców i jedna dla dziewczynek przy 60-osobowej grupie to zdecydowanie za mało. „Plac zabaw” trudno nazwać placem zabaw – drewniany domek, piaskownica i tyle. Mini zoo, które było w planach- nie widzieliśmy. Miejsce ma potencjał, ale szkoda, że w ten sposób wykorzystuje się go do zarabiania na dzieciach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ściernisko Agroturystyka dla Dzieci Kaszuby?
Ściernisko Agroturystyka dla Dzieci Kaszuby znajduje się przy 89-642 Żukowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ściernisko Agroturystyka dla Dzieci Kaszuby?
Można skontaktować się z Ściernisko Agroturystyka dla Dzieci Kaszuby pod numerem +48 570 865 700
Jak można dotrzeć do Ściernisko Agroturystyka dla Dzieci Kaszuby?
Do Ściernisko Agroturystyka dla Dzieci Kaszuby można dotrzeć, korzystając z poniższego linku