Miałem okazję pracować jako DJ podczas wydarzenia w Hotelu Sailor w Łebie. Bardzo klimatyczne miejsce, dobrze przygotowane do organizacji imprez. Obsługa na wysokim poziomie — profesjonalna i pomocna na każdym etapie wydarzenia. Z perspektywy osoby pracującej z dźwiękiem duży plus za dobrą akustykę sali, co przekłada się na komfort uczestników. Na uwagę zasługuje również smaczne jedzenie oraz sprawna organizacja całości. Miejsce godne polecenia na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Ulenberg ★★★★★
-
Agnieszka Kowalkowska ★★★☆☆
Hotel bardzo ładny i czysty. Okolica piękna, dojście do plaży uroczym lasem. Spodziewałam się czegoś więcej pod kątem jakości obsługi (mam na myśli w szczególności recepcję). Niestety nie polecę tego resortu na wyjazd z małymi dziećmi. Baseny bez brodzika, więc przy trójce małych dzieci ciężko wykorzystać czas na basenie. Przede wszystkim brak obiecanego menu dla dzieci. Zapytałam o kids menu i zostałam zaprowadzona w miejsce z plastikowymi talerzyki i słodyczami ! Minusem przy zimowej aurze jest przechodzenie do restauracji przez dwór, ponieważ była w oddzielnym budynku.
-
Magda Lena ★★★★★
Mieliśmy z mężem i synkiem bardzo udany, listopadowy pobyt w hotelu Saltic Resort & Spa w Łebie. Zarezerwowaliśmy pokój dwuosobowy superior w głównym budynku ('Morze'), żeby nie musieć wychodzić na zewnątrz idąc np. na posiłki. Hotel wyróżnia się piękną, nowoczesną estetyką, pokoje są ładne i funkcjonalne. Hotel oferuje bogatą strefę wellness – sauny, jacuzzi, przestrzeń SPA (duży plus za cieplutką wodę w basenie, bobas był zachwycony) oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi (plac zabaw, sale gier). Jedzenie również zasługuje na pochwałę: było smacznie, świeżo i sporo dań do wyboru. Jedyny malutki minus to słyszalne w pokoju dźwięki instalacji (woda, wentylacja) oraz rozmowy sąsiadów za ścianą, ale nie wpłynęło to znacząco na komfort naszego pobytu. Obsługa hotelu również zasługuje na uznanie, jest jako bardzo przyjazna i pomocna. Ogólnie to świetne miejsce na rodzinny wypoczynek i z przyjemnością wrócimy tam ponownie!
-
Łukasz Tomaszewski ★★★★☆
Hotel znajduje się w otoczeniu lasów a do plaży można dojść spacerem w kilka minut (wejście 8 lub 9). Hotel zapewniał wiele atrakcji (baseny, sauny, jacuzzi, siłownia), mimo że pobyt miał miejsce w listopadzie. Jedzenie było znakomite. Nie spodziewałem się takiej jakości kuchni po obiadokolacjach w formie bufetu. Oprócz tego można także skorzystać z restauracji. Obsługa jest bardzo profesjonalna i można odczuć wysoką jakość (pokoje bardzo czyste!). Jedynym minusem jest słabe wygłuszenie pokojów. Słychać zamykanie drzwi a nawet wodę pod prysznicem w sąsiednich pokojach.
-
Zbyszek Gessek ★★★★☆
Pięknie położony hotel, nad samym morzem, na skraju Łeby. Nowoczesne i przytulnie urządzone recepcja i restauracja. Niestety podczas naszego pobytu, podczas długiego weekendu listopadowego także i tego miejsca nie ominęły braki kadrowe. Mimo, że obsługa bardzo uprzejma i chętna do pomocy, kolejki do recepcji były nieustające przez wiele długich godzin. Mimo, że wypełniłem elektroniczny formularz przed przyjazdem, recepcja nie widziała tych informacji i wszystko trzeba było i tak wprowadzać jeszcze raz ręcznie. Podobnie w restauracji, gdzie tłum gości nie mieścił się w i tak nie małych salach. Podobnie obsługa bardzo miła uwijała się jak w ukropie, ale gości po prostu było mnóstwo. Wybraliśmy pokój dwupoziomowy i byliśmy zadowoleni. Jedyne, co jest zdecydowanie do poprawy, szczególnie w sezonie jesienno - zimowym to zbyt małe i zbyt cienkie, letnie kołderki. Poza tym - posiłki smaczne, duży wybór, także różnych warzyw i owoców, mimo tłumów wszystko na bieżąco uzupełniane. Basen jak na hotelowy ma naprawdę przyzwoity rozmiar, obie sauny w pełni sprawne przez cały weekend. Zainteresowanie gości przed południem minimalne, więc często mieliśmy basen tylko dla siebie. Świetnie wyposażona salka dla dzieci, syn znikał tam na całe godziny m. in. grając zawzięcie w piłkarzyki. Wreszcie nasza kotka także wyglądała na zadowoloną, bardzo dobrze się zaaklimatyzowała. To był bardzo udany wyjazd i gdyby nie bardzo wysokie ceny, byłby to na pewno nasz top destynacji krajowych.
-
Piotr Rokita ★★★★☆
Zajmowaliśmy z dziećmi pokój nr 24. Hotel jego lokalizacja i obsługa na duży plus, szczególnie jedzenie bardzo smaczne. Na duży minus lodówka w pokoju która śmierdziała kiełbasa o wszystko co było do niej włożone przechodziło tym okropnym zapachem co przy małych dzieciach jest niedopuszczalne. Dodatkowo w pokoju bardzo ciężko zamykały się jedne z drzwi tarasowych.... Ogólnie pobyt zaliczamy na plus ... Chociaż jak za tą cenę mogło być lepiej .
-
Michał Sobczyk ★☆☆☆☆
Dzień dobry. Oceniam pobyt w apartamencie dwupoziomowym pokój 1234 19/20 lipca. Bardzo dobrze położona restauracja z widokiem na basen i z dobrym smakiem - z karty polecam krewetki i stek, na śniadanie warto przyjść jak najwcześniej, żeby uniknąć dużego obłożenia. Pokój urządzony bardzo względnie i bez charakteru. Okna dachowe nie otwierają się ze względu na klimatyzację, dlatego są bardzo brudne i niewiele można przez nie zobaczyć. W lodówce i szufladzie znalazłem okruchy, na podłodze duża plama. Pod prysznicem w opakowaniu brak żelu do mycia, brudna szczotka od ubikacji. Do recepcji i baru pomimo licznych prób nie udało mi się nigdy dodzwonić. Pozdrawiam. Dobrego wieczoru. Michał Sobczyk
-
Joanna ★★★★☆
Hotel położony z dala od zgiełku w pięknym otoczeniu (bliskość morza, lasu). Wspaniałe miejsce do spędzenia czasu z dziećmi w komfortowych i przestronnych apartamentach. Na miejscu dużo atrakcji dla dzieci (baseny, salki zabaw, animacje, wypożyczalnia rowerów itp.). Restauracja pracuje na wysokich obrotach i serwuje smaczne jedzenie. W menu znajdują się również pozycje dla najmłodszych. Obsługa restauracji bardzo sprawnie doba o czystość oraz komfort gości. Pokoje i hotel są piękne, wystrój oraz dbałość o szczegóły (dodatki), które pozwalają poczuć się mega komfortowo. Największym minusem jest jednak serwis sprzątający pokoje. Jest to stosunkowo nowy budynek, więc spodziewałam się, że łazienki będą czyściutkie … no niestety. Po zmianie pokoju, kiedy doświadczyłam znowu brudnej deski WC itp. zdołałam zauważyć, że niestety nie chodzi o jeden pokój, tylko o niewystarczającą dbałość o czyszczenie tych powierzchni przez serwis sprzątający, a szkoda … :( myślę, że warto się temu przyjrzeć/ zmienić chemię do sprzątania, czy supervisora, który po sprzątnięciu pokoi zrobi check jakości wykonanych prac, bo serio wazy to sporo i uważam, że w takich miejscach powinno być to dopilnowane na tip top.
-
Aleksander Kaliszczuk ★★★★☆
Hotel blisko morza, droga przez las do wejścia nr.8. Dzieci dojdą bez problemu. Pokoje niestety średnie, przydałoby się porządne szorowanie prysznica lub kret do zlewu w łazience gdyż śmierdzi z odpływu gdy się odkręci kran. Nieporozumienie to wykładziny w pokoju na podłodze przy możliwości pobytu ze zwierzętami. Wypadałoby je wyprać raz na pół roku przy takim obłożeniu gości. Panie sprzątające bardzo miłe lecz wiadomo, że nie wypiorą mi wykładziny na zawołanie, tylko odkurzanie. Codziennie pojawia się housekeeping pyta czy coś potrzeba (odkurzanie, śmieci itp.) Plusy to ładna okolica i baseny kryte oraz zewnętrzne. W budynku "Morze" brak jacuzzi za to mniejszy basenik dla dzieci lecz tylko na zewnątrz. W budynku Las brak basenu typowo dla dzieci za to jacuzzi na zewnątrz. Żadnych zjeżdżalni do wody, trochę nudno. Gdy pada, dużo osób na basenie więc robi się ciasno gdyż te baseny nie są mega wielkie. Sale zabaw bardzo bardzo małe 5 dzieci to już tłok więc przy brzydkiej pogodzie wiele dzieci się nie pobawi. Z animacji dla dzieci nie korzystaliśmy lecz czytajac informator wydawaly się ciekawe odbywają się w namiocie za budynkiem Morze. Nie korzystaliśmy również z posiłków czytając wcześniejsze opinie restauracja mała, kolejki do posiłków.
-
Paulina K ★★★☆☆
Hotel przepiękny, nowoczesny, otoczenie pełne oryginalnej zieleni. Wizualnie robi wrażenie. Zdecydowaliśmy się na rezerwację apartamentu. Pokój dzienny przestronny, z aneksem kuchennym wyposażonym w najpotrzebniejsze sprzęty. Oddzielna sypialnia również okej. Pokoje dość czyste, jednak pełne owadów i pająków, które dostają się z zewnątrz. Pęknięta szyba w oknie sypialni i zaklejona zwykłą taśmą niestety nie była estetyczna. Hotel na mapach na stronie hotelu widnieje w dużo bliższej odległości od centrum niż jest w rzeczywistości, co wprowadza w błąd. Aby dojść od hotelu do ulicy na której coś się dzieje (np. Nadmorska) trzeba przejść 2 km. Niestety dość słabe dojście na plażę z samego obiektu, ponieważ całą drogę pokonać trzeba piachem, co może być kłopotliwe dla rodzin z dziećmi w wózkach i osób starszych/ niepełnosprawnych. Kolejnym dość kłopotliwym w moim odczuciu aspektem jest jedna restauracja, która obsługuje jednocześnie 3 osobne budynki. Przy słabej pogodzie wyjście na posiłek jest utrudnione- zwłaszcza z małymi dziećmi. Samo jedzenie na śniadaniu oraz obiadokolacji dość monotonne, powtarzalne. Sala zabaw w budynku LAS malutka, jak na obiekt który ma obsłużyć. Ogólnie hotel robi wrażenie wizualne, można wypocząć wokół zieleni, napawać się na prawdę pięknymi widokami. Ale to wszystko.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Saltic Resort & SPA Łeba?
Saltic Resort & SPA Łeba znajduje się przy Nadmorska 23A, 84-360 Łeba, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Saltic Resort & SPA Łeba?
Można skontaktować się z Saltic Resort & SPA Łeba pod numerem +48 583 588 222
Jak można dotrzeć do Saltic Resort & SPA Łeba?
Do Saltic Resort & SPA Łeba można dotrzeć, korzystając z poniższego linku