Bardzo przyjemny camping w otoczeniu lasku w oddali od centrum ale kto co lubi. My akurat lubimy takie klimat, bo można odpocząć. Dużo drzew i cienia ale są też miejsca nasłonecznione. Sanitariaty czyste, przestronne, prysznice w cenie i ciepła woda! Pani z recepcji kontaktowa i miła. Blisko do plaży.Śmietniki na śmieci segregowalne. Czysta i zadbana przestrzeń. Jedyny minusik brakuje półeczki przy prysznicach albo stołeczka na rzeczy bo hak się idzie z dzieckiem to na wieszaczkach nie wszystko da się powiesić. Poza tym 1 z lepszych campingów na których byłam.
Opinie
-
Kejt Kejt ★★★★★
-
Karolina Wosik ★★★★☆
Na Camping Morski wróciłam po 5 latach. Niewiele się zmieniło w tym czasie. Duże zadbane parcele, sanitariaty sprzątane regularnie, miła obsługa, fajne zaplecze campingowe. To na plus. Co na minus? To że sanitariatom przydałoby się odświeżenie, niestety widać już na nich ślad czasu. Na minus też niestety stawianie gości z zachodu ponad "lokalnych" . Składając rezerwację podkreśliłam, że zalezy mi na parceli gdzieś z boku z uwagi na psa, przydzielono mi parcelę przy placu zabaw.... na szczęście można było ją zmienić. Dodatkowo rezerwując camping z wyprzedzeniem uprzedziłam, że w dniu wyjazdu chcę zostać do ok 17-18, za co oczywiście byłabym gotowa zapłacić. Po przyjeździe ponownie to podkreśliłam, obsługa powiedziała że nie będzie problemu bo i tak jest po sezonie. Dzień przed wyjazdem postanowiłam przedłużyć swój pobyt o kolejne dwie doby, usłyszałam że na tą parcelę jutro (czyli w pierwotnym dniu wyjazdu) przyjeżdża rodzina która już ją wcześniej rezerwowała a my musimy zmienić parcelę. Dziwne że 3 dni wcześniej o tym nie wspomnieli. Na szczeście przydzielono nam parcelę obok, więc nie było problem aby się przenieść, ale niesmak pozostał. Pora zaktualizować stronę internetową, bo widnieje tam informacja , że nie rezerwują konkretnych parceli, bo pierwszeństwo mają goście już obecni na campingu, którzy może będą chcieli sobie wydłużyć pobyt. Najwyraźniej nie, kiedy klientem przyjeżdżającym jest Niemiec i jego euro ;)
-
Krzysztof Karkoszka ★★★★★
Fantastyczny camping z rewelacyjną obsługą. Bardzo dobrze zorganizowane duże parcele, dużo zieleni pomiędzy ścieżkami i parcelami co daje efekt przytulności i prywatności. Obsługa bardzo miła i widać że bardzo dba o czystość. Śmieci często wywożone, nigdy nie brakuje środków czystości w sanitariatach. Prysznic bez dodatkowych opłat czy automatów na monety jak to czasami bywa na innych campingach w Polsce. Lokalizacja super, na uboczu Łeby zapewniająca spokój a jednocześnie kilka minut spaceru do sklepów czy restauracji. Do morza spacerem ok 10min wygodnym chodnikiem. Bardzo polecam, jeden najlepszych campingów w Polsce.
-
Agnieszka Grabowska ★★★★★
Niestety musieliśmy już zakończyć naszą przygodę w Łebie Bardzo polecam ten obiekt . Kemping codziennie sprzątany z liści szyszek, łazienki czyste, również sprzątane kilka razy dziennie . Pan który przydziela parcele dostosował nam miejsce ze względu na dzieci . Drogi dojazdowe pomiędzy parcelami wyłożone kostką powodowały że dla dzieciaków był to raj rowerowy. Duży plac zabaw animacje ,zabawa. Blisko do morza a i do centrum też niedaleko Szczerze polecam
-
Rafał ★★★★☆
Moim zdaniem bardzo dobry kemping, Ale daje dużego minusa za to że gdy mieliśmy miejsce nawet nie parcelowe to nie mogliśmy zostać do kiedy chcieliśmy a gdy dzwoniliśmy nie raz to słyszeliśmy że na kempingu nie panuje opcja rezerwacji, niestety panują tu podwójne standardy bo miejsce gdzie staliśmy było zarazerowane dla innych gości, tzw stałych bywalców... A z plusów dodam że jest cisza nocna, wieczorami chodzi ochrona, czyste toalety, miejsce na ognisko z dużo ilością dostępnego drzewa fajne parcele i miejsca pozaparcelami ceny przystępne fajny plac zabaw.
-
Mariusz Matuszewski ★☆☆☆☆
Tragedia, bardzo przestrzegam przed pobytem na tym kampingu. Pierwsza rzecz to skala zurbanizowania - jak dla mnie do przesady. Druga - zasady (wiadomo muszą być, ale ..), nie takie które ograniczają przyjemność z pobytu. Trzecia - bezczelny skok na kasę, byłem na wielu polach ale omijajcie pola z tzw dobą hotelową (śmiech na sali), przyjechałem po 22:00 a już o 11:00 nie mogło być mnie na polu bo zapłaciłbym za kolejną dobę, gruba przesada. Ognisko? - co to w ogóle jest. Reasumując - to pole to pomyłka i nie ma nic wspólnego z kampingiem i ideą jako takiego biwakowania.
-
Małgorzata Dorosz ★★★★★
Bardzo polecamy to miejsce. Działka na której usytuowano camping jest ogromna, co wpływa na dużą ilość miejsc postojowych zarówno w pełnym słońcu jak i pomiędzy drzewami, by złapać trochę cienia. Super plac zabaw z maszynami do ćwiczeń. Łazienki zadbane, czyste. Jest również budynek z pralnią i zamkniętym placem zabaw więc na niepogodę super opcja dla dzieci. Były też wyznaczone miejsca na namioty. Zarówno do plaży, do miasta oraz do wydm blisko. Na wydmy 7 km, super opcja by zabrać rower, choć kawałek od pola jest wypożyczalnia. Obsługa również na plus, przy wjeździe otrzymuje się kartę pobytu, która jest sprawdzana co zapewnia bezpieczeństwo więc nikt obcy nie powinien tam się znaleźć. Również przy wjeździe na pole znajduje się sklep spożywczy więc nawet w niedzielę można dostać świeże bułki. Miejsce godne uwagi! Również z uwagi na cenę :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Camping nr 21 Morski?
Camping nr 21 Morski znajduje się przy Turystyczna 3, 84-360 Łeba, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Camping nr 21 Morski?
Można skontaktować się z Camping nr 21 Morski pod numerem +48 664 258 806
Jak można dotrzeć do Camping nr 21 Morski?
Do Camping nr 21 Morski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku