Opinie

  1. P P ★★★★★

    Bardzo pomocni ludzie. Przyjechałem w potrzebnie z kapciem w oponie. Panowie od razu się zaangażowali i pomogli. Polecam!

  2. Bartłomiej Luty ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem. Profesjonalizm, terminowość

  3. Marcin ★☆☆☆☆

    Przyjeżdżasz pierwszy raz,jesteś klientem szanowanym i z kasy dojonym elegancko,ale jak masz problem wrócisz z reklamacją to podnosisz głos czlowieczku???szkoda Ci czasu???zbierzoność chłopaki ustawili w Kobylnicy za 100zł ,nie za 200 tak jak u Ciebie,Auto jedzie jak po torze,regulacja tyłu pomogła znawco aut, śruba tył była tak zapieczona że przedłużką przy mnie odkręcali żeby regulować, a twój mozolny pracownik co??szybkości niech nabierze bo się rusza jak na szachach.Wodki nie piliśmy żebyś mówił na ty...prooostaku.Nie korzystajcie z Usług tego pseudo znawcy bo szkoda hajsu ale bardziej czasu.

  1. Zdzisław Zelek ★★★★★

    Bardzo solidna firma. Jeżdżę tam od lat i nigdy nie zawiedli.

  2. Andrzej Jaworski ★★★★★

    Ostatni raz byłem z autem u Pana Jacka jakieś 10 lat temu i pamiętam, że pozostało pozytywne wrażenie. Potem się przeprowadziłem więc nie było okazji zajechać. No ale jakiś czas temu zmieniłem auto i zaczeło mnie niepokoić jak wchodzą biegi. Mogłyby to być luzy między drążkiem a skrzynią a może synchronizator. Pomyślałem sobie, że w tej sprawie to trzeba sie wybrać do turbo-fachowca. Podjechałem w tej sprawie do Pana Jacka i praktycznie od ręki uzyskałem pomoc. Luzy zostały sprawdzone plus jazda testowa i bardzo wartościowa rozmowa. Diagnoza: Luzów na drożku nie ma zaś co do synchronizatora to po przejechaniu 300k km idealnie już raczej nie będzie ale nie ma potrzeby tego robić bo nie jest aż tak źle - w znacznej mierze rozchodzi się o kwestie wprawy. Kosztów nie poniosłem a sporo się dowiedziałem. Miło popatrzeć, że ktoś przez tyle lat ciągle trzyma ten sam wysoki poziom a do tego jest naprawdę rzyczliwym człowiekiem. Pozdrawiam

  3. Wojciech Służalec ★★★★★

    Nie ma mechaników idealnych, ale po wszystkich partaczach i oszustach nazywajacych się mechanikami, Pan Jacek jest jak 5 gwiazdek Michelin. Wiadomo, za jakość trzeba płacić.

  1. Tomasz Zakrzewski ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Wstawiłem Audi na diagnostykę dzwonienia (pukania) z tyłu. Głuchy mechanik nic nie stwierdził, ale za to oddali auto brudne jak by po polu jeździli. A dzwoni dalej jak dzwoniło. Druga sprawa to diagnostyka wycieku płynu chłodniczego kosztuje u nich tyle co naprawa. Straciłem czas i pieniądze.

  2. Lars Nilsson ★★★★★

    Właściciel życzliwy, konkretny i bardzo profesjonalny, zna się na swoim fachu...Zawsze można uzyskać pomoc. Obsługa na najwyższym poziomie, wszystko tak zrobione jak ustalono wcześniej, a w przypadku dodatkowych problemów technicznych natychmiastowy telefon od właściciela. Jak najbardziej polecam ten zakład naprawczy oraz doskonałą stację diagnostyczną (oraz myjnię- czasowo najbardziej opłacalna ze wszystkich).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bosch Car Service Zamęcki?

Bosch Car Service Zamęcki znajduje się przy Główna 7, 76-200 Głobino, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bosch Car Service Zamęcki?

Można skontaktować się z Bosch Car Service Zamęcki pod numerem +48 602 630 196

Jak można dotrzeć do Bosch Car Service Zamęcki?

Do Bosch Car Service Zamęcki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements