Nie polecam pizza spalona zimna Jeżdżą na dowóz rowerami z pizzą w ręce i jak taka pizza ma być ciepła ? Strata pieniędzy pizza pod spodem gumowata cała mokra boki spalone strasznie. Musieliśmy wyrzucić bo nie dało się tego jeść i pieniądze w błoto wyrzucone! Gdybym szybciej zobaczyła opinie na 100% bym nie zamawiała nic !
Zdjęcia
Opinie
-
Barbara Jeess ★☆☆☆☆
-
G ★★★★★
Zamówiłem dużą pizzę Diavoli i muszę przyznać, że była naprawdę pyszna! Ciasto idealne – chrupiące, a jednocześnie miękkie w środku. Składniki świeże i dobrze dobrane, całość świetnie się komponowała. Czas oczekiwania około 30 minut przy odbiorze osobistym – w sam raz. Pizza tak nam zasmakowała, że po pierwszej musieliśmy wrócić po kolejną! Zdecydowanie polecam, warto spróbować.
-
Arkadiusz Rojek ★★★★★
Pizza na medal. Odkąd jest nowy pizzerman - palce lizać. Ciasto nie za grube, nie przypalone, chrupiące. Przyprawy dobrane odpowiednio, smak i aromat niepowtarzalny. Pizza nie jest tłusta, nie ocieka serem. Przepyszna . Serdecznie polecam.
-
Monika Doluk ★☆☆☆☆
Niestety po raz kolejny zraziłam się, wydałam 400zl na pizzę i niestety każda jest spalona a frytki gumowe. Nie polecam.
-
rosalin ღ ★☆☆☆☆
Masakra, to jest kołchoz i cyrk na kółkach a nie pizzeria. Nie pozdrawiam pana który zachował się jak kawał jednego c*uja przez telefon. Pizza była obrzydliwa, tego nie dało się jeść i miałam już tyle razy zatrucie pokarmowe przez właśnie tą pseudo pizzerię. Mam nadzieję, że sanepid zajmie się tym miejscem, nie polecam tam nikomu jeść. Życzę splajtowania.
-
Andrzej Schwichtenberg ★☆☆☆☆
Zamówiłem 2 pizze jedna 30 jedna 40 obie były nie dopieczone, natomiast czas dostawy w godzinach 19-21 czy w teorii wieczornych przy małym ruchu miał być do godziny a zajął 1h40min z czego czas przygotowania był 1,2 a kurier stava przywiózł w 15 min. Boczek na pizzy parzony a nie pieczone natomiast sama jakoś jak za 106 zł za 2 pizze to żart
-
Slawèk Lagno ★☆☆☆☆
To jakaś bzdura, pizza która przyjechała ewidentnie nie miała 22 cm, była lekko spalona, dostawa trwała 3 godziny zamiast półtorej. Za 2 takie pizze 50 zł... Kategorycznie nie polecam
-
G.Z. ★☆☆☆☆
Przestroga dla wszystkich przed „hamburgerami” tej „pizzerii”. Dostawa spóźniona o 30 min. Pizza zimna, hamburger to definicja ponurego żartu. Nie polecam i przestrzegam.
-
Дарья Девякович ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy 3 pizze. 2 okazało się całkowicie spalone. Po telefonie do pizzerii przynieśli nam 2 nowe pizze i przeprosili. Nie rozumiem jak można dostarczać klientom takie pizze? W końcu od razu widać, że pizza jest spalona.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pizzeria Presto?
Pizzeria Presto znajduje się przy Profesora Tadeusza Kotarbińskiego 8A, 76-200 Słupsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Presto?
Można skontaktować się z Pizzeria Presto pod numerem +48 598 456 800
Jak można dotrzeć do Pizzeria Presto?
Do Pizzeria Presto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku