Opinie

  1. Mateusz Bednarz ★★★★★

    Narzeczona jest bardzo zadowolona. Wykryto u niej przyrosty endometrialne. Wizyta przebiegła wzorowa i z pełnym zaangażowaniem p. Kamila od razu stwierdził co jest nie tak. Pieniądze nie poszły w błoto. Serdecznie polecam bo byliśmy u wielu "specjalistów" którzy nie są kompetentni w tym co robią. Pozdrawiam bardzo p. Kamila

  2. Bożena Puszkarew ★★★★★

    Serdecznie polecam Pana Doktora! W gabinecie panuje bardzo przyjemna, spokojna atmosfera, dzięki czemu od razu można poczuć się swobodnie. Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia każdy etap badania, z ogromną cierpliwością odpowiada na pytania. Czuć zaangażowanie i profesjonalizm, a jednocześnie empatię i zrozumienie. Wizyta przebiegła bez stresu i w pełnym komforcie. zdecydowanie polecam!

  3. Jagoda B. ★★★★★

    Pani doktor to niezwykle skrupulatny i życzliwy specjalista z wyjątkowym podejściem do pacjenta. Wizyta przebiegła w spokojnej, bezstresowej atmosferze, bez poczucia skrępowania. Lekarz dokładnie wszystko wyjaśnia, poświęca tyle czasu, ile potrzeba i wzbudza pełne zaufanie. Zdecydowanie polecam – w razie potrzeby ponownie wybiorę właśnie tego lekarza.

  1. Malwina Kwiatkowska ★★☆☆☆

    Daję mocną "dwóję" Czemu? Zostałam psychicznie zmiażdżona przez tego lekarza na wizycie GINEKOLOGICZNEJ (przypominam). I chociaż diagnoza CUKRZYCY była prawidłowa :-) To jednak mówienie komuś, co ma jeść na obiad (!) Jest totalnie nie na miejscu. Od lekarza. Ginekologa. :-) EDIT: Dobrze. Dopowiem w takim razie. Cukrzycę mam od urodzenia- Rzadką- Jak się okazało. Za chamstwo innych wydałam na psychiatrów tyle, że codziennie mogłabym jeść Rybkę w Ustce. A przypisywanie cukrzycy - powiem wprost- grubasowi- to nie jest odkrycie. Jednak, spośród większości lekarzy w moim życiu, okazał się Pan odkrywczy. Szkoda tylko, że ktoś to dostrzegł tak późno. Może nie miałabym zniszczonego mózgu i oczu. Mimo wszystko- Pozdrawiam.

  2. Adrianna Cichewicz ★★★★★

    Pan Doktor nie tylko niezwykle uprzejmy, ale też bardzo profesjonalny i zaangażowany. Badanie bardzo rzetelnie przeprowadzone, a mi wszystko dokładnie wyjaśnione. Sprzęt na najwyższym poziomie. Lekarz, któremu można zaufać i chce się wrócić na kolejną wizytę.

  3. Zuzanna Styburska ★★★★★

    Od samego wejścia do gabinetu stres odchodzi w niepamięć. Pani Sylwia bardzo sympatyczna, bardzo pomocna, uśmiechnięta. Nie miałam z kim zostawić w domu dziecka, pani Sylwia zaopiekowała się nim wręcz idealnie, nie musiałam się stresować, dziecko nie zapłakało ani chwili. Doktor bardzo uprzejmy, z ogromnym doświadczeniem, od samego wejścia uśmiechnięty, odpowiada na każde pytanie. Nie była to moja pierwsza wizyta w gabinecie. Z każdej wychodzę doinformowana. Z całego serca polecam gabinet pana Doktora.

  1. Mariia Shef ★☆☆☆☆

    Wszystko ok,ale jak doktor ma szkolenia i za 2 godziny do ustalonej wcześniej wizyty (miesiąc czasu) pisze sms żeby zmienić ten czas wizyty i ja jedzie z inego miasta ,a tu pani sekretarka mi mówi żeby przełożyć wizyty na następny termin bo doktor ma szkolenia i się nie wyrobie, no to nie jest to profesjonalne,jestem w ciąży i dymam z inego miasta na wizytę żeby usłyszeć "dowidzenia "

  2. Ewelina Kawalko ★★★★★

    Wizyta u dr Kamila Cichego w przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Pan doktor jest niezwykle empatyczny, delikatny i profesjonalny. Wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na moje pytania, dzięki czemu czułam się komfortowo i zaopiekowana. Zdecydowanie polecam - to lekarz, do którego chce się wracać.

  3. K W ★★★★★

    Złota Kamienica i mieszczący się w niej gabinet robią wrażenie ale to postać Pana Doktora budzi zachwyt. Pełen profesjonalizm i szacunek do pacjentki oraz jej potrzeb. Komunikacja na najwyższym poziomie przekładająca się na jakość usług. Spokój, opanowanie, cierpliwość i życzliwość to cechy, jakie powinien posiadać każdy lekarz, zwłaszcza ginekolog. Dr Cichy na tej i wielu innych płaszczyznach jest wzorem godnym naśladowania. Zespół tworzy całość dlatego uznanie należy się także Pani Sylwii z rejestracji za rzetelną pracę i sympatyczną atmosferę.

  1. Dorota Klaman ★★★★★

    Gorąco polecam. Z usług Pana Doktora korzystamy razem z nastoletnią córką już od kilku lat. Moim zdaniem Specjalista przez duże „S”, a do tego posiada niezastąpiony czynnik LUDZKI. Z tak pozytywnym podejściem, na naszym rynku specjalistów, spotkałam się pierwszy raz! PANIE DOKTORZE - DZIĘKUJĘ Jedyne co boli, to oczywiście ceny, ale to problem ogólny naszego Słupskiego zagłębia (?)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kamil Cichy Twój Ginekolog Słupsk?

Kamil Cichy Twój Ginekolog Słupsk znajduje się przy plac Zwycięstwa 11, 76-200 Słupsk, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kamil Cichy Twój Ginekolog Słupsk?

Można skontaktować się z Kamil Cichy Twój Ginekolog Słupsk pod numerem +48 693 750 804

Jak można dotrzeć do Kamil Cichy Twój Ginekolog Słupsk?

Do Kamil Cichy Twój Ginekolog Słupsk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements