Opinie

  1. Marcin ★★★★☆

    Jedzenie smaczne, placki z dziczyzną bardzo dobre, chrupiące, gulasz dobrze doprawiony. Obsługa sprawna i uprzejma. Z minusów to możliwość płatności tylko kartą. Brak parkingu przed restauracją.

  2. Agata ★★★★☆

    Jedzenia bardzo smaczne. Plus za świeże sałatki i surówki. Karta krótka ale można znaleźć coś dla siebie i dla dzieci. Minis za wystrój, firany, pokrowce na krzesła już mozno zużyte, białe sztuczne obrusy.

  3. Ala Ek ★★★★★

    09.2025 po roku ponownie wybraliśmy się do bistro na obiad. Tym razem cztery osoby. Posiłek bardzo nam smakowała sposób podania zachwycił. Polecam 09.2024 Niedzielny obiad bardzo nam smakowal. Zamówiona zupa była gotowa po kilku minutach. Tradycyjnie na pierwszej wizycie testowaliśmy rosół. Gorący, pieknie podany i bardzo tresciwy. Marchewka, makaron, listki pietruszki. Zupa na piątkę po prostu. Na drugie danie nie musielismy długo czekać. Przyniesione talerze zachwycity wygladem. Devolay i kotlet z kurczaka świeżo usmażone , gorące . Ziemniaki z koperkiem smaczne. Drugie danie ocenilismy nawet na 5 +. Ceny przystępne, polecam. Warto zajrzeć i zjeść smaczny obiad.

  1. Michalina Czepanis ★★★★★

    Dobrze skomponowane placuszki rabarbarowe i konkretna Zupa szczawiowa. Wystrój wymagałby sporej ilości zmian, przy czym jest czysto. Mimo to, bistro godne uwagi i naprawdę smaczne!!!

  2. Rafał Lenarczyk ★★★★★

    Jedzenie pyszne , porcję duze , obsługa miła , ceny ... ja bym liczył więcej. Ogólnie wszystko na 10

  3. Iza Zwonik ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie. Zupa dnia bardzo dobry barszcz czerwony. Duże porcję i za obiad z dwóch dań 2 dorosłe osoby zapłaciliśmy niecałe 100 zł.polecam z czystym sumieniem ☺️

  1. Kacper Melchert ★☆☆☆☆

    Nie dobre jedzenie frytki grube ciasto OKROPNE krzesła niewiem jak opisać ale rosół był git A MAKARON Z SEREM BYŁ OKROPNY nie polecam i nie pozdrawiam z uściskiem

  2. Marian Pudysiak ★★★★★

    Dobre jedzonko(drobne minusiki to ziemniaczki troszkę spędziły za dlugo w wodzie, do smazonej rybki osobiscie wole kiszoną kapustę co nie zmienia faktu ze pozostałe surówki były świeże i dobre, brak możliwości płatności kartą i jak dla mnie mało widoczna informacja o tym fakcie)

  3. Jolannta Pałuka ★★★★☆

    Bardzo krótka karta. Schab, filet,devolay , pstrąg, gulasz z dziczyzny. Obsługa bardzo dobra i sprawnie podane zamówienie. Klimat lat 80 w środku. Stare kafelki, stare dekoracje, podłogi . Na stołach plastikowe podkładki. Bar pełną gębą. Obiad smaczny, choć lekko przesolony( indywidualna sprawa).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Tajemniczy Staw?

Bistro Tajemniczy Staw znajduje się przy Kazimierza Wielkiego 2, 77-200 Miastko, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Tajemniczy Staw?

Można skontaktować się z Bistro Tajemniczy Staw pod numerem +48 600 241 887

Jak można dotrzeć do Bistro Tajemniczy Staw?

Do Bistro Tajemniczy Staw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements