Opinie

  1. Xyzm Mzyx ★☆☆☆☆

    Nigdy nie czułam się bardziej oszukana. Podczas wczorajszej sobotniej imprezy, w późnych godzinach zamówiłam whisky sour. Oczywiście pomijam już fakt, że koło tego drinka to nigdy nie stało, smak i wygląd beznadziejny, koszt 32 zł. Chciałam zapłacić banknotem 200 zł, chłopak który mnie obsługiwał poinformował mnie, że nie wie czy będzie miał jak wydać mi resztę. Rozumiem, jako klient powinnam być na to przygotowana. Dostałam 110 zł reszty, słysząc jak dziewczyna za barem proponuje, aby zaokrąglić kwotę. Okrągłe 58 zł napiwku za beznadziejnego drinka i obsługę ?. Poprosiłam kogoś, aby zapłacił za mnie kartą, oczywiście oddałam wydane przez barmana 110zl reszty, a Barman udawał, że zapomniał oddać mi moje pieniądze. Upominając się o nie spotkałam się z obrażoną miną obsługi, jakbym zrobiła coś złego przypominając się o swoje pieniądze kiedy ktoś ewidentnie robi mnie w … Nadmienię, że nie ma tam czegoś takiego jak kolejka, obsługiwani są znajomi, stali klienci. Nowe osoby muszą sobie poczekać. Będąc ze znajomymi nie tylko ja odczułam takie wrażenie. Dodam, że za barem niektóre osoby powinny zastawić się, czy w pracy powinno się tak upijać. To było moje pierwsze wyjście do tego miejsca. Z pewnością ostatnie, a każdemu wśród znajomych odradzę chęć wyjścia do tego miejsca.

  2. Weronika Olejnik ★★★★★

    Świetne miejsce na szybki, ale bardzo smaczny posiłek! Hamburger był soczysty, dobrze przyprawiony i podany z chrupiącymi dodatkami. Do tego niesamowity widok na morze – idealne połączenie smaku i atmosfery. Zdecydowanie warto się tu zatrzymać, szczególnie przy ładnej pogodzie.

  3. Kamil Sukiennik ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem. Dobre porcję w dobrej cenie :) burgery pyszne

  1. Przemysław Jasiński ★★★★★

    Od kilku lat degustuje tu męskie drineczki i raczę się przepięknym widokiem na morze z górnego "pokładu". Może w tym roku skuszę się tutaj na rybkę skoro ma tak dobre opinie. Ogólnie bardzo sympatyczne miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

  2. Bartłomiej Miszuk ★★★★★

    Duże porcje w świetnych cenach. Najtańsza ryba w Ustce! Świetne miejsce na posiłek i odpoczynek.

  3. ST1VL3R ★★★★★

    Trunek tak dobry jak ja pierdole, ładne i miłe dziewczyny, nic mnie nie postawiło na nogi jak trunek od nich pod nazwą long island icedtea, coś czuję, że wyjadę z Ustki z kontenerem tej mieszanki, a rybcia tak syta, że zaoszczędziłem kasy do następnego obiadu, na prawdę polecam ten bar i chyba już każdemu to mówiłem, ale będę płakał za wami ziomeczki, mocno się do was przywiązałem i będę tęsknił, jesteście niesamowici!!, NAMASTE!!!

  1. Natalia M ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Jedzonko bardzo dobre. Zupa rybna bardzo bogata i pyszna w smaku. Polecamy zestaw z dorszem, rybka świeżutka w chrupiącej panierce. Jako starter warto zabrać mozzarella sticks-ser zapieczony w panierce- pycha. Polecamy !!

  2. Tomek Stasiak ★★★★★

    Zajrzeliśmy tu z rodziną specjalnie sprawdzić czy faktycznie jest tu smaczne jedzenie. Zamówiliśmy schabowego, dorsza, stripsy i kurczak burgera. Nie ma się do czego przyczepić, schabowy smażony na smalcu co odrazu się wyczuwa po pierwszym kęsie, dorsza zamówiła żona która go zachwalała pod każdym względem, stripsy to dwa konkretne kawałki polędwiczki a nie jakieś ścinki czy coś mielonego, burger tak duży i dobry że dziecko go zdjąłem ze smakiem bez frytek (w burgerze również były polędwiczki). Taki obiad z napojami wyniosł nas około 190 zł więc ceny jak na lokalizację i sam widok na morze bardzo w porządku i napewno tu jeszcze wrócimy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dock Bar?

Dock Bar znajduje się przy Bohaterów Westerplatte, 76-270 Ustka, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dock Bar?

Można skontaktować się z Dock Bar pod numerem +48 793 947 998

Jak można dotrzeć do Dock Bar?

Do Dock Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements