Caly swiateczny pobyt zepsulo zimne jedzenie niektore produkty byly wewnatrz zimne jakby byly wyjete prosto z lodowki a dania ktore powinny sie jesc na cieplo byly poprostu wyziebione mozna bylo poposic o odgrzanie ale czas oczekiwania przekraczal ochote do dalszej konsumpcji. Ogolnie nuda i wszedzie zimno. Osobiscie nie polecam w tym czasie rezerwowacnie pobytu. Obsludze na sali najlepiej wychodzilo zbieranie talerzy.
Zdjęcia
Opinie
-
Edward Szymlowski ★☆☆☆☆
-
Karol Szymański ★★★★★
Świetne miejsce na wypoczynek! Czyste, wygodne pokoje, bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa. Lokalizacja tuż przy lesie i blisko morza to ogromny plus. Idealne miejsce na spokojny wyjazd o każdej porze roku. Polecam!
-
Eventually ★★★★★
Spędziliśmy w Awilli cudowny weekend nad morzem! Miejsce jest pełne spokoju, idealne na reset i odpoczynek od codzienności. Ogromnym atutem jest przepiękny las tuż obok – pachnący, cichy, totalnie kojący. A przejście leśną drogą na plażę to już w ogóle magia… Ten klimat trudno opisać, to trzeba poczuć! Obsługa przemiła, wszystko zadbane i dopracowane. Na pewno wrócimy i polecamy każdemu, kto szuka miejsca z sercem i wyjątkowym otoczeniem.
-
Juliusz Siedlecki ★★★★★
Fantastyczni prowadzący hotel ludzie, troskliwi i opiekuńczy. Jedzenie rewelacyjne i nie monotonne. Wspaniale spędziliśmy cztery dni. Myśleliśmy o sylwestrze lecz wszystko już było zajęte. Myślę że jeszcze kiedyś odwiedzimy to miejsce. Dziękujemy za wspaniały czas.
-
Tryb Incognito ★☆☆☆☆
TRAGEDIA. Zamówiliśmy z dziewczyną pizzę capriciose wszystko było pięknie do czasu kiedy w nocy obudziliśmy się z bólem brzucha oczywiście do tego wymioty i biegunka, przez to zatrucie pokarmowe człowiek nie mógł na drugi dzień funkcjonować normalnie było tak źle że musieliśmy się spakować i wrócić do domu. Serdecznie nie polecam, 19.07.2025
-
Maciej Werbliński ★★★★★
Spokój, cisza, trochę na uboczu, ale przyjechaliśmy na rowery, więc dla nas idealnie. Hotel udostępnia dla gości zamykane miejsce na rowery, to było dla nas ważne. W innych miejscach, branych przez nas pod uwagę, nie było takiej możliwości - "rowery możecie sobie państwo zostawić na dachu samochodu"... Ładne i funkcjonalne pokoje, dobre jedzenie. Obsługa miła i bardzo pomocna. Jak czas pozwoli to chętnie wrócę.
-
Marcin Otoka ★★★★★
Miejsce bardzo przytulne i przyjazne rowerzystom. Położone obok szlaku EuroVelo10/13. Bardzo dobre jedzenie . Super kontakt z prowadzącą Panią Dorotą. Z całego serca bardzo dziękujemy Pani Dorocie za pomoc i cenne wskazówki. Na pewno w przyszłym roku ponownie zawitamy jadąc EuroVelo 10/13.
-
Agata Księżak ★★★★★
Bardzo miła obsługa, czyste pokoje, ròżnorodne posiłki dla każdego dzieci, dorosłych, mięsożercòw, wegetarian i wegan. Położony na skraju pięknego lasu z wieloma ścieżkami spacerowymi i rowerowymi. Dla osób lubiących gwar trochę utrudnienia ponieważ najbliższe atrakcje i sklepy oddalone są około 1,2 km. Do morza można dojść na skròty w 7-8 min lub dojechać rowerem oficjalną ścieżką 1,2 km. Spacery po lesie niezwykle przyjemne że względu na panujący klimat, śpiew ptaków i zapach drzew.
-
Magdalena Zielińska ★★★★☆
Bardzo miłe miejsce - położone nieco na uboczu - cicho i spokojnie (do centrum ok 2,5km). Z ogrodu wyjście bezpośrednio do lasu, przez który prowadzi do morza oświetlona ścieżka spacerowa. Dojście do plaży to ok 10-15min, do centrum Ustki ok 40min. Pokoje czyste, funkcjonalnie urządzone, niestety raczej małe; łazienki czyste, nowe, w dobrym standardzie. Sniadania Bardzo urozmaicone, smaczne, osoby niejedzące mięsa spokojnie znajdą coś dla siebie. W przypadku wegetarian nie ma co wybierać opcji z obiadokolacjami - są serwowane i jest określony zestaw na dany dzień - wszystkie zestawy z mięsem - trzeba prosić o wymianę na danie z karty. Na miejscu hest restauracja - nie korzystałam ponieważ przez ponad 20 min naszego oczekiwania przy stoliku nie pojawił się nikt z obsługi, żeby przyjąć zamówienie. Panie w recepcji Bardzo sympatyczne i pomocne. Parking znajduje się bezpośrednio przed hotelem - nie jest ogrodzony.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ośrodek Wczasowy Awilla?
Ośrodek Wczasowy Awilla znajduje się przy Niemcewicza 33, 76-270 Ustka, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ośrodek Wczasowy Awilla?
Można skontaktować się z Ośrodek Wczasowy Awilla pod numerem +48 665 004 980
Jak można dotrzeć do Ośrodek Wczasowy Awilla?
Do Ośrodek Wczasowy Awilla można dotrzeć, korzystając z poniższego linku