Polecam pokój studio: sypialnia z wyjściem na balkon, osobna sypialnia dla dzieci z przejściem do łazienki + spory korytarz, w którym stoi sofka i wisi TV. Studio przestronne, łóżka porządne, dobre , hotelowe, materace, ściany ok, nie przenoszą dźwięków z sąsiednich pokoi. Mała uwaga- TV przewieszone do sypialni lepiej spełniałoby swoją rolę, a w korytarzu zamiast małej sofki np. rozkładana sofa. Pyszne i obfite śniadania, duży wybór, każdy coś znajdzie.
Opinie
-
M&K Bb ★★★★★
-
Katarzyna Mierzwiczak ★★★★★
Pensjonat bardzo ładny, pokoje bardzo czyste i gustownie urządzone. W łazience duży prysznic . W pokoju również leżaki jak i parawan . Śniadania bardzo pyszne. Plac zabaw dla dzieci i miejsce do grillowania. Właścicielka bardzo sympatyczna. Dość daleko od morza i centrum- prawie 3 km . Po takim spacerze dobrze się spało:) ale można dojechać autem . W pobliżu Biedronka i Lidl. Okolica cicha
-
Magdalena P ★★★★★
Pokoje duże i czyste, wręcz pachnące nowością. Urządzone nowocześnie i funkcjonalnie. W łazience duży, wygodny prysznic. Wszystko perfekcyjnie przygotowane na przyjazd gości. Na wyposażeniu pokoju są nawet leżaki, parawan, koc na plażę i torba, żeby to wszystko spakować. Śniadania przygotowywane przez panią Magdę są wyśmienite. Codziennie coś nowego do zjedzenia na ciepło, pyszna kawa z ekspresu, duży wybór herbat. A życzliwość i pomoc pani Magdy i pana Marcina to dopełnienie idealnego pobytu w pensjonacie. Życzę każdemu takich gospodarzy na wakacjach.
-
ania S ★★★★★
Szczerze polecam ten pensjonat. Byliśmy tam w lipcu 2018. Czysto, nowocześnie i przytulnie, pyszne i różnorodne śniadania. Każdy problem rozwiązywany błyskawicznie. Jedyny minus to dość długi czas dojścia na plaże jednak bez problemu można do niej dojechać samochodem.
-
Jakub Tęczar ★★★★★
Dobrze wyposażone pokoje które są w pełni funkcjonalne, właścicielka pani Magda dba o dobra i przyjazną atmosferę którą odczuwa się od pierwszej chwili wizyty. Dba także o nasze samopoczucie serwując codzienne sniadania wraz z kawką ;) Pensjonat ulokowany jest 15 minut drogi od morza co gwarantem spokojnego wypoczynku.
-
Patrycja Ziembowska ★★★★★
Miła, przyjazna,ciepła atmosfera,smaczne śniadania, różnorodność serwowanych potraw na ciepło. Pokoje bardzo czyste i funkcjonalne. Pełna życzliwość podejścia właścicielki do gości. Doskonałe miejsce dla osób chcących połączyć pobyt w turystycznie oblężonej Ustce z odpoczynkiem w cichym i spokojnym miejscu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pensjonat SZTORM?
Pensjonat SZTORM znajduje się przy Rumiankowa 27, 76-270 Ustka, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pensjonat SZTORM?
Można skontaktować się z Pensjonat SZTORM pod numerem +48 505 378 189
Jak można dotrzeć do Pensjonat SZTORM?
Do Pensjonat SZTORM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku