Bardzo miła właścicielka, obiekt zadbany, czysto i przytulnie. Duża wiata z grillem i stołem do bilardu dodatkowo przygotowane miejsce na ognisko. Miejscówka super 5km do Jarosławca, spacerkiem również można dojść do jeziorka
Opinie
-
Wioletta Kruszewska-Turczak ★★★★★
-
Joanna Babiarz ★★☆☆☆
Nie polecam osobom, które cenią sobie prywatność i ciszę. Przez drzwi słychać wszystko, tapczany dość niewygodne, skrzypiące. 2 malutkie lodówki na piętrze na 4 pokoje. Schody bardzo strome, z dziećmi strach z nich schodzić. Dwie gwiazdki wyłącznie dlatego, ze właścicielka była bardzo sympatyczna oraz ogrod i plac zabaw sa bardzo zadbane. Lepiej wynająć sobie apartament na wyłączność i mieć spokój i ciszę.
-
Tatiana Apanasik ★★★★★
Bardzo klimatyczne zabytkowe miejsce. Dom z duszą dla amatorów natury i spokoju. Właścicieli są przyjemni i bardzo mili. Polecam.
-
Emilia ★★☆☆☆
Cóż. (-) minusy Czystość pozostawia wiele do życzenia. Spód łóżek wychodziły koty kurzu, za muszla w łazience dawno już nieżywy pająk. Łóżka to trzeszczące, twarde tapczany. A pościel to zbieranina wszystkiego. Poduszki tapicerka tapczanów i kanapy w części ogólnodostępnej mocno brudna. Telewizor był, ale nie działał Oberwana zasłona prysznicowa, mało wieszaków na ręczniki (2 haczyki) a pokój 4 osobowy w okolicy jeziora i morza. Cienkie ściany i przedszkole drzwi, wszystko słychać, do tego walkę stopnie bardzo stromych schodów. Łazienka wydzielona w pokoju BEZ Żadnej WENTYLACJI, efekt stęchlizny, odświeżacz postawiony na lustrze czuć tylko jak przy nim się stało, umywalka, maleńka, typowa umywalka do toalety, nawet nie można było się nachylić żeby wypłukać, aby w półkę nie uderzyć głową. Dziwne miejsce parkingowe. Lodówka w części ogólnodostępnej zablokowana przez stół w jadalni, jeśli ktoś akurat siedzi przy stole nie sposób dostać się do swoich rzeczy. Słabe oświetlenie w łazience, brak przy lustrze,makijażu nie da się zrobić, w pokoju z 2 jedno nie działało, no oprawka nie stykała. Brak wieszaka na papier toaletowy w lazience (+) Plusy Lokalizacja Cena, chociaż nie wiem czy za te warunki to adekwatna Parawan Czajnik w pokoju Po 2 ręczniki dla każdego, ale takie do rąk.50x100 kąpielowych dużych nie było. Podsumowanie Piękna lokalizacja. Dom stary w zabudowie szachulcowej typowej dla regionu Pobrzeża Słowińskiego. Przy dotacji na renowację można pięknie odremontować i zapewnić super warunki w klimatycznym miejscu, tymczasem jest zaduch, misz-masz wszystkiego, zatracając wyjątkowość architektury szachulcowej z jednej strony mur pruski, z drugiej nowy błyszczący ceramiczny dach, który nie pasuje do całości, wewnątrz zbieranina mebli i sprzętów, które ktos oddał. Ściany i belki konstrukcji pomalowane wg własnego uznania bez zachowania szachulcowego charakteru budynku. Łazienka bez wentylacji z koszmarnymi kafelkami pęknięte zaklejane silikonem, widać że wielokrotnie. Brak suszarki - grzejnika łazienkowego -------------- Trampolina była dla dzieci właścicieli
-
Karol Kowalczyk ★★☆☆☆
Dom położony w ładnej okolicy, blisko sklepu. Jednak na posesji i w sąsiedztwie hałasują maszyny rolne i budowlane (koparka, wywrotka, ciągniki i kombajny) Stary budynek z bardzo stromymi schodami o wąziutkich stopniach. Mocno skrzypiące drzwi i podłogi, niskie futryny drzwi i belki stropowe o które ciągle uderza się głową (dla osób powyżej 175 cm nie polecam trzeba chodzić pochylonym i uważać na głowę). W łazience zapach zatęchlizny, oberwana zasłona prysznicowa, zacinający się kran umywalki. Właściciele udostępnili miejsce do parkowania na posesji przed domem jednak jeden z dwóch zaparkowanych samochodów został porysowany przez dwa duże psy które biegały luzem po posesji. Wyczuły zapach jedzenia które było w jednym z aut i próbowały się dostać do środka. Skutkiem tego były głębokie rysy na czterech elementach auta. Właścicielka oświadczyła że nie odpowiada za szkody spowodowane przez psy na jej posesji. Nie udostępniła ubezpieczenia gospodarstwa celem naprawienia szkody z OC. Zaczęła grozić wezwaniem Policji i oskarżać o próbę wymuszenia odszkodowania. Nie polecam dla turystów którym zależy na samochodzie.
-
Szymon Szymon ★★★★★
To miejsce było dla nas wielkim zaskoczeniem. Pani właścicielka przyjęła nas tak jakby przyjmowała własną rodzinę. Poza tym okazało się że otrzymaliśmy duży pokój na piętrze z własną łazienką. Na tym samym poziomie znajdował się aneks kuchenny bardzo dobrze wyposażony (bez kuchenki) z widokiem na jezioro i piękną stadnine koni. Przed dworkiem mieliśmy do dyspozycji piękny ogród z piaskownicą dla dzieci, ławkami, huśtawkami, leżakami i miejscem do zrobienia grilla i ogniska. Wszystko to w otoczeniu drzew. Kilka minut drogi znajdowało się piękne jezioro z dużą plażą. Tylko 6km do plaży w Jarosławcu. Serdecznie polecam!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Książę Bogusław X Matelak A J?
Książę Bogusław X Matelak A J znajduje się przy 76-113 Łącko, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Książę Bogusław X Matelak A J?
Można skontaktować się z Książę Bogusław X Matelak A J pod numerem +48 598 109 571
Jak można dotrzeć do Książę Bogusław X Matelak A J?
Do Książę Bogusław X Matelak A J można dotrzeć, korzystając z poniższego linku