Tragedia Jedna gwiazdka to za dużo ! Paczka od 2 dni w doręczeniu zero kontaktu z kurierem !!!!
Opinie
-
Kasia Jaworska ★☆☆☆☆
-
Klaudia ★☆☆☆☆
Paczka miala być dostarczona dzisiaj, kurier/listonosz nawet nie przyjechał pod adres, nie zostawił awizo, paczkę po prostu oddał do placówki pocztowej. Tragedia, najwyraźniej powinien zmienić pracę, jeśli ma kłopot z wykonywaniem swoich obowiązków służbowych.
-
Zosia Sztuba ★☆☆☆☆
Kurier nie podejmuje próby doręczenia przesyłki tylko zostawia awizo nawet jak cały dzień ktoś jest w domu. Ale to jest nic, bo jak się z tym awizo podejdzie na pocztę tego samego dnia to pani za ladą z pogardą informuje, że tej paczki jeszcze nie ma i będzia dopiero dwa dni później. Paczki adresowane dla miejscowości pod Kórnikiem schodzą dopiero w piątki, i chyba tylko w ten jeden dzień w tygodniu. Trzeci raz ta sama sytuacja. Masakra, nie polecam. 0 gwiazdek, zmieńcie coś w końcu
-
Bmw f800r ★☆☆☆☆
Niestety ale jedna ⭐ to maks, doręczenie przesyłki nieudane, awizo w postaci papierowej nie zostawione, wszedłem w aplikacje która woła o pomstę do nieba, tak się tnie lub nie działa i tam się dowiedziałem że paczka jest na miejscu, tragedia ... Poza tym jest telefon można zadzwonić, dzień wcześniej paczka do mnie przyjechała pan był na zastępstwie i zadzwonił nie było problemu,temu ta jedna⭐ teraz był problem i jeszcze brak awizo ...jak praca jest zbyt wymagająca to proszę zmienić ... Jeszcze godziny otwarcia poczty też nie są zaktualizowane
-
Kamil Ratowski ★☆☆☆☆
Przydałoby się żeby ktoś zaktualizował godziny otwarcia zwłaszcza jeśli uległy skrócenu. Ale już niedługo poczta upadnie więc luz.
-
Bogusław Gładysz (Bazyl) ★☆☆☆☆
Nie zasługujecie na żadną gwiazdkę. Tak zasugeruje zmieńcie działalność bo zajmowanie się przesyłkami już dawno przestało Wam wychodzić. Może kopanie rowów, albo grabienie liści w parku, chociaż do tego tez potrzeba jako takich umiejętności. Spadliście na samo dno i albo tam zostaniecie, albo spróbujcie się wydostać. Mój ojciec który przepracował kilkadziesiąt lat na Poczcie Polskiej pewnie przewraca się w grobie. Ta jedna gwiazdka tylko dlatego ze nie można zamieścić opinii bez żadnej gwiazdki.
-
Łukasz ★☆☆☆☆
Nie łudzę się że ta opinia będzie miała jakiekolwiek znaczenie, ale wystawiam 1 gwiazdkę za to że moja paczka (wysłana jako kurier pocztex) najwidoczniej robi za stolik kawowy na poczcie skoro nie raczą jej nawet próbować dostarczyć. A niech sobie leży te kilka dni prawda? Pośpiech nie jest zdrowy.... Oczywiście podany numer telefonu do placówki to fikcja. Miejskie legendy mówią że ktoś go kiedyś odbierał.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Wojska Polskiego 9, 62-035 Kórnik, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 885 870 565
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku