Ja nie rozumiem ludzi, którzy za auto w cenie roweru wymagaja żeby, auto było jak z salonu.
Opinie
-
Jakub Terechow ★★★★★
-
Tymek Brudło ★★★★★
7 lat juz ten komis jest w tym samym miejscu , z ta sama nazwa wiec chyba nie maja takich zlych aut.
-
Magdalena Krzysiek ★★★★★
Kupiłam tam auto do 4000 tyś i nie wymagam cudów ale do pracy wiezie na głowę nie pada oby tak dalej.
-
O W ★☆☆☆☆
Nie polecam tego komisu - pan sprzedający przez telefon utrzymywał, że auto jest sprawne technicznie i klimatyzacja działa. Na miejscu okazalo się, że działała ALE w zeszłym tygodniu. W środku w samochodzie syf i pan bardzo nieprzyjemny w rozmowie. Nie jedźcie tam, szkoda pieniędzy i waszych nerwów.
-
Emilia Szpotowicz ★☆☆☆☆
Samochód okazał się w bardzo złym stanie technicznym. Nadaje się na złom. Auto kosztowało 3,5 tys. zł. Sprzedający zobowiązał się do zwrotu pieniędzy (oświadczenie spisane przy policji), jednak do dziś nie oddał żadnej kwoty. Prawnik już działa w tej sprawie, sprawa trafi do sądu. Jeśli nie chcecie mieć nerwów, przestrzegam Was przed tym komisem,które sprzedaje na olx jako osoba prywatna,i człowiek nawet nie wie że jedzie na „komis” chyba na śmietnik. Pan gburowaty, nie da się z nim dojść do porozumienia. Naprawdę ludzie,nie spotkałam takiej osoby na swojej drodze. Urząd skarbowy również zajmie się tym zakładem, ponieważ na fv wpisują mniejszą kwotę i dają ją między inne papiery,aby człowiek się nie zorientował.
-
Jack Mroz ★★★★★
Oglądałem kilka aut, miejsce dobrze zorganizowane, duży wybór. Obsługa uprzejma, wszystko wygląda świetnie.
-
Hubert Znamirowski ★★★★★
Auto zakupione 2 lata temu jeździ dalej bez problemów
-
Tomek Filipiak ★★★★★
Kupilem tam golfa 4 , bylem na przegladzie i okazalo sie ze jest katalizator. Aż diagnosta zdziwiony ze auto z komisu i katalizator caly. Takze polecam .
-
Aleksandra Toporek ★★★★★
Musialam kupić cos w niedziele , bo w poniedzialek zaplanowany wyjazd do Niemiec z pracownikami , a nasz sie popsuł . Ford Galaxy ktorego właściciel zachwalał rzeczywiście okazał sie pewnym autem. Jezdzimy juz nim od listopada.
-
Agata ★★★★★
W przeciągu 3lat kupiliśmy tu 2 auta. Ostatni zakup Opla w styczniu bardzo udany. Dziękuję
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Komis Samochodowy Oleśnica - Za4kola.pl?
Komis Samochodowy Oleśnica - Za4kola.pl znajduje się przy Krzywoustego 31H, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Komis Samochodowy Oleśnica - Za4kola.pl?
Można skontaktować się z Komis Samochodowy Oleśnica - Za4kola.pl pod numerem +48 576 762 632
Jak można dotrzeć do Komis Samochodowy Oleśnica - Za4kola.pl?
Do Komis Samochodowy Oleśnica - Za4kola.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku