Najlepszy urząd, w jakim miałam przyjemność załatwiać sprawy :) Od wejścia powitał mnie przesympatyczny i bardzo pomocny Pan. Urzędnicy również są bardzo pomocni. Dziękuję za to :)
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra ★★★★★
-
пщшгапщгшап с оовоагшщтьшщ ★★★★★
Jak zawsze — szybko i grzecznie. Jestem bardzo zadowolony z Urzędu Gminy odkąd tu mieszkam.
-
Anna Walczak ★★★★★
Byłam z wizytą w urzędzie z podopieczną, która jest osoba poruszającą się o kuli. Pracownicy na których napotkałyśmy podczas odwiedzin biura spraw obywatelskich wykazali się bardzo dużą empatią i chęcią pomocy w każdej chwili naszej obecności w urzędzie. Bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie i sprawną obsługę. W mojej ocenie pięć gwiazdek to zbyt mało za taką postawę wszystkich pracowników.
-
Dawid Pilarski ★★★★☆
Szybko i sprawnie działaczy Urząd Państwowy. Co prawda budynek w środku lekko do odnowy,ale nie jest źle. Sporo ludzi w poniedziałki zawsze.
-
Валерия Валериевна ★★★★★
Bardzo bym chciałam podziękować Pani która odnowiła PESEL ukr, nie trzeba było umawiać się na wizytę, wszystko można załatwić od razu na miejscu. Życzę Panią uprzejmej pracy ❤️
-
Dariusz Klemke ★☆☆☆☆
Dzień dobry. Skoro urzad przyjmuje interesantów tylko do 14 ,a nie jak w internecie jest wyraźnie napisane do 15,15 to proszę to skorygować, a nie wprowadzac ludzi w błąd. Ja nie dysponuję zbędnym czasem żeby doszukiwać się na innych stronach do której urzad jest czynny. Wpisując w Google wyskakuje na pierwszej pozycji informacja.
-
Hanna Wieland ★☆☆☆☆
Urzędnicy tam pracujący to niestety dno dna (oczywiście nie wszyscy) traktują mieszkańców jak złodzieji .Zamiast służyć porada gnębią ich a przecież ci właśnie mieszkańcy płacą w podatkach za ich wypłaty .Jeszcze nie spotkałam tak niekompetentnych urzędników którym to dopiero sąd musi wskazać że postępują niewłaściwie jak to było w naszym przypadku
-
Katarzyna Szczęsna ★☆☆☆☆
Przydałoby się rozpisać godziny urzędowania na te, podczas których łaskawie kogoś obsłużą na miejscu ["(...) przyjmie klientów (...)"- cytat ze strony] i na takie, podczas których załatwisz coś tylko przez telefon... Nie po to są te opcje, żebym jeszcze musiała tracić czas na wchodzenie na strony dedykowane, gdzie takie informacje są
-
Marlena Lochynska ★★★★★
Witam .Ostatni raz w tym urzędzie byłam 2 m-ce temu .Byłam około godziny 12.00.Nie mam pojęcia jak się odnieść do godzin popołudniowych ale jedno mogę stwierdzić .Wybierając się do urzędu najpierw dla pewności powinno się zadzwonić i upewnić co do godzin pracy w danym dniu .W tym urzędzie zawsze ktoś odbierze telefon i udzieli wyczerpujących informacji przy czym na każdy temat związany z pracą tego urzędu .Ja dzwonię nie raz i zawsze dostaję konkretne informacje nawet na drobnostki takie jak daty wywozu gabarytów czy inne drobne sprawy .Ludzie którzy tam pracują zawsze miło odbierają telefon i udzielają odpowiedzi .W bezpośrednim kontakcie równierz wykazują pełen profesjonalizm i pomoc przy bardziej skomplikowanych sprawach .Nie oczekujmy wiecznych uśmiechów najważniejszy jest ich profesjonalizm i chęć pomocy .Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Urząd Gminy Komorniki?
Urząd Gminy Komorniki znajduje się przy Stawna 1, 62-052 Komorniki, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Urząd Gminy Komorniki?
Można skontaktować się z Urząd Gminy Komorniki pod numerem +48 618 107 751
Jak można dotrzeć do Urząd Gminy Komorniki?
Do Urząd Gminy Komorniki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku