Opinie

  1. OFY ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Firma prowadzona przez państwa Ireneusza i Beatę Jurga zajmuje się również sprzedażą samochodów (JB Studio Uroda, Auto Handel I. Jurga). Niestety miałem „przyjemność” spotkać Ireneusza. To osoba chamska, arogancka i wulgarna, która ocenia ludzi od pierwszego spojrzenia. Bez słowa „dzień dobry”, bez przedstawienia się -wystarczy, że ktoś nie przypadnie mu do gustu. Na pytanie o jazdę próbną reaguje tekstem, że „tylko on może prowadzić auto”, a następnie przechodzi do wytykań gdy nie mówi się do niego na Pan i kończy się na wyzwiskach. Jest człowiekiem z wysokim ego i ogromnym mniemaniem o sobie. Zdecydowanie nie polecam kontaktu ani z nim, ani z jego firmą.

  2. M K ★☆☆☆☆

    Pani Beata – właścicielka – to osoba serdeczna i zaangażowana, naprawdę dbająca o rozwój salonu i klientów. Niestety, moja współpraca z panią Angeliką była bardzo negatywna i uważam jej zachowanie za całkowicie nieprofesjonalne. Zdarzało się, że zamiast zajmować się klientem, potrafiła zostawić go czekającego i iść na zaplecze na obiad. Często wyręczała się innymi, zrzucając swoje obowiązki. Jej podejście do ludzi było bardzo zmienne – bywała miła tylko wtedy, gdy miała dobry humor, a w innych momentach potrafiła być nieprzyjemna, przewracać oczami czy okazywać brak szacunku. W pracy z uczniami nie wspierała, ale raczej obwiniała niektórych z nich, co powodowało niepotrzebne napięcie i stres . Do tego często wykorzystywała innych, jak tylko mogła, a jednocześnie starała się kreować na osobę wyjątkowo ważną. Najpoważniejszy problem dotyczył jednak higieny – zdarzało się, że namawiała do używania tych samych ręczników dla kolejnych klientów, co jest absolutnie niedopuszczalne i nieprofesjonalne w salonie fryzjerskim. Również zamiast otworzyć nowy szampon lub odżywkę, potrafiła dolewać wody do niemal pustych opakowań, rozcieńczając je nawet w proporcjach 1 do 4. Moim zdaniem przy takim zachowaniu i podejściu do pracy pani Angelika powinna zostać zwolniona, ponieważ psuje atmosferę, obniża standardy i szkodzi wizerunkowi salonu.

  3. Magda Roszak ★★★★★

    Super profesjonalne podejście do klientek, zarówno ze strony Pani Andżeliki, jak i Pani Ani. Zawsze z uśmiechem doradzą i podpowiedzą. Również pochwalić należy "młody narybek" w gabinecie za duże zaangażowanie! Polecam serdecznie to miejsce!

  1. olga marchlewska ★★★★★

    Bardzo przyjemna wizyta. Pani Beata uprzejma, oraz zaangażowana w wykonywany zabieg. Czuję się zaopiekowana ❤️

  2. Ola ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, polecam z całego ❤️, miła obsługa i super efekty

  3. Niiikk Skikik ★★★★★

    Od piętnastu lat korzystamy z usług tego zakładu.Czas oczekiwania do fryzjera około 3 tygodni w zależności od miesiąca.Do kosmetyczki około dwóch tygodni.Od niedawna zakład poszerzył swoją ofertę o nowe zabiegi.Powstało mini spa.Nie ma możliwości płacenia kartą.Dla stałych klientów po 10 wizytach w salonie można otrzymać wybrane darmowe zabiegi oferowane przez zakład.Należy posiadać książeczkę z pieczątkami,którą wydaje zakład.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JB Studio Uroda?

JB Studio Uroda znajduje się przy Dezyderego Chłapowskiego 33, 63-100 Śrem, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do JB Studio Uroda?

Można skontaktować się z JB Studio Uroda pod numerem +48 665 062 286

Jak można dotrzeć do JB Studio Uroda?

Do JB Studio Uroda można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements