Opinie

  1. Piotr Przybylski ★☆☆☆☆

    Nie polecam Wymiana radia i następnie montaż nowego to prawdziwa manufaktura. Gość nie ma pojęcia jak zdemontować sprzęt, jak ustawić itp.. Strata czasu i pieniędzy. Byłem zmuszony poszukać inny serwis w Poznaniu który dokończył wszystko bardzo fachowo..

  2. Piotr Damczak ★☆☆☆☆

    Nie polecam przyjechałem z jednym problemem a wyjechałem z drugim. Na następny dzień dzwoniąc i podjeżdżając Pan stwierdził, że to nie jego sprawka taaa

  3. Emil Nowak ★☆☆☆☆

    Umówiłem się w czwartek z Panem Tomaszem na sobotę, że podjadę by sprawdzić czy jest w stanie podpiąć się pod komputer od gazu. Skwitował mnie że jest zimno i nie może skręcić tapicerki w innym aucie i że mam przyjechać w poniedziałek. Panom w Nochowie zajęło tylko spojrzenie pod maskę czy są w stanie podłączyć się do mojego komputera. Nie polecam chyba że macie cierpliwość na rozmowę z opryskliwym człowiekiem.

  1. X X ★★★★★

    Polecam. Pomimo, że warsztat już nie pracował Pan nie miał problemów, aby rozwiązać nagły problem ze światłami.

  2. Dawid Gregorczyk ★★★★☆

    Przejechałem połowę kraju oglądać samochód i chciałem go sprawdzić przed zakupem u fachowca, kiedy znalazłem warsztat na Google to spodziewałem się raczej kilku stanowisk z podnośnikiem a był mały garaż z kanałem do którego samochód zmieścił się z trudem, ale koniec końców usługa została wykonana za niewielkie pieniądze (110zł) z podłączeniem do komputera i sprawdzeniem instalacji gazowej + kasowanie błędów oraz wydrukowanie wszystkich diagnoz i załączenie ich do rachunku. Polecam

  3. Grzegorz Ojczenasz ★★★★☆

    Przejechałem połowę kraju oglądać samochód i chciałem go sprawdzić przed zakupem u fachowca, kiedy znalazłem warsztat na Google to spodziewałem się raczej kilku stanowisk z podnośnikiem a był mały garaż z kanałem do którego samochód zmieścił się z trudem, ale koniec końców usługa została wykonana za niewielkie pieniądze (110zł) z podłączeniem do komputera i sprawdzeniem instalacji gazowej + kasowanie błędów oraz wydrukowanie wszystkich diagnoz i załączenie ich do rachunku. Polecam

  1. hardcorestudio ★★★★★

    Bardzo dobry mechanik. Jeżdżę tam od lat. Nigdy zadnego problemu nie było. Pan Tomasz jest uczciwy i rzetelny. W warsztacie można także napełnić klimatyzację i sprawdzić jej szczelność. Krótkie terminy, fachowa obsługa. Polecam na 100%

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski?

AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski znajduje się przy Michałowskiego 0, 63-100 Śrem, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski?

Można skontaktować się z AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski pod numerem +48 513 061 454

Jak można dotrzeć do AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski?

Do AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements