Nie polecam Wymiana radia i następnie montaż nowego to prawdziwa manufaktura. Gość nie ma pojęcia jak zdemontować sprzęt, jak ustawić itp.. Strata czasu i pieniędzy. Byłem zmuszony poszukać inny serwis w Poznaniu który dokończył wszystko bardzo fachowo..
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Przybylski ★☆☆☆☆
-
Piotr Damczak ★☆☆☆☆
Nie polecam przyjechałem z jednym problemem a wyjechałem z drugim. Na następny dzień dzwoniąc i podjeżdżając Pan stwierdził, że to nie jego sprawka taaa
-
Emil Nowak ★☆☆☆☆
Umówiłem się w czwartek z Panem Tomaszem na sobotę, że podjadę by sprawdzić czy jest w stanie podpiąć się pod komputer od gazu. Skwitował mnie że jest zimno i nie może skręcić tapicerki w innym aucie i że mam przyjechać w poniedziałek. Panom w Nochowie zajęło tylko spojrzenie pod maskę czy są w stanie podłączyć się do mojego komputera. Nie polecam chyba że macie cierpliwość na rozmowę z opryskliwym człowiekiem.
-
X X ★★★★★
Polecam. Pomimo, że warsztat już nie pracował Pan nie miał problemów, aby rozwiązać nagły problem ze światłami.
-
Dawid Gregorczyk ★★★★☆
Przejechałem połowę kraju oglądać samochód i chciałem go sprawdzić przed zakupem u fachowca, kiedy znalazłem warsztat na Google to spodziewałem się raczej kilku stanowisk z podnośnikiem a był mały garaż z kanałem do którego samochód zmieścił się z trudem, ale koniec końców usługa została wykonana za niewielkie pieniądze (110zł) z podłączeniem do komputera i sprawdzeniem instalacji gazowej + kasowanie błędów oraz wydrukowanie wszystkich diagnoz i załączenie ich do rachunku. Polecam
-
Grzegorz Ojczenasz ★★★★☆
Przejechałem połowę kraju oglądać samochód i chciałem go sprawdzić przed zakupem u fachowca, kiedy znalazłem warsztat na Google to spodziewałem się raczej kilku stanowisk z podnośnikiem a był mały garaż z kanałem do którego samochód zmieścił się z trudem, ale koniec końców usługa została wykonana za niewielkie pieniądze (110zł) z podłączeniem do komputera i sprawdzeniem instalacji gazowej + kasowanie błędów oraz wydrukowanie wszystkich diagnoz i załączenie ich do rachunku. Polecam
-
hardcorestudio ★★★★★
Bardzo dobry mechanik. Jeżdżę tam od lat. Nigdy zadnego problemu nie było. Pan Tomasz jest uczciwy i rzetelny. W warsztacie można także napełnić klimatyzację i sprawdzić jej szczelność. Krótkie terminy, fachowa obsługa. Polecam na 100%
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski?
AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski znajduje się przy Michałowskiego 0, 63-100 Śrem, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski?
Można skontaktować się z AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski pod numerem +48 513 061 454
Jak można dotrzeć do AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski?
Do AUTODIAGNOSTYKA - SERWIS Tomasz Podgórski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku