Stan obiektu jest opłakany, wygląda jak miejsce które należy omijać a nie do niego wchodzić.
Opinie
-
Marlena RB ★☆☆☆☆
-
Marcin Maślana ★★★★★
Stary komunistyczny zaniedbany ale klimat trzyma. Jak młodziesz ma złapać przepaść jaka nas oddzieliła. Tylko w takich miejscach. Samolot hihi PKS przez trzy dni to jest wycieczka.
-
DM Polska ★☆☆☆☆
Parodia jak za prl, kierowca odjechał z innego stanowiska, nikt nic nie wie, następny wypuszcza ludzi przed przystankiem i odjeżdża, opóznienia, rozkład jazdy dla ozdoby, w tygodniu jeździ jak w święta??, tylko gotówką można płacić. Ludzie mamy XXI wiek! Polbus - 504
-
kalaa ★☆☆☆☆
Pan kierowca z Ukrainy jest tak bezczelny że szkoda słów. Gorąco na dworze, stał na dworcu głównym i było jeszcze trzy minuty do odjazdu, chłopak kupił bilet i chciał pójść do automatu obok po picie to mu nie pozwolił bo by niby nie zdążył a to dosłownie minuta by zajęła, później pani wchodząc do autobusu zapytała czy klimatyzacja działa to odpowiedział „jeśli się coś nie podoba proszę zmienić autobus” a w autobusie duszno strasznie. Ta firma to porażka tak samo jak z kupnem biletów miesięcznych
-
Maks Konopielko ★☆☆☆☆
Firma spadła na psy opóźnienie lub wyjazd przed czasem to teraz standard Wczoraj wracając autobus spóźnił się 22 minuty przystanek na żądanie macham ze chce wsiąść kierowca nawet nie zjechał do zatoki następny autobus 2 godziny czekania tu plus że ten odziwo przyjechal na czas
-
Dominik Ćwiek ★☆☆☆☆
POPROSTU TRAGEDIA autobusy NIE zawsze odjeżdżaja z wyznaczonych stanowisk, Kierowcy nie zatrzymuja sie na stanowisku , osoby w okienku odpowiadaja z problemem jeżeli wogóle odpowiadaja, bilet miesieczny rzadko kiedy można kupic(w wyznaczonych godzinach co chwile inne), gdy sie dzwoni mowi że telefon nie istnieje, gdy dało sie dzwonić to nie dało sie dodzwonić(osoby odpowiedzialne za kontakt z pks-em nie odbieraja telefonu pomimu wielu prób dodzwonienia sie. Kierowca Autobusu G1 nie zatrzymał sie na danym stanowisku pomimo że 2 osoby nawet machały kierowcy żeby sie zatrzymal po tym gdy minol wyznaczone stanowisko TO NIE PIERWSZY RAZ dzisiaj znowu sie to przytrafilo o godzinie 15:20 14.03.2025
-
Natalia Bugdoł ★☆☆☆☆
Kierowca autobusu nr 3 dnia 06 marca 2025 prawie wjechał w autobus przed nami co spowodowało upadek starszej pani z konsekwencjami zdrowotnymi i kilku innych osób, po wydarzeniu kierowca nakazał opuszczenie pojazdu mowiąc cytuje „Kto ma problem to wysiada ja prowadzę jak prowadzę". Kierowca rudy z brodą! Uważajcie bo to mogło skończyć się tragicznie
-
Malwina eM ★☆☆☆☆
Dnia 17 lutego 2025 roku autobus G6 miał przyjechać o 16:32 rozumiem spóźnić się 6 minut ale 50? Czekałam do 17:24 nie przyjechał. Marzłam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dworzec Autobusowy "Oleśnica"?
Dworzec Autobusowy "Oleśnica" znajduje się przy Rzemieślnicza 11, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dworzec Autobusowy "Oleśnica"?
Można skontaktować się z Dworzec Autobusowy "Oleśnica" pod numerem +48 713 144 040
Jak można dotrzeć do Dworzec Autobusowy "Oleśnica"?
Do Dworzec Autobusowy "Oleśnica" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku