Gdybym mógł to bym wystawił 0 gwiazdek. Długo myślałem czy wystawiać opinię. Do tej pory czuję ogromny żal po wizycie w salonie Toyota w Suchym Lesie. Rodzice kupili w Państwa salonie Toytę Yaris w 2016 roku - wszystko było idealnie. W tym roku postanowili wymienić samochód na nowy model i wybraliśmy się z zamiarem zapoznania się z ofertą do salonu. Na „dzień dobry” zostaliśmy „przywitani” przez 6 osób, które stało za biurkiem przy wejściu do salonu. Entuzjazm do nas byl tak ogromny, że musiałem sam zapytać się czy ktoś nas może obsłużyć. Jak za karę jedna z osób zaprosiła nas do swojego stanowiska. Na wstępie zostaliśmy zapytani czy chcemy coś do picia - jedyny tak naprawdę uprzejmy i prawidłowy odruch. Gdy usiedliśmy do biurka, Pan, którego imienia nie chcę tutaj zdradzać, zdjął swój ogromny zegarek i rzucił nim na biurko, myśląc w zasadzie nie wiem co. Że zrobi to na nas wrażenie? Że to takie szarmanckie? W zasadzie od niechcenia została przedstawiona nam oferta. Bez żadnych szczegółów. Poprosiliśmy o wydruk, który dostaliśmy. Gdy zapytałem czy stoi gdzieś w salonie ten model samochodu to zostało mi powiedziane, że tak - przy wejściu. Pan nie raczył się nawet pofatygować, żeby cokolwiek pokazać/omówić. I to byłoby na tyle. Rodzice poczuli sie bardzo źle potraktowani - może sprzedawca założył, że nie mamy pieniędzy. Zobaczył dwójkę starszych ludzi. Jak na sprzedaż samochodu za 100tys zł to bardzo słabe podejście. Tym bardziej, że samochód został wczoraj zakupiony w innym salonie. Do tej pory czuję żal i zażenowanie całą sytuacją. Ciśnie mi sie wiele słów, ale zachowam je już dla siebie. Nie polecam. Bardzo niefajne podejście do klienta. Oferta również niezbyt korzystna. W konkurencyjnym salonie Toyoty dostaliśmy o wiele lepszą. Nie mówiąc już o podejściu do klienta.
Zdjęcia
Opinie
-
Mark N ★☆☆☆☆
-
Monika Woźniak ★★★★★
Byłam dziś na pierwszym przeglądzie w salonie TOYOTY Ukleja. Dodam że nie kupowałam auta w tym salonie. Bardzo polecam serwis. Usługa wykonana rzetelnie z każdą sugestią klienta. Chciałam również napisać że obsługa serwisu Pani Agata K. to wyjątkowa osoba - kompetentna, miła i uśmiechnięta. Wyjaśniła wszystko ze zrozumieniem, każda rzecz konsultowała z klientem. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem serwisu i obsługi. Brawo
-
Ewa Patyk ★★★☆☆
Od lat korzystam z usług Toyota Ukleja Poznań ale to co się ostatnio dzieje to znaczace obniżenie jakości usług. Długie czasy oczekiwania na obsługę, biurka puste. A na koniec "wpuszczanie" ludzi poza kolejką.
-
Arktur ★★★★★
Byłem na przeglądzie w sumie 3 Toyotami, umówiłem się telefonicznie. Wywiad podczas przyjęcia rewelacyjny nawet pani sprawdziła w systemie wcześniejsze usługi i na tej podstawie określiła wstępne zakres niezbędnych prac. Terminy od kolejnego dnia do 3 dni na przyjęcie. Panie przemiłe i doskonale znają się na swojej robocie. Samochód zostawiłem wcześniej, nie było problemu jak w serwisie innej marki gdzie trzeba być na umówioną godzinę bo inaczej trzeba czekać. Tu tak nie ma przyjmują kiedy się przyjedzie. Po naprawie dzwonią, jak nie mogłem odebrać wysłały sms. Auta zawsze były profesjonalne zrobione i dokładnie umyte i posprzątane, mimo iż nie oddaję brudnych. Polecam to jeden z lepszych warsztatów nie tylko Toyoty w ,,Poznaniu" Odbierałem kiedy mi pasowało, pracują długo i można wieczorem lub w sobotę.
-
Marek Staniak ★★★★★
Nasza pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Pan Piotr obsłużył nas fenomenalnie i jesteśmy pewni, że do niego wrócimy. Pełen profesjonalizm i pogoda ducha. Zakupiliśmy wspaniały samochód i jesteśmy pewni, że będzie nam służył.
-
K.E. Walkowiak ★★★★★
Współpraca z salonem oraz Panem Krzysztofem Lekowskim super, mega merytoryczne informacje, obsługa znakomita. Wszystkim polecam
-
Marcin Eysymontt ★☆☆☆☆
W Serwisie Ukleja w Suchym Lesie wykonywałem serwis na 75 tyś. km w Toyocie Corolli. Co mogło pójść nie tak? Podczas serwisu miała być wyczyszczona klima i wymieniony filtr kabinowy. Po wymianie filtra i wyczyszczeniu (dwukrotnie!) w aucie śmierdzi mokrą zbutwiałą ścierą. Przy wymianie opon - opony założone w niewłaściwych położeniach i niedopompowane. Najbardziej jednak frustrująca sytuacja miała miejsce z jedną z kratek nawiewu. Podczas oddawania auta na serwis była sprawna. Po wyjeździe z serwisu po kilku dniach zorientowałem się że łopatki się nie przesuwają, ponieważ brakuje haczyka łączącego go z suwakiem. Po wnikliwej analizie w serwisie stwierdzono, że to nie ich wina ponieważ nie wchodzili do środka auta. Nie jest to możliwe, ponieważ w samochodzie był wymieniany filtr kabinowy oraz myte okna od środka. Koszt wymiany wycenili na 1080 zł. Zirytowany czekaniem sprawdziłem jak samodzielnie naprawić tę część. Okazało się, że wymiana w ogóle nie była potrzebna ponieważ po zdjęciu obudowy haczyk leżał w środku i wystarczyło go założyć. Kierownik serwisu stwierdził, że gdyby go znaleźli, to nie musiałbym płacić. Gorąco odradzam - nie po to serwisuję auto co 15k w ASO, żeby się potem szarpać z niesprawnymi rzeczami.
-
Sylwia Work ★☆☆☆☆
Pracownicy salonu samochodowego Ukleja Suchy Las, z którymi miałam do czynienia, prezentują skrajnie nieprofesjonalne podejście do klienta i serwisu. W sprawie wymiany alarmu byłam zmuszona do trzykrotnego umawiania się na wizytę – pierwsza trwała godzinę, druga aż trzy godziny, natomiast ostatnia, która według zapewnień miała potrwać maksymalnie 2-3 godziny, przeciągnęła się do 11 godzin oczekiwania w poczekalni. Samochód został mi wydany bez jakichkolwiek przeprosin, a na dodatek z rozdartym fotelem. Po natychmiastowym zgłoszeniu uszkodzenia zarówno recepcja, jak i obsługa potraktowały mnie w sposób nieuprzejmy i lekceważący. Zgłoszenie szkody zostało co prawda przyjęte, ale do dziś nie zostało naprawione. Tak rażący brak profesjonalizmu, szacunku do klienta i odpowiedzialności za powierzone mienie jest absolutnie niedopuszczalne. Stanowczo odradzam korzystanie z usług tego salonu. NIE POLECAM!
-
Urszula T ★★★★★
Pełny profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu i obsługi. Szczególne podziękowania dla Pani Agaty. Polecamy ten salon Toyoty.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Toyota Poznań Ukleja?
Toyota Poznań Ukleja znajduje się przy Obornicka 132, 62-002 Suchy Las, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Toyota Poznań Ukleja?
Można skontaktować się z Toyota Poznań Ukleja pod numerem +48 618 117 570
Jak można dotrzeć do Toyota Poznań Ukleja?
Do Toyota Poznań Ukleja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku