Google nie chciał opublikować to spróbujemy jeszcze raz Tragiczne miejsce... Pan siedzi w biurze chyba za kare ... Na prośbę o pokazanie auta, pan stwierdził że jest otwarty i zaraz możemy go odpalić po czym odpala samochód i idzie w cholerę... Auto z mankamentami pan twierdzi że auto żadnych wad nie ma, a na desce dyskoteka, pod maską Na pierwszy rzut oka widać ze auto strzelone i to kokretnie nawet dla osoby która średnio albo wcale zna się na motoryzacji.... Obsługa klienta na poziomie dno i kilo mułu. Nie polecam tego miejsca. Może się nie znam ale chyba temu panu powinno zależeć na sprzedaży auta .. Masakra
Opinie
-
Marta Klemczak ★☆☆☆☆
-
Sara Sylwia ★☆☆☆☆
Kompletny brak profesjonalizmu. Bardzo nieuprzjemy i wulgarny właściciel, któremu brakuje podstawowych zasad wychowania. Po umówieniu się na oglądanie auta i przjechaniu przez nas setek kilometrów okazało się, że nie był w stanie zapewnić kluczyków do auta, po czym zaczął się śmiać, że przecież umawialiśmy sie na oglądanie samochodu, a nie jeżdżenie. Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem auta z tego salonu lub nawet oglądanie jakiekolwiek samochodu, odpuśćcie! Zaoszczędzicie dużo czasu i pieniędzy
-
tomek marecik ★☆☆☆☆
Przestrzegam przed tymi Panami, moje auto które wstawiłem do ich komisu służyło jako taksówka jednego z niniejszych właścicieli. Podobno różnica w przebiegu wynikała z wielu jazd próbnych ale dziwnie auto nie stało w nocy na placu ponieważ służyło jako transport do domu. Hitem okazały się mandat który otrzymałem za parkowanie w momencie gdy auto stało w ich komisie. Nie polecam i serdecznie przestrzegam.
-
Mateusz Wandzel ★★★★★
Witam, nabyłem Mercedesa w komisie, poprzez skomplikowany proces leasingowy, komis-obsługa w najwyższej jakości zawsze pomocni i dyspozycyjni. Bezproblemowo przesyłali wymagane dokumenty. Samochód posiadam około miesiąca, był sprawdzany dwukrotnie przed zakupem, oraz mechanicznie oceniany przez 3 mechaników po zakupie. Auto 100% sprawne 4lata i 180tyś. przebiegu, wnętrze bardzo zadbane, układy jezdny napędowy, silnikowy bez zastrzeżeń. Mój samochód okazał się 100% dobrym zakupem, dlatego daję najwyższą ocenę.
-
brudas brudasy ★☆☆☆☆
Kupiłem tam auto za ponad 20 tyś. zł. Niestety rozsypało się po 15 miesiącach. Diesel zaczął kopcić jak lokomotywa. Zanim zaczął kopcić, wydałem wiele tysięcy złotych na naprawy,co jakby nie było zwiększyło potwornie koszty zakupu auta. Co chwile musiałem coś w nim naprawiać.Musiałem się pozbyć auta i kupiłem inne. Pan ponadto bardzo nieuprzejmy. Zdecydowanie nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AutoSalon-KiA?
AutoSalon-KiA znajduje się przy Obornicka 236, Jeżyce, 60-670 Suchy Las, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AutoSalon-KiA?
Można skontaktować się z AutoSalon-KiA pod numerem +48 698 341 952
Jak można dotrzeć do AutoSalon-KiA?
Do AutoSalon-KiA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku