Opinie

  1. Lukasz Kazmierczak ★★★★★

    Smaczne, porcje w sam raz,a ceny przystępne✌️

  2. marcinszczurek ★★★★☆

    Zupa PHO niestety z Zupa PHO nie ma nic wspólnego. Jadałem w różnych chińczykach powiedziałbym że tej "sieci" bo wszystkie menu mają takie same. Niestety tylko w tym Zupa PHO ma smak niedogotowanego rosołu gotowanym na mięsie chyba każdego rodzaju... Nawet Vifon o smaku PHO ma smak zbliżony do zupy PHO. Duży plus za dodatek w postaci czosnku marynowanego i sambalu. Ale niestety dodatek ten nie ma sensu gdy zupa ma smak gotowanego starego kurczaka I prosiaka... Apel do szefa żeby robił tę zupę z ogólnie przyjętego przepisu!! Pozatym świetny Kurczak oraz wołowina po seczułansku , kurczak w cieście, sajgonki też bardzo smaczne. Więcej zastrzeżeń nie mam . Porcje duze ceny przystepne.Pozdrawiam i mam nadzieję że następnym razem Zupa PHO będzie prawdziwą Zupa PHO na kościach wołowych z nutą anyżu i cynamonu oraz trawa cytrynowa:)

  3. Mr “luc” Black Square ★★☆☆☆

    Typowy bar z prawie 200 pozycjami w menu, z których zazwyczaj wybieram wołowinę na gorącym półmisku. Zamówienie odebrane przez w miarę ogarnięta obsługę i dość szybko zostało przygotowane w kuchni, bo do odbioru w kilka minut. Podane na mało estetycznej tacce i niestety brakowało charakterystycznego skwierczenia składników na gorącym żeliwnym półmisku. Mięso dobrze przyprawione, delikatnie ostre, ale sprawiało wrażenie że nie jest pierwszej świeżości. Do tego dużo cebuli i dosłownie kilka kawałków papryki. Na talerzu obok ryż i homeopatyczna porcja surówki, która też za świeżo to nie wyglądała. Drugie danie - panierowany kurczak po indyjsku - 5 kawałków kurczaka w takim sobie cieście podanych na brejowatym sosie z trochę większa ilością warzyw...

  1. Piotr Witulski ★☆☆☆☆

    Za każdym razem coś spartolone. Dzisiaj zamiast makaronu sojowego z krewetkami przysłali wołowinę z makaronem ryżowym. Pani dowożąca uparcie przez kilkanaście minut szukała nieistniejącego nr 27. Oczywiście jedzenie dojechało letnie.

  2. Dominika Słoma ★★★★★

    Jedzenie pyszne, cena jak najbardziej odpowiada za tak dużą porcję, spokojnie można najeść się nią we dwoje

  3. Dalena Wu ★★★★★

    Smaczne jedzenie, duże porcje. W kurczaku teriyaki trochę za dużo cebuli, a tak to wszystko ok. Przy dużym ruchu lekki chaos z wydawaniem zamówień, może warto wprowadzić numerki lub elektroniczne pagery.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar viet thai?

Bar viet thai znajduje się przy Krotowskiego 3, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar viet thai?

Można skontaktować się z Bar viet thai pod numerem +48 509 996 899

Jak można dotrzeć do Bar viet thai?

Do Bar viet thai można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements