Opinie

  1. Michał ★☆☆☆☆

    nie sprzedano mi coli musujacej z powodu bledu kasy niepolecam

  2. lipqu ★★★★★

    Często robię tutaj zakupy i zawsze jestem zadowolony. Szczególnie gdy w sklepie jest młoda Pani brunetka z grzywką na boki. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy przy wyborze pieczywa czy innych deserów. Mogę nawet powiedzieć, iż zaraża uśmiechem, który trzyma się przez resztę dnia na twarzy. Bardzo polecam tą piekarnię!

  3. Ignacy Przybylski ★★★★★

    Bardzo dobre drożdżówki w dobrej cenie, idealne miejsce aby zaopatrzyć się w prowiant na wycieczkę po parku.

  1. Xxx 3333 ★★★★★

    Robię często zakupy u panstw bo lubię wasze produkty niestety 80%personelu nie miły nie uśmiechnięty ale dzisiaj 07.06.25 rano ,zaskoczył mnie chłopak prze sympatyczny aż miło robiło się zakupy

  2. Oliwia ★★☆☆☆

    Dzisiaj razem z chłopakiem wybraliśmy się na lody. Dostaliśmy malutkie gałki co mocno nas zaskoczyło. Gdy w majówkę braliśmy identyczne lody, porcję było o wiele większe. Na powrocie widzieliśmy, inną osobę wychodząca z piekarni i również miała o wiele większe gałki od nas. Dziewczynę, która tam pracowała była niesympatyczna i czułam się niechciana tam. Nie polecam.

  3. Magdalena Wachowiak ★★★★★

    Lody są absolutnie najlepsze w całej okolicy! Odwiedziłam piekarnię w ostatni weekend i spotkałam się z wyjątkowo miłą i serdeczną obsługą

  1. Maja Pi ★★★★☆

    Lubię pieczywo z Natury, i ciasta bywaĵa bardzo smaczne. Pracownice są zwykle miłe i pomocne... poza wyjątkami, jak.dziś np. Kiedy to sytuacja mnie zniechęciła do zakupów w cukierni w Puszczykówku. Kupowałam sernik i zapytałam czy jest świeży, bazując na doświadczeniu...Pani opryskliwie mi odpowiedziała że gdyby był nieświeży to go nie byłoby w cukierni. Dodała ze ma dość takich pytań. Chciałam wziąć jeszcze bulki i jagodzianki ale wyszłam z tym sernikiem tylko. Taka sytuacja w żadnym sklepie nie powinna mieć miejsca. Rozumiem frustracje, rozumiem złe dni... ale klient ma prawo pytać o szczegóły I nie zostać potraktowany jak niechciany gość. A jeśli emocje są nie doopanowania w młodym człowieku, to powinno się choć klienta przeprosić.

  2. Paweł K ★★★★★

    Cukiernia idealna. Na pierwszy rzut oka zwyczajna, z lodami, ciastkami i kawą. Odwiedzam z okazji Świętego Marcina, czyli na rogale. Z dobrze zmielonym, białym makiem, w przyjemnym, delikatnym cieście. Co najważniejsze nie za słodkie, nie ciężkie, nie pałace w język. Pyszna kawa (dobre espresso któremu daleko do spalonego ziarna, bez smaku popiołu, palonego drewna czy tytoniu), a dzisiaj dobra kawa w kawiarni to wcale nie taka oczywista sprawa. Miły i uśmiechnięty serwis.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Piekarnia Natura?

Piekarnia Natura znajduje się przy Dworcowa 29, 62-040 Puszczykowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Piekarnia Natura?

Można skontaktować się z Piekarnia Natura pod numerem +48 602 196 427

Jak można dotrzeć do Piekarnia Natura?

Do Piekarnia Natura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements