Opinie

  1. Jakub Bob ★★★★★

    Dzień dobry czy jest możliwość kontaktu poprzez Facebooka z dowolną pracownicą ?

  2. Kamila Szymańska ★☆☆☆☆

    Zdejmijcie informacje że kobiety w ciąży są obsługiwane poza kolejką. Stalam w kolejce w zaawansowanej ciąży. Obsługiwały 2 kasjerki. Jedna perfidnie się na mnie spojrzała i zaczęła kasować panią przede mną. Z kolei druga kasjerka skończyła obsługiwać klientkę po czym zamknęła kasę.. słabe...

  3. Honey Bee ★★☆☆☆

    Masakryczna logistyka pracy. Nie dość, że dziewczyna na kasie jest sama, to ma w nosie, że ludzie czekają w kolejce. Obsluguje swoim opieszałym tempem. W międzyczasie na sklepie plotkują trzy koleżanki z załogi. Przez klimat tego sklepu, wolę zamawiać online, ale i tak ubolewam, bo muszę tam odbierać i stać w tej kolejce. Poprawcie to, bo ten problem trwa od miesięcy, a macie ekipę na sklepie. Na plus chłopak w loczkach tam pracujący, zawsze obsluguje z dużym zaangażowaniem i uśmiechem.

  1. Monika Kosicka ★★★★★

    Magdo, Asiu i Moniko fajnie, że jesteście :) Dzięki Waszej obsłudze wczorajsze zakupy okazały się świetnym zakończeniem dnia. Terapia śmiechem była super. Wasze kompetencje oraz zaangażowanie podnoszą zdecydowanie jakość tego sklepu :)

  2. Katarzyna Kozłowska ★★★☆☆

    Wiecznie problem z jedną kasą. Ludzie stoją, czekają, często matki z małymi dziećmi a kasjerzy zamiast zrobić wszystko by rozładować szybko kolejkę i robić to systematycznie, dają jedną osobę która kasuję, wydaje zamówienia i przyjmuje zwroty...no trochę nie na miarę tego wieku standardy obsługi...

  3. Jolanta Przybył ★★★★★

    Sinsay w Mosinie, blisko Puszczykowa. Na chwilę obecną jestem zadowolona ,każdy ma wybór .Obsługa bardzo uprzejma, wychodząca na przeciw klientom. Zawsze pomocna. Ostatnio dokonałam zakupu i okazało się ,że rozmiar jest o numer większy. Pracownik w sklepie sam osobiście zainteresował się moim problemem i wspomniał ,że mogę zwrócić zakupiony towar i wymienić na rozmiar o który pytam ,dodał ,że czekają na nową dostawę . Po telefonicznej informacji z Salonu Sinsay (czekałam 1 dzień ) otrzymałam informację telefoniczną , że jest nowa dostawa i mój rozmiar ,o który pytałam czeka w Salonie . Dziękuję za miłą obsługę. Pozdrawiam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres sinsay?

sinsay znajduje się przy Farbiarska 30, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do sinsay?

Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 510 760 977

Jak można dotrzeć do sinsay?

Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements