Opinie

  1. Marek Hamrol ★★★★★

    Sprzedawca bardzo miły i dobrze mówi po polsku. Jedzenie ciepłe, smaczne i sycące. W kebabie jest dużo mięsa, a nie tylko same warzywa. Sosy też dobre.Ceny też dobre, nie jest bardzo drogo Polecam

  2. Łukasz Nowak ★☆☆☆☆

    Kebab porażka, mięso mielonka z "kuli mocy", kompletnie bez smaku, lokal bardzo obskurny, zawitałem pierwszy i ostatni raz. Nie polecam.

  3. Antonina Szymańska ★★★★☆

    jeden z lepszych kebabow jakie jadlam, obsługa rownież bardzo miła jedyne do czego moge się przyczepić to że kebab został wykonany bez rękawiczek i że troche na końcu sie rozleciał, frytki również były bardzo smaczne

  1. Warcia ★★☆☆☆

    Nie polecam. Kebab zamówiony 19:45 przyjechał po 22. Był ciepły a nawet gorący jednak czas oczekiwania jest nie zrozumiały. Dzwoniłam ok 15razy za każdym razem pan mówił że jecsze 15min, jecsze 20/25min tragedia omijajcie to miejsce. Dodam jecsze że kabab średni i mały mają ten sam rozmiar a mój kebab dojechał bez sosu

  2. janusz tatatat ★☆☆☆☆

    Najgorsza kula mocy jaką w życiu jadłem, każdej osobie którą szanuje swoje kubki smakowe odradzam. Pita strasznie twarda, sos tak słodki że sam cukier, surówki gotowe najtańsze chyba z marketu, mięso klasyczna najtańsza kula mocy. Zamówienie złożyłem o godzinie 19:43, po 15 telefonach dojechało do mnie chłodne o godzinie 22:37. Serdecznie nie polecam

  3. michał marciniak (maras_bjj) ★★★★★

    Kebab & Bar w Mosinie to naprawdę świetne miejsce, które warto odwiedzić. Ich kebaby są pyszne, świeże i przygotowywane z dużą dbałością o smak i jakość. Atmosfera jest przyjazna, a obsługa bardzo miła i pomocna, co sprawia, że każdy czuje się tam jak u znajomych. To idealne miejsce na szybki, smaczny posiłek lub spotkanie z przyjaciółmi. Jeśli szukasz miejsca, gdzie można dobrze zjeść i poczuć się komfortowo, Kebab & Bar w Mosinie na pewno spełni Twoje oczekiwania!

  1. Zuzka Ig ★☆☆☆☆

    Byliśmy tam na wegetariańskiej wersji kebaba, kebab niedobry, frytki smażone na starym oleju, miękkie przesączone oliwą po prostu niedobre zamówiliśmy z keczupem którego nie było, kebab nie był przekrojony na pół tak jak prosiliśmy, sałatka miała gorycz a sos był na końcówce przez co jedna strona była ostra druga strona słodka, mieliśmy czekać 15-20 min czekaliśmy 30! Obsługa miła, jeśli podejdzie się z problemem próbują naprawić wszystko i poprawić ale atmosfera również kiepska niestety nie możemy polecić tego miejsca..

  2. Maciej Konke ★★☆☆☆

    Zamówiłem jedzenie przez Pyszne.pl o godzinie 17:40 z dowozem. Miały przyjechać dwa kebaby jeden w tortilli halumi, drugi w picie grecki. Obydwa miały być duże, a ewidentnie różnią się od siebie rozmiarem. Czekaliśmy na zamówienie 01:30h, a kiedy już dojechały jeden był letni, a drugi zwyczajnie zimny. Do zamówienia nie był dodany paragon, a kiedy to piszę jest godzina 20:00 i sytuacja nadal nie jest rozwiązana, kiedy dzwonię do restauracji ciągle jestem uspakajany stwierdzeniem "piętnaście minut", "minutka". Jestem zażenowany tą sytuacją. Sytuacja została rozwiązana dopiero po pojawieniu się w lokalu, okazało się że wystąpiła pomyłka i wysłali mi zamówienie kogoś innego. Zrobili dwa nowe kebaby + dodali w ramach przeprosin butelkę coca-coli i kubeczek napoju zimowego. Same potrawy są ok, bez szału, ale w tych pieniądzach nie oczekiwałem gwiazki z nieba. Zdecydowanie lepiej pójść zamówić i odebrać osobiście.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab & Bar- Mosina?

Kebab & Bar- Mosina znajduje się przy Niezłomnych 7, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kebab & Bar- Mosina?

Można skontaktować się z Kebab & Bar- Mosina pod numerem +48 722 146 516

Jak można dotrzeć do Kebab & Bar- Mosina?

Do Kebab & Bar- Mosina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements