Opinie

  1. Agata Miedzińska ★★☆☆☆

    Zawiodłam sie...miejsce ładne i estetyczne, ale znamiona spa dawno ma juz za soba. Jeżeli nie ma sie wykupionych zabiegów lub masazy, to nie ma mozliwosci sie zrelaksować w tym miejscu - obecnosc hałasujących dzieci jest nieporozumieniem, dorośli (mimo poproszenia o zachowanie spokoju) głośno rozmawiają (i to nie byl odosobniony przypadek braku kultury, tylko większość osób sie tak zachowywala), w saunie suchej brak kultury saunowania - korzystanie z niej w kostiumach kąpielowych i spodenkach do pływania, brak używania ręczników i pocenie sie w deski, ktore swoim wyglądam juz odstraszaja i zniechecaja...żenada! Dodatkowa gwiazdka za ciekawy i nietypowy masaz

  2. Bogusia Solak ★★★★★

    Babski wypad do SPA, przyjemny masaż no i oczywiście trzeba było wypróbować jedzenie w restauracji. Na plus, że Pan kelner po przyniesieniu posiłków wytłumaczył co mamy na talerzu, jakie składniki, w sumie fajne odczucie niż tylko dostanie talerza. Było pysznie więc z pewnością będę wracać.

  3. Klaudia Jakubowska ★★★★☆

    Jedzenie fajne (komunia). Samo miejsce dość specyficzne. Nie mój klimat po prostu. Ale za to super Ogródek - dzieci miały gdzie biegać.

  1. Agnieszka Tułodziecka ★★★★★

    Ciekawe miejsce - ukryte w lesie pod Poznaniem. Super klimat - idealny na relax w SPA.

  2. Wojciech Wituła ★★★★★

    Odwiedziłem tę restaurację i było to naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Uprzejma obsługa od samego początku sprawiała, że czuliśmy się mile widziani, a kelner profesjonalnie doradził nam zamówienie. Kolacja dla dwojga była wykwintna – doskonałe smaki, pięknie podane dania i przyjemna atmosfera. Polecam serdecznie każdemu, kto szuka miejsca na wyjątkowy wieczór!

  3. Maciej Grabowski ★★★★★

    Cicha, piękna okolica. Piękne wnętrza i ciekawe połączenie materiałów. Zabiegi na bardzo dobrym poziomie w naprawdę przyjemnym gabinecie. Miła obsługa, pełna informacja o kolejnych etapach zabiegu. Sam masaż (to w zależności od wybranej opcji) wieloetapowy i bardzo przyjemny, pozwalający na głęboki relaks. Wysokiej jakości kosmetyki. Dodatkowo do dyspozycji niewielki basen i bardzo ładna sauna. Przemiła obsługa. Dość wysokie ceny.

  1. Ewelina Bąkiewicz ★★★★★

    miejsce na uboczu, ma swój urok, mały ruch przy niedzieli - były jakieś imprezy rodzinne ale nie miały wpływy na komfort w restauracji. Menu krótkie, coś można wybrać choć nie jest w czym przebierać. Jedzenie smaczne, ale do tanich nie należy. Spa fajne, masaż super. troszkę z zewnątrz miejsce takie smutne, tak szaro, ale może kwestia pory roku.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SPA_larnia DAY SPA?

SPA_larnia DAY SPA znajduje się przy Stefana Czarnieckiego 56, 62-040 Puszczykowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SPA_larnia DAY SPA?

Można skontaktować się z SPA_larnia DAY SPA pod numerem +48 728 341 355

Jak można dotrzeć do SPA_larnia DAY SPA?

Do SPA_larnia DAY SPA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements