Opinie

  1. ReeQQi stanko ★★★★★

    Bardzo dobry kebab, dużo mięsa które stanowi przewagę nad surówką co według mnie wychodzi na plus. Panowie bardzo sympatyczni, lokal jest po prostu okej jak na tak małą kebabownie. Kulka jest okej ale każdemu wolał bym polecić kurczaka oraz sos ostry ponieważ są po prostu znakomite.

  2. Tomasz ★★★★★

    Bardzo dobry kebsik, duże porcje ceny atrakcyjne, miła obsługa chętnie wracam. Pomimo tego, że lokal jest mały zawsze jest miejsce żeby zjeść w środku. Nie ma problemu z parkingiem pomimo ścisłego centrum.

  3. Pruski Inteligenta ★★★★☆

    Szczerze powiedziawszy nie mam czego się przyczepić co do kebaba. Jedynie co to dostałem go do góry nogami, ale nie stanowi to jakieś ujmy. Poza tym mały lokal, ale okolica rynku sprawia, że o miejsce nie ma się co martwić. Obsługa miła, ale mogę zarzucić, że nie było burgerów kiedy byłem, a akurat miałem ochotę i zostałem zmuszony do konsumpcji kebaba.

  1. Kaśka Pieszyk ★★★★★

    Kebab w picie – bardzo dobry! Mięso soczyste, dodatki świeże. Do tego zestaw idealnie zaspokaja głód po całym dniu. Obsługa? Mega sympatyczna i z humorem – człowiek czuje się jak u znajomych, a nie tylko jak klient. I w zasadzie dla obsługi czasem tu wracam.Polecam każdemu, kto lubi smacznie i w przyjaznej atmosferze. Miejsca mało ale zawsze można wziąć na wynos.

  2. Bartłomiej Cyranowski ★☆☆☆☆

    Biorąc pod uwagę ilość pozytywnych opinii liczyłem na przyzwoite jedzenie jak z sieciówki (np. Bafra) a otrzymałem kiepskiej jakości mięso z mikrofalówki z surówkami zalanymi sosem na ciepło w mokrym placku. Nie jestem wybredny ale tego nie dało się tego zjeść. Dodatkowo zamiast frytek belgijskich dostałem przesmażone cząstki ziemniaków. Zapłaciłem prawie 70 zł za jedzenie podłej jakości i nie nadające się do jedzenia.

  3. Tomek ★★☆☆☆

    Zamówiłem Kebab Box na wynos. Miałem tyle naładowane sosów w tym boxie, że czułem się jakbym jadł zupe. Nie Polecam

  1. Piotr Piskulak ★★★★★

    Naprawdę dobry kebab, trochę byłem w szoku że tak dobry bo zakładałem, że będzie przeciętny. Pan obsługujący bardzo uprzejmy, nawet daje spróbować mięsa przed decyzją. Warty polecenia w okolicy. Dziękuję

  2. Patrycja Chade ★★★★☆

    Jedzenie dobre. Zamówiłam kebab na talerzy - frytki suche, ale mięso, surówki i sos bardzo dobre. Obsługa prawie nie mówi po polsku, więc jest problem, aby złożyć zamówienie. Jedzenie raczej na wynos - cztery stoliki i bardzo intensywny zapach wchodzący w odzież.

  3. Tomasz Marchwiński ★★★★★

    Kebab pierwsza klasa. Jak ktoś oczekuje coś więcej od kebabu to sushi jest obok ;). Porcje solidne. Więcej mięsa niż zieleniny. Brawo. Nugettsy "no spicy" dla młodszej bardzo dobre. Jadła aż jej się uszy trzęsły. Sos czosnkowy rewelacja. Jak młodszej wersji smakowało to znaczy że dobre (jest wybredna). Polecam i napewno będę wracał.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Enjoy Doner Kebab - Puszczykowo?

Enjoy Doner Kebab - Puszczykowo znajduje się przy Rynek 6, 62-040 Puszczykowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Enjoy Doner Kebab - Puszczykowo?

Można skontaktować się z Enjoy Doner Kebab - Puszczykowo pod numerem +48 729 417 089

Jak można dotrzeć do Enjoy Doner Kebab - Puszczykowo?

Do Enjoy Doner Kebab - Puszczykowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements