Opinie

  1. mindhunter mindhunter ★☆☆☆☆

    Bardzo negatywnie oceniam obsługę mojego zamówienia. Proces zakupu był pełen błędów – strona nie działała poprawnie, pojawiały się problemy z płatnością oraz brak możliwości wyboru formy dostawy: sprzedawcy to nie interesowało, otrzymał informację o przebiegu płatności. Po opłaceniu przesyłki do paczkomatu otrzymałem niespodziewaną wiadomość od zewnętrznej firmy o rzekomym kurierze, którego nigdy nie zamawiałem. Sprzedawca wcześniej zapewniał, że paczka trafi do paczkomatu, tymczasem później poinformowano mnie, że przesyłka wróciła do nadawcy. Nie otrzymałem żadnego powiadomienia o jej nadaniu ani możliwości odbioru. Nie było żadnego kontaktu ze strony kuriera lub firmy przewozowej – brak telefonu czy SMS-a. Cała sytuacja pokazuje kompletny brak spójności i rzetelności w obsłudze klienta. Zdecydowanie odradzam zakupy w tej firmie. Nie przestrzega podstawowych zasad sprzedaży, nie zapewnia przejrzystej komunikacji i nie traktuje poważnie klienta; jedyne, co ten sprzedawca zrobił to..... zaproponował mi powtórny zakup towaru w jego sklepie.

  2. Piotr ★☆☆☆☆

    Przestrzegam! Po dokonaniu przedpłaty zero kontaktu ze strony sklepu. Status zamówienia nie zmienia się od kilku dni. Ewidentnie mają klienta w nosie. Na maile nie odpowiadają, a telefonu nikt nie odbiera, choć próbuję o różnych porach. Slogany typu "Bezpieczne zakupy", "Stosujemy system dający klientom kontrolę nad zamówieniem i procesem realizacji" to jawna kpina.

  3. Adrian Glinka ★★☆☆☆

    Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem. Nie odpowiadają na maile, na infolinię dzwoniłem kilkukrotnie, wisiałem po ponad 10 minut. Mimo informacji, że jestem pierwszy w kolejce (za każdym razem), nikt nie odbierał. Prosiłem o przekierowanie dostawy (w kilka minut po opłaceniu zamówienia), ale to nie nastąpiło. Na szczęście sprzęt dojechał, nie mniej i tak firma widmo. Zatem jakiekolwiek zamówienia to loteria. Jak sprzęt dojedzie i jest dobrej jakości to super, jak nie, to w zasadzie nie da się już z tym chyba nic zrobić.

  1. Daniel Stasiak ★☆☆☆☆

    Stanowczo nie polecam korzystania z usług tej firmy, w szczególności odradzam zakupu ich bieżni “Spacetronik Walkee”. Zachęcony profesjonalną otoczką i atrakcyjną ceną kupiłem towar w czerwcu. Problemu nie było dopóki nie okazało się, że bieżnia posiada wadę ukrytą i że trzeba ją reklamować. Bieżnia po zakończeniu trybu gwałtownie się zatrzymywała bez żadnego ostrzeżenia. Prowadziło to do bardzo niekomfortowego szarpnięcia, a nawet możliwości utraty równowagi. Według instrukcji bieżnia powinna była zatrzymywać się w sposób płynny, co miało miejsce tylko gdy była wyłączana “z pilota”. Na początku byłem pewien, że to jakaś przyczyna mechaniczna (coś się zablokowało i dlatego szturchnęło) albo że jest to problem losowy (zazwyczaj jednak wyłączałem bieżnię pilotem). Dopiero później zauważyłem, że działo się to częściej. W związku z tym, że wady nie dało się łatwo zidentyfikować (z perspektywy użytkownika bieżnia po prostu nagle zatrzymywała się w losowych momentach) była to ewidentna wada ukryta. Towar był odsyłany do sprzedawcy dwa razy i kilkukrotnie reklamowany. We wszystkich przypadkach firma twierdziła, że żadnej wady nie ma i że z bieżnią jest wszystko ok. Pomimo dokładnego opisania problemu oraz przedstawienia nagrań wideo firma zasugerowała, że próbuję “wyłudzić” reklamację i że nagrania są pod nią specjalnie przygotowane. Do konkretnych pytań takich jak rozbieżność działania urządzenia z dołączoną instrukcją czy możliwość posiadania wadliwego oprogramowania (urządzenie jest produkowane w Chinach), firma nie odniosła się. Ostatecznie serwis przesłał mi nagrania porównujące z innym “nowym” egzemplarzem tego samego modelu w którym występuje ta sama wada. Firma stwierdziła, że skoro obydwie bieżnie działają w identyczny sposób to jest to dowód na to, że sprzęt działa prawidłowo. Innymi słowy: każdy egzemplarz tego produktu posiada tę wadę ale według firmy gwałtowne zatrzymywanie się bieżni jest działaniem prawidłowym i “zgodnym z założeniami producenta”. W przypadku każdej z reklamacji czekałem na odpowiedź od firmy ok. 12-13 dni (sprzedawca ma obowiązek odpowiedzi na reklamację maksymalnie do 14 dni, inaczej reklamacja jest uznawana za zasadną). Miałem wrażenie, że temat jest celowo odciągany w czasie, żeby zniechęcić mnie do ubiegania się o swoje prawa. Każda wiadomość od sprzedawcy była również kończona informacją, że “miałem 14 dni na zapoznanie się z działaniem bieżni” i że mogłem ją wtedy zwrócić, jakby problem który opisywałem w reklamacji w ogóle nie istniał. Firma usunęła również mój komentarz na stronie produktu, w którym informuję o wadzie potencjalnych kupujących: “Zdecydowanie odradzam wydawanie pieniędzy komukolwiek kto poszukuje bieżni do pracy biurowej. Przy standardowej prędkości 1km/h bieżnia po zakończeniu trybu gwałtownie się zatrzymuje, bez żadnego zdroworozsądkowego ostrzeżenia. Powoduje to bardzo nieprzyjemne uczucie, a nawet możliwość utraty równowagi. W efekcie normalne, komfortowe korzystanie z urządzenia jest niemożliwe, wręcz niesie ono za sobą ryzyko niebezpieczeństwa. Niestety pieniądze wyrzucone w błoto.” Podsumowując, odradzam osobom, które w razie problemów oczekują sprawnego i klientocentrycznego procesu reklamacyjnego. Przy zakupie wierzyłem, że płacę za produkt który będzie działać poprawnie. Gdy tylko zauważyłem, że z bieżnią jest coś nie tak, od razu skontaktowałem się z firmą i transparentnie przedstawiłem informacje o problemie wierząc, że uczciwie podejdzie ona do sprawy. Nie wymagałem od razu zwrotu pieniędzy. Jasno podkreśliłem, że towar może też zostać naprawiony lub wymieniony na działający egzemplarz, byleby dało się z niego komfortowo korzystać bez obawy o to, że będzie on gwałtownie szarpać. Ostatecznie zostałem potraktowany tak, jakby zgłaszany przeze mnie problem nie był realny i jakbym próbował wymusić nienależną reklamację. Czuję się oszukany.

  2. Bartłomiej Sokołowski ★★★★★

    Świetny zakup! Wygodne krzesło, stabilne biurko i bardzo dobra jakość wykonania. Idealne do pracy zdalnej.

  3. Ane Sz ★★★★★

    Rewelacja! Biurko było tak szczegółowo zabezpieczone, że ktoś musiałby na prawdę chcieć, żeby zniszczyło się po drodze. Nie spodziewałam się też tak szybkiej realizacji. Dziękuję i polecam sklep.

  1. Agnieszka Jakubińska ★☆☆☆☆

    Niestety nie wiem, jakiej jakości było biurko, które zamówiłam, ponieważ kurier go nie przywiózł, bo było za ciężkie... Oczywiście miałam też opcję, żeby zostawił je na ulicy, ale nie skorzystałam, bo w godzinach porannych nikt by mi nie pomógł a to trochę za drogi towar, aby kilka godzin stał na ulicy. Uważam, że na stronie sklepu powinna być informacja o tym, że jeżeli towar jest powyżej 30 kg (a podobno wszystkie biurka są tak ciężkie) to dostawa będzie, ale bez wniesienia.

  2. Piotr Konopnicki ★★★★★

    Kupilem lampę do malowania figurek (Glow D1). Wcześniej miałem jakąś typu allegro za 180 zl. Przyznam ze myslalem ze sie rozczaruje, ale świeci jak na stadionie piłkarskim. Polecam.

  3. Gosia Ign ★★★★★

    Blat i stelaż doszły w 2 dni. Praca cicha bez zarzutu. Jedyna uwaga dla przyszłych zielonych osób jak ja. Mój blat jest dosyć cienki, 1.2cm. Śrubki dołączone do zestawu wydawałyby się na styk na długość, nie powinny się przewiercić na wylot, tym bardziej że był zapas na gumowych nakładkach i samch dziurach w stelażu. W takiej sytuacji najlepiej dobrać z dwie dodatkowe metalowe podkładki, aby mieć pewność. Pod blatem podwiesiłem dodatkowe elementy, które wymagały nawet trzech dodatkowych podkładek, żeby śruby się nie ruszały, a żeby się nie przewiercić na wylot. Blat z cdf'u z lakierem ochronnym, więc żeby cokolwiek przywiercic trzeba było się przewiercić wiertłem przez tą pierwszą warstwę. Szkoda, że z braku takiego majsterkowego doświadczenia ucierpiał na tym blat :( Poza brakiem doswiadczenia to wszystko spoko.

  1. Agata Napora ★★★★★

    Kupilismy tablice magnetyczno-korkowa i jest fantastyczna! Kontakt z obsługą bezproblemowy, paczka dobrze zabezpieczona. Markery suchoscieralne pentel nie zostawiaja zadnych sladow, magnesy trzymaja sie rownie mocno, a część korkowa jest mega pomyslowym dopełnieniem. Super pomysł i wykonanie. Polecam serdecznie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Spacetronik?

Spacetronik znajduje się przy Nacławska 29A, 64-000 Kościan, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Spacetronik?

Można skontaktować się z Spacetronik pod numerem +48 611 110 452

Jak można dotrzeć do Spacetronik?

Do Spacetronik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements