Opinie

  1. Anna Ledzianowska ★★★★★

    Serdecznie polecam. Zamówiliśmy tort na nasze wesele. Jakość usługi na bardzo wysokim poziomie. Tort był przepiękny, idealnie wpasował się w klimat miejsca (lambeth cake). Był przepyszny! Jeszcze raz polecam!

  2. Wojtek Gorak ★★★★★

    Peterda! Deserki na naszym ślubie zrobiły furore. Zwłaszcza malina, jabłko, gruszka. Ciocia Beza jest zajebista, serdecznie polecamy:*

  3. Darek Ratajczak ★★★★★

    Przepyszne ciasta i inne cudeńka .Ciotka Beza to mistrzyni w swoim fachu polecam z całego serca ❤️❤️❤️

  1. eN Wu (NaćpanaWspomnieniami) ★★★★★

    Odrobina luksusu w Kościankowie. Troszkę śliczna, poprawnie smaczna, troszkę kiczowata, zdecydowanie cieszy oczy, niektórym klientom leczy rany zadane przez miałosteczkowe kompleksy, innym nie uleczy, a jeszcze je rozdmucha. Tak czy tak, tej wspomnianej odrobiny luksusu odmówić nie można. Stół ślubny, weselny i rocznicowy przetestowany i zażaleń brak. Już nawet nie pamiętam, ale jedna rzecz zdecydowanie się wyróżniała smakiem na tle innych poprawnych smaków, i jadlabym i jadła, i jadła, nawet przez sen. Torty Ciotki Bezy w swojej kategorii tortów zdobionych masą cukrową wizualnie, to po prostu rewelacja rewelacji Widząc je, można chcieć zjeść zdjęcie albo obślinić witrynę. Dlatego też, choć ich cena jest adekwatna w stosunku do włożonej pracy,  doświadczenia i kosztu materiałów, to sama kwota może "zatchnąć" kogoś nieprzygotowanego, więc dobrze radzimy (tak, tak, to doświadczenie kilku osób), uważajcie, co obiecujecie dzieciom i na to, o czym marzą 18-letnie panny. Wg mnie w ich przypadku, współcześnie, gdy tyle potrzeb i nieszczęść jest wokół, trochę słabo wydawać aż tyle na tort. Ale na wesele czy 50. rocznicę? Ależ owszem, ależ tak! Podsumowując, w ogóle i w szczególe, brawa dla Ciotki Bezy, która nie dość, że nie boi się koloru różowego (!!!!!), to miała odwagę wprowadzić te słodkie śliczności do małomiasteczkowej rzeczywistości, hermetycznej i niekiedy miłej inaczej. Ale uff, udało się!!! Gratulujemy!! A jakie czekają na Was dokładnie wypieki, torty i desery? Zajrzyjcie do wnętrza. I zdajcie się na profesjonalizm Ciotki Bezy.

  2. Weronika Grabowska ★★★★★

    Droga Ciociu! Minęło ponad pół roku od naszego wesela, a 99% gości najczęściej wspomina wykonany przez Ciebie słodki stół. Choć trochę decydowaliśmy się na ostatnią chwilę, to zdecydowanie był to strzał w 10! Warto oddać się w Twoje ręce, żeby później napawać oczy wspaniałymi dziełami i rozpływać się nad ich smakiem. Jeśli jeszcze raz miałabym wybierać, kto powinien być odpowiedzialny za słodki stół i tort na weselu, to nie zastanawiałabym się ani chwili. Na całe szczęście mamy Ciebie tak blisko ;) Choć rozpływam się nad jednym tematem, to w pracowni, gdy tylko jest "witrynka" też bywam i z chęcią poznaję coraz to nowe smaki. Naprawdę - warto! PS. Gdybyście kiedyś słyszeli kogoś, kto opowiada o wypiekach tak jak Pan Mąż, to wiedzielibyście, że trudno się oprzeć choć spróbowaniu smakołyków. Życzymy wszystkiego dobrego i polecamy dalej! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ciotka Beza - Pracownia tortów artystycznych?

Ciotka Beza - Pracownia tortów artystycznych znajduje się przy Kościelna 4, 64-000 Kościan, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ciotka Beza - Pracownia tortów artystycznych?

Można skontaktować się z Ciotka Beza - Pracownia tortów artystycznych pod numerem +48 666 105 003

Jak można dotrzeć do Ciotka Beza - Pracownia tortów artystycznych?

Do Ciotka Beza - Pracownia tortów artystycznych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements