Opinie

  1. Krytsian Patalas ★☆☆☆☆

    Nie polecam restauracji, podczas składania zamówienia kebab w bułce + zestaw z naggetsami i zestaw z burgerem otrzymałem bez zestawów oraz przez telefon wykłócał się że ich nie zamawiałem nie polecam obsługa fatalna

  2. ALBIN CARAWANS ★☆☆☆☆

    Jedzenie niezjadliwe, otrzymałem kebaba z mięsem bez smaku i dziwna konsystencja o smaku papieru , powinien pojawić się tak sanepid ludzie nie chodzcie tam bo szkoda waszego zdrowia .

  3. Olivia Zawarta ★☆☆☆☆

    Niestety jestem bardzo rozczarowana. Kebab, który otrzymałam, był po prostu nie do zjedzenia. Mięso wyglądało i smakowało fatalnie — było dziwnie zmielone, bez smaku i sprawiało wrażenie niskiej jakości. Warzywa oraz sos były przesłodzone do granic możliwości, jakby dodano do nich ogromną ilość cukru, co kompletnie zepsuło .Kebab był również zimny.Całość była tak niesmaczna, że nie dało się zjeść kebaba w normalny sposób. Zdecydowanie nie polecam — jakość jedzenia jest bardzo słaba.

  1. Zachariasz Witkiewicz ★★★★★

    Bardzo dobry kebab super obsługa można palić w środku e pety

  2. Olaf Siejak ★☆☆☆☆

    Szanuję za mega duże porcje przy tej cenie ale taka pasza po prostu. Taki wiesz kebab ze szczuuuura. No naprawdę nie szło tego przełknąć. Mocno tłuste. Może gdzieś w Angoli w Luandzie byłby to dobry kebab co najwyżej. Można przy niższej cenie i takiej porcji przymknąć oko ale bez przesady.

  3. Rak uuuŚ ★★☆☆☆

    Okropny. Nie dość że zostało pomylone zamówienie. Zamawiałem kebab same mięso z wołowinką. Dostałem oczywiście mięso mieszane. Może bym to przebolal gdyby nie to że dawno nie jadłem kurczaka z tak dużą ilością chrząstek. Serdecznie nie polecam. Daje jedynie plus za faktycznie szybkie przygotowanie, ale to jednak kebab, nie ma co oczekiwać długich czasów.

  1. Jakub Rowmowski ★☆☆☆☆

    Kierowca dostarczając moje zamówienie pisze mi że mam se sam po nie podjechać bo mu się rower zepsuł. Według mnie jeśli restauracja dowozi rowerem powinna na jakiś czas usunąć możliwość dostarczanie a nie ze ja se muszę sam po to jechać i płacić za dostawę. Ale kebab dobry

  2. PYRO TECHNIC ★★☆☆☆

    Kebab w bułce, duży a w rzeczywistości taki średni. Bułka przekrojona do końca co podowuje, że kebab się rozsuwa i szybko przemókł w papierowej tutce. Mięso niestety zimne. Konstrukcja taka, że na samym dole mnóstwo sałatki coleslaw z sosem a na wierzchy plastry mięsa. Zamawiałem mieszane a było 80% kuli mocy i 20% kurczaka. A to wszystko zalane sosem po brzegi. Ceny napojów personalizowane dla każdego klienta oddzielnie. Ja kupiłem napój ze zdjęcia za 6zł a w lodówce cena 5zł. Po mnie weszła grupa imprezowiczów, im sprzedano po 5zł. Płaciłem gotówka. Lodówka w, której był Ayran nie działała. W lokalu sporo miejsca ale niestety niezbyt czysto pod stołem jak i na stole. Podsumowujac 32zł Napój 6zł Kebab 28zł Byłem głodny i w okolicy dworca to jedyna opcja na posiłek około północy. Na plus toaleta w lokalu, darmowa dla klientów

  3. Krystian ★★★★☆

    + Porcja ogromna + tanio - trochę zimne jedzenie - klimat trochę do poprawy (brudno na parapetach) Jadłem różne kebaby, ale ten ma idealny stosunek ceny do jakości Na pewno jeszcze wrócę bo za te pieniądze to naprawdę warto

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JOBAIR KEBAB & BANGLADESHI RESTAURANT?

JOBAIR KEBAB & BANGLADESHI RESTAURANT znajduje się przy Szewska 40, 64-000 Kościan, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do JOBAIR KEBAB & BANGLADESHI RESTAURANT?

Można skontaktować się z JOBAIR KEBAB & BANGLADESHI RESTAURANT pod numerem +48 500 299 401

Jak można dotrzeć do JOBAIR KEBAB & BANGLADESHI RESTAURANT?

Do JOBAIR KEBAB & BANGLADESHI RESTAURANT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements