Opinie

  1. Izabela Nitka ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, niezawodna nawet w kryzysowych sytuacjach. Bezcenne wsparcie! Dobrze wiedzieć, że są tacy ludzie na świecie. Serdecznie polecam

  2. Marta Ren ★☆☆☆☆

    Wysoki Pan w okularach, łysy z brodą, na oko 28 lat. Okropne zachowanie przy wydawaniu pieniędzy, zamiast normalnie wydać resztę, rzucił nią.

  3. Jestem Glodny ★☆☆☆☆

    Zawsze gdy jadę rano do pracy na 6.00 ,czyli na stacji jestem w okolicach 5.00, nigdy nie mogę zjeść ciepłego śniadania zawsze ,albo dopiero parówki wyciągnięte ,albo piec jest czyszczony. Pracownicy co wy robicie od 1.00 do 4.00 kiedy nie ma takiego ruchu ? Czy to nie czas by przygotować te wszystkie przyrządy do tego by rano były gotowe?

  1. Nieoznakowane Radiowozy ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła i opryskliwa obsługa w szczególności pani w ciemnych włosach i z delikatną nadwagą która jej się wylewa po za spodnie. (Nie wiem może trzeba trochę poluzować gumkę bo krew nie dochodzi.) Szanowna Pani radzę szanować klienta bo to że nie chcesz rozmienić pieniędzy to nie znaczy że musisz puszczać bzdurne komentarze pt "nie jestem bankomatem" Szczerze odradzam wizytę na tej stacji...niedalekiej Orlen rozmienił mi bez najmniejszego problemu. Do tego z uśmiechem na twarzy. Na marginesie dokupiliśmy 2 kawki, 2 hotdogi i 2 gazowane wody. Dziękuję dobranoc

  2. Tomek Szymański ★☆☆☆☆

    Panie sprzedające nie moya, spytałem się czy jak będę za 30min to będzie hotdog z parówka -duży - nie nie będzie -a czy mogła by to pani wstawić, nie Jedna gwiazdka z tego powodu że mogę wysłać tylko opinie

  3. Tatiana Krzysko ★★★★★

    Dawno nie spotkałam się z tak miłą obsługą, bezproblemowe tankowanie i pyszny hotdog, polecam❤️!

  1. Artur Rainka ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Hot-dog tragedia i to nie pierwszy raz. Obsługa która pracuje jak za karę. Odradzam wszystkim tą stacje jeśli chodzi o gastronomię-szkoda pieniędzy za taki szajs.

  2. Małgorzata Herbowska ★☆☆☆☆

    Muszę się podzielić przykra sytuacja jaka mnie spotkała na waszej stacji w Szamotułach w niedzielne popołudnie zakupiłam paliwo za 80 zł mając banknot 100 zł i poprosiłam o wydanie drobnych z 10 zł chociaż jedną monetę 2 zlotowa na to młody człowiek ze będzie ciężko dlatego zakupiłam żelki za 8 zł z za lady wychyliła się młode dziewcze w zakręconych zesach że jestem bezczelna że wymusilam na jej koledze żeby mi wydał 2 zł.Poczulam się jakby mi ktoś rzucił żelkami w twarz.Wyszlam zdenerwowana na stacji nikogo nie było .Będę omijać z daleka ta stacje tj.Powstancow wlkp.Szamotuły .Sama pracowałam z klientami i nigdy nie pozwoliłam sobie na wymianę zdań z klientem.Chcialam nadmienić że tankowałem jeszcze w ten dzień na stacji w Otorowie mała stacja na wylocie z Otorowa na Szamotuły miły młody uśmiechnięty człowiek i paliwo tańsze polecam .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOYA Stacja Paliw?

MOYA Stacja Paliw znajduje się przy 64-500 Szamotuły, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MOYA Stacja Paliw?

Można skontaktować się z MOYA Stacja Paliw pod numerem +48 539 991 385

Jak można dotrzeć do MOYA Stacja Paliw?

Do MOYA Stacja Paliw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements