wszystko zimne a obsługa jak za karę. nie polecę nawet największemu wrogowi.
Zdjęcia
Opinie
-
Zupka Polska ★☆☆☆☆
-
Hanna Kaczmarek ★☆☆☆☆
obsługa straszna. parówka spadła na ziemię, bułka spalona a jedzenie zimne. nie polecam
-
Hanna Kaczmarek ★☆☆☆☆
straszna obsługa, kasjerka wyprosiła mnie ze sklepu i zapomniała o moich frytkach pomimo małej liczby osób po czym wyszła do nas przed sklep i od początku pytała o zamówienie. więcej tam nie wrócę chociaż mam do niej z minutę . okropieństwo
-
Alicja Krzemkowska ★☆☆☆☆
Obsługa nie miła jakby pracowali za karę, pizza nie pokrojona, błędy z wydawaniem pieniędzy.
-
Blackhearth ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Hot dogi dobrze wysmażone i pyszne. Pani która jest dzisiaj na kasie o godz 16 powinna dostać podwyżkę ฅ^•ﻌ•^ฅ
-
M ★☆☆☆☆
Okropna obsługa , Panie zachowują się jakby pracowały za karę. Często kartka zaraz wracam , i nie ma to nic wspólnego z zaraz… Nie polecam. Dno .
-
Hanna Lech ★☆☆☆☆
co to za kiepska byla obsluga, do tego stopnia ze teraz pracownicy tejze zabki dostana reprymende od kuriera, za to ze nie przekazali paczki po okazaniu dowodu tylko upierali sie o kod odbioru. Jakby dowod osobisty nie byl na tyle wiarygodny by moc odebrac paczke. Ci z tej zabki przejda na nowo szkolenie bo poczta z nich zadna i powinni darowac sobie przyjmowanie paczek, bo wiedzy na ten temat maja tyle co nic, ale na szczescie nie ja tylko sam kurier DPD sie z nimi "rozprawi", by zrozumieli nastepnym razem ze kiedy przychodze po paczke i okazuje dowod to maja obowiazek ja grzecznie i bez gadania oddac...
-
Bożena Kaźmierczak ★☆☆☆☆
Totalna porażka , bywam raz w tygodniu bo mam ją najbliżej ale dziś był mój ostatni raz bo ciągle problem z dostępnością danego produktu który chce , nigdy jeszcze nie trafiłam żeby było , już nie mówiąc o ciepłych daniach bo tego to im wiecznie brakuje (przynajmniej ciągle słyszę "nie mamy") a jak już jest to trzeba czekać nawet pół godziny za nim zaczną szykować, a kiełbasy do hod dogów to wręcz czarne leżą. Obsługa zachowuje się jak by stali tam za kare , nie ogarniają , zawsze jedna osoba za kasą a kolejka na cały sklep, ciężko to nawet poruszać się po tym sklepie tak ciasno .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Fryderyka Chopina 1A, 63-100 Śrem, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku