Opinie

  1. Zupka Polska ★☆☆☆☆

    wszystko zimne a obsługa jak za karę. nie polecę nawet największemu wrogowi.

  2. Hanna Kaczmarek ★☆☆☆☆

    obsługa straszna. parówka spadła na ziemię, bułka spalona a jedzenie zimne. nie polecam

  3. Hanna Kaczmarek ★☆☆☆☆

    straszna obsługa, kasjerka wyprosiła mnie ze sklepu i zapomniała o moich frytkach pomimo małej liczby osób po czym wyszła do nas przed sklep i od początku pytała o zamówienie. więcej tam nie wrócę chociaż mam do niej z minutę . okropieństwo

  1. Alicja Krzemkowska ★☆☆☆☆

    Obsługa nie miła jakby pracowali za karę, pizza nie pokrojona, błędy z wydawaniem pieniędzy.

  2. Blackhearth ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Hot dogi dobrze wysmażone i pyszne. Pani która jest dzisiaj na kasie o godz 16 powinna dostać podwyżkę ฅ⁠^⁠•⁠ﻌ⁠•⁠^⁠ฅ

  3. M ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa , Panie zachowują się jakby pracowały za karę. Często kartka zaraz wracam , i nie ma to nic wspólnego z zaraz… Nie polecam. Dno .

  1. Hanna Lech ★☆☆☆☆

    co to za kiepska byla obsluga, do tego stopnia ze teraz pracownicy tejze zabki dostana reprymende od kuriera, za to ze nie przekazali paczki po okazaniu dowodu tylko upierali sie o kod odbioru. Jakby dowod osobisty nie byl na tyle wiarygodny by moc odebrac paczke. Ci z tej zabki przejda na nowo szkolenie bo poczta z nich zadna i powinni darowac sobie przyjmowanie paczek, bo wiedzy na ten temat maja tyle co nic, ale na szczescie nie ja tylko sam kurier DPD sie z nimi "rozprawi", by zrozumieli nastepnym razem ze kiedy przychodze po paczke i okazuje dowod to maja obowiazek ja grzecznie i bez gadania oddac...

  2. Bożena Kaźmierczak ★☆☆☆☆

    Totalna porażka , bywam raz w tygodniu bo mam ją najbliżej ale dziś był mój ostatni raz bo ciągle problem z dostępnością danego produktu który chce , nigdy jeszcze nie trafiłam żeby było , już nie mówiąc o ciepłych daniach bo tego to im wiecznie brakuje (przynajmniej ciągle słyszę "nie mamy") a jak już jest to trzeba czekać nawet pół godziny za nim zaczną szykować, a kiełbasy do hod dogów to wręcz czarne leżą. Obsługa zachowuje się jak by stali tam za kare , nie ogarniają , zawsze jedna osoba za kasą a kolejka na cały sklep, ciężko to nawet poruszać się po tym sklepie tak ciasno .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Fryderyka Chopina 1A, 63-100 Śrem, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements