Doceniam że chłopaki coś robią, niestety lokalizacja nie pozwala na zbyt wiele. Tor ciasny i niestety bardzo wyboisty.
Opinie
-
HiPOL ★★★☆☆
-
Sofii Rk ★★★★★
Fajna zabawa dla starszych dzieci i dorosłych.
-
Giro ★★☆☆☆
Obsługa bardzo miła, tor przyjemny, ale różnice między gokartami są kolosalne. Pojechałem dwie 10-minutowe sesje dwoma różnymi gokartami, w pierwszej wykręciłem czas o niecałe 3 sekundy szybszy niż w drugiej (mimo że w drugiej w teorii powinienem lepiej znać tor i jechać szybciej). W drugim gokarcie opony były w fatalnym stanie i przyśpieszał znacznie gorzej.
-
Adam Gałanik ★★★★★
Ciekawy tor, przystępna cena i bardzo mili i gotowi do pomocy pracownicy. Polecam i na pewno będę wracał.
-
Gabrysia Pokusa ★★★★★
Bardzo ciekawe doświadczenie, obsługa pomocna i profesjonalna, świetnie się bawiliśmy ☺️ Polecam gorąco!!!
-
An Ko ★☆☆☆☆
Panom się nie chce pracować. Nie ma ŻADNYCH klientów. Oni leżą rozwaleni na kanapie. I szukają pretekstów, żeby tych klientów nie było. W 40 stopni sandały treningowe im nie pasowały i nie pozwoli jechać. W tych sandałach moi drodze bylo robione parę tysięcy metrów po kamieniach w gory. W tych samych butach prowadzone były gokarty na kilkunastokilometrowych trasach . Pojechaliśmy w Poznaniu na pobliski tor. Bez problemu odbyły się jazdy. Zostawiliśmy u konkurencji kilka stówek za jazdy. I czytającym polecam to samo. Unikajcie gokartów przy M1. Albo niech szef zmieni pracowników.
-
Krzysztof Łukasik ★★★★★
Super, jak co roku odwiedzam sezonowy tor pod m1, co roku nowa konfiguracja na duży + Jak dla mnie nitka toru 10/10 Nawierzchnia wiadomo, to kostka brukowa, lecz tylko w jednym momencie jest lekkiecnieprzyjemne przejście reszty nawet nie czuć, że jedzie się po kostce. Pozdrawiam.
-
Krzysztof K ★★★★☆
Tor w nowym miejscu, trochę wyboisty, ale obsługa zrobiła ogromny postęp w podejściu do klienta. Brawo Panowie. Progres Szymona, szacun. Frajda, frajda, frajda i łączy wssytskich, starszych i młodszych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tor Kartingowy M1?
Tor Kartingowy M1 znajduje się przy Szwajcarska 14, Nowe Miasto, 61-285 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tor Kartingowy M1?
Można skontaktować się z Tor Kartingowy M1 pod numerem +48 600 607 040
Jak można dotrzeć do Tor Kartingowy M1?
Do Tor Kartingowy M1 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku