Opinie

  1. Magdalena Jakubowska ★☆☆☆☆

    W sobotę 26.07.2025r. ok godz.12:30 przestąpiłam próg cukierni Piskorska na mosińskim ryneczku,celem zapytania o ciasto i gdy zob.,kto stoi za ladą,chciałam się wycofać... Jednak byłam już zbyt daleko i zależało mi na cieście,więc jak zwykle postanowiłam być miła i jak zwykle nie zostałam mile zaskoczona... Zarówno ja jak i kolejny klient zostaliśmy potraktowani tak,jakbyśmy przynajmniej zrobili Pani krzywdę,a ona robiła nam łaskę,że nam coś sprzeda,albo i nie,i że w ogóle tam stoi/pracuje. TRAGEDIA!!!!to mało powiedziane w obliczu czasów,kiedy jest taka konkurencja na rynku..., a szefowej,to mogę jedynie rzucić hasło: "Produkty to może i petarda są,ale warto by zwrócić uwagę na to,kto je sprzedaje...",gdyż pozostałe panie sprzedające w tej cukierni są na zupełnie innym(wyższym)poziomie intelektualnym i posiadają kulturę osobistą,zachęcając tym samym do zakupów.

  2. Roksana Paczkowska ★☆☆☆☆

    Ma się tupet reklamując lody z automatu jako "petarda" a sprzedając proszek średniej jakości jak wszędzie.

  3. Joanna W. ★☆☆☆☆

    Pączki pistacjowe z nadzieniem jaskrawego zielonego koloru. Już na pierwszy rzut oka widać, że nadzienie nie jest naturalne. Było ono również zupełnie bez smaku. Ilość pistacji w nadzieniu pistacjowym - śladowa. Po pączku pozostał jedynie niesmak i rozczarowanie. Takie nadzienie to oszukiwanie klienta. Polecam sprawdzić w Pączkarnia - Sweet Land by Ann na os. Orła Białego w Poznaniu, jak powinien smakować pączek z nadzieniem pistacjowym.

  1. Sabina Sztanderska ★☆☆☆☆

    Zakupiłam Ciastko francuskie z makiem w dniu 21.03.2024 o godz 15:00 w obecności znajomej .Ciastko nie nadające się do jedzenia masa makowa sucha twarda ,ciasto też bardzo wysuszone .Zwroócilam produkt nie otrzymałam innego w zamian ,natomiast panie obie na raz wszczęły krzyk że to tak właśnie wygląda ciastko francuskie.Nie polecam Sabina Szatnderska zam Puszczykowo

  2. Basiac Czerniejewska ★☆☆☆☆

    Kupiłam wczoraj 4 rogaliki i co?nie nadają się do jedzenia.....chyba siekierką by trzeba je rąbać aby zjeść ....próbowałam moczyć w kawie...nic nie dało a na dodatek dżem...czy konfitura zaczęła pleśnieć....fajna reklama cukierni....jak można takie coś sprzedawać... gdyby nie odległość od Olszynki i mój wiek...a onbym oddać...

  3. Maria Bartoszewicz ★★★★★

    Punkt sprzedaży na Rynku. Pyszne rogale. Dobre jeszcze 2 dni po zakupie. Punkt otwarty jest w niedziele i sprzedaje świeże rogale. Jako turystka, pod tym względem czuje się, w pełni zaspokojona !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres H.P. Cukiernia Hanna Piskorska?

H.P. Cukiernia Hanna Piskorska znajduje się przy Dworcowa 12, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do H.P. Cukiernia Hanna Piskorska?

Można skontaktować się z H.P. Cukiernia Hanna Piskorska pod numerem +48 618 191 396

Jak można dotrzeć do H.P. Cukiernia Hanna Piskorska?

Do H.P. Cukiernia Hanna Piskorska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements