Wczoraj razem z tatą odbyliśmy bardzo miła i owocną wizytę w banku. W szczególności polecamy panią Anetę Kaptur, która bardzo profesjonalnie i konkretnie przedstawiła nam ofertę. Dziękujemy z pomoc i cierpliwość. Szczerze polecamy tego sprzedawcę!
Zdjęcia
Opinie
-
Basia ★★★★★
-
Dominika Jerks ★☆☆☆☆
Byłam ostatnio potwierdzić tożsamość, ponieważ wymagała tego ich aplikacja (która swoją drogą też nie należy do najlepiej działających). Pani która mnie obsługiwała powiedziała że niestety całą procedurę którą już zrobiłam online musimy zacząć od nowa, a przyszłam tylko potwierdzić swoją tożsamość do której nie jest wymagane konto w banku. Podsunięto mi dokumenty prosząc o podpisy nie wyjaśniając czego one dotyczą, byłam pewna że jest to związane z procedurą weryfikacji tożsamości, a okazało się że postępem założono mi konto bankowe o czym nie było mowy! Nie wiem czym było związane założenie mi konta bankowego którego nie chciałam- czy są to braki szkoleniowe personelu banku, czy też łatwa prowizja dla pracownika, że otworzenie konta.
-
Roksana Warcicka ★★★★★
Bardzo profesjonalna obsługa. Bez kolejek, w miłej atmosferze w ok 30 min załatwiłam kilka rzeczy, które w innych miejscach zajmowały ponad godzinę. Polecam
-
Adam Lewandowski ★★★★★
Działalność banku na wysokom poziomie. Obsługa bardzo profesjonalna. Cechą pozytywną jest otwartość, determinacja w działalności merytorycznej
-
Przemysław M. ★★★★★
Brawo!!! Współpracuje z tym oddziałem od kilku miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczony. Dobra komunikacja i obsługa, szczególnie Pani Dyrektor-Andżelika, pomogła mi założyć konta /świetne warunki/ i je aktywować, zainstalować apki i to wszystko w miłej atmosferze. Tak trzymać!!!!! Więcej takich ludzi.
-
Żaneta Skrzypczak ★★★★★
Bardzo profesjonalna fachowa jak i rzetelna obsługa klienta. Mogę naprawdę polecieć a zwłaszcza Panią Agnieszkę, która pomogła mi wiele razy!
-
SOŁTYS 99 ★★★★★
Od lat jestem klientem PKO SA i zawsze mogę liczyć na profesjonalną obsługę. Oddział działa sprawnie, pracownicy są życzliwi i cierpliwie tłumaczą wszystkie procedury. Aplikacja peo pay to ogromne ułatwienie w codziennym bankowaniu, działa szybko i bezproblemowo. PKO SA to dla mnie bezpieczeństwo i pewność, a żubr w logo tylko potwierdza ich solidność i polski charakter. Polecam z pełnym przekonaniem. Z całego serca polecam panią Barbarę L, bardzo pomocna oraz przemiła kobieta.
-
Leszek Roszyk ★☆☆☆☆
Totalna porażka. Od kilku dni miał się ktoś z oddziału kontaktować i cisza. Na infolini za każdym razem ktos podaje godziny w których ktos z oddzialu zadzwoni, niestety zero odzewu. Nie polecam nie tylko placówki lecz całego banku !
-
Grzegorz Terpiłowski ★★★★★
Dziś byłem w Banku Pekao w Śremie przy ul. Przemysłowej 1, jak zwykle panowała miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Nadmieniam, iż jestem klientem Tego Banku od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolony z obsługi. Bank Godny Polecenia. Z poważaniem Grzegorz Terpiłowski
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bank Pekao?
Bank Pekao znajduje się przy Przemysłowa 1, 63-100 Śrem, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bank Pekao?
Można skontaktować się z Bank Pekao pod numerem +48 519 222 222
Jak można dotrzeć do Bank Pekao?
Do Bank Pekao można dotrzeć, korzystając z poniższego linku