Chodzę od niedawna i widzę znaczące efekty,zwłaszcza dla mojego chorego kręgosłupa. Dziewczyny zawsze służą pomocą.Polecam,zwłaszcza teraz,na smutne krótkie dni,aby zakończyć je treningiem i spotkaniem optymistycznych ludzi.
Zdjęcia
Opinie
-
Beata Ślatała ★★★★★
-
Ela Lalas ★★★★★
Pracowałam z Alicją przez 6 miesięcy i w tym czasie udało mi się schudnąć ok. 10 kg. Największą wartością tej współpracy było to, że nie tylko osiągnęłam cel wagowy, ale przede wszystkim nauczyłam się zdrowych i realnych do utrzymania nawyków żywieniowych. Alicja podchodzi bardzo indywidualnie, dzięki czemu plan był dopasowany do mojego stylu życia, a jednocześnie dawał satysfakcję i poczucie sytości. Aktualnie skupiamy się na utrzymaniu efektów i uniknięciu efektu jojo, a ja czuję, że mam solidne podstawy i wsparcie, żeby dalej iść w dobrą stronę. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i mogę ją szczerze polecić każdemu, kto szuka skutecznego, ale też zdrowego podejścia do odchudzania.
-
Marti ★★★★★
Na początku miałam wątpliwości, czy współpraca dietetyczna ma sens. Od lat jestem na diecie wegetariańskiej i obawiałam się, że będzie trzeba z czegoś rezygnować. Okazało się zupełnie inaczej. Moje wyniki badań są świetne, poprawiłam wyniki tarczycy i wyszłam z insulinooporności, a jednocześnie nie musiałam rezygnować z ulubionych potraw. Jadłospis przygotowany przez Alicje był dopasowany tak, że czułam się najedzona, pozwolił mi również poznać nowe smaki. Kolejną obawą był czas. Prowadzę intensywny tryb życia i gotowanie często spadało na dalszy plan. Dieta została ułożona tak, że przepisy były szybkie i proste. Dzięki temu spokojnie dawałam radę nawet w najbardziej zapracowane dni. Efekty są naprawdę widoczne. Poprawił się wygląd mojej sylwetki, skóra wygląda zdecydowanie lepiej, stan zapalny został zminimalizowany, a ja czuję się lekko i mam więcej energii na co dzień. Współpraca okazała się nie tylko skuteczna, ale też przyjemna i bez zbędnych wyrzeczeń. POLECAM!
-
I J ★★★★★
Bardzo polecam Klub w Suchym Lesie, można tutaj łączyć przyjemne z pożytecznym dzięki przemiłym i profesjonalnym trenerkom, które zawsze witają uśmiechem, a do ćwiczeń klubowiczów podchodzą indywidualnie i profesjonalnie. Każdy klubowicz czuje się zaopiekowany i jest informowany o efektach swoich treningów. Atmosfera w klubie jest fantastyczna dzięki trenerkom i klubowiczom. Zachęcam niezdecydowanych.
-
Małgorzat Piasecka ★★★★★
Siłownia „36 minut” to miejsce gdzie w przyjemnej atmosferze i krótkim czasie można zrobić coś dla siebie i swojego ciała. Personel składa się nie tylko z trenerek, ale też wykwalifikowanej dietetyczki fizjoterapeutki, które nie tylko swoim czujnym okiem przypilnuj j pomogą wykonać prawidłowo ćwiczenia, tak żeby przynosiły efekty, ale także dopasują indywidualną dietę oraz pomogą w różnych schorzeniach i dolegliwościach. W „36 minut” w Suchym Lesie poczujesz się jak w domu i znajdziesz motywację do działania wśród miłych i uśmiechniętych klubowiczów :) Bardzo polecam!
-
Anna Nowak ★★★★★
To nie jest zwykła siłownia, to miejsce w którym robisz dla swojej kondycji i swojego zdrowia to czego potrzebujesz i zadziwiająco to czego chcesz, co jak wiaomo nie zawsze idzie w parze. Zatem jest wycisk i jest pot ale jest też satysfakcja. Jest miła atmosfera, dobre wyposażenie, kawka:) Są bardzo serdeczni ludzie, każdy szuka tu innego powodu, żeby przyjść (chcę schudnąć, poprawić kondycję, ćwiczę, bo bolą mnie plecy.. lista jest długa). Są trenerki, które chętnie porozmawiają i zawsze doradzą w sprawie ćwiczeń, diety i w sprawie twojego kiepskiego dnia. Przyilnują cię byś się przypadkiem nie obijała ;) oraz byś nie zrobiła sobie krzywdy. Sama forma ćwiczeń na tych maszynach bardzo mi odpowiada, uważam, że to lepsza forma treningu niż klasyczna siłownia. Nie pozostaje zatem nic innego jak polecić Wam klub 36 minut w Suchym Lesie.
-
Lena Bielecka ★★★★★
Świetna siłownia! Bardzo dobrze wyposażona, czysto i przestronnie. Największe wrażenie zrobiły na mnie jednak profesjonalna dietetyczka i fizjoterapeutka — obie niesamowicie kompetentne, zaangażowane i serdeczne. Dietetyczka pomogła mi dobrać idealny jadłospis dopasowany do moich celów i trybu życia, a fizjoterapeutka zadbała o moje zdrowie przy powrocie do treningów po kontuzji. Dzięki nim czuję się zmotywowana, zaopiekowana i widzę realne postępy. Z całego serca polecam to miejsce każdemu, kto szuka czegoś więcej niż tylko sprzętu!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 36 MINUT Suchy Las - klub fitness?
36 MINUT Suchy Las - klub fitness znajduje się przy Obornicka 104, 62-002 Suchy Las, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 36 MINUT Suchy Las - klub fitness?
Można skontaktować się z 36 MINUT Suchy Las - klub fitness pod numerem +48 696 933 636
Jak można dotrzeć do 36 MINUT Suchy Las - klub fitness?
Do 36 MINUT Suchy Las - klub fitness można dotrzeć, korzystając z poniższego linku