Opinie

  1. Bartosz Blij ★☆☆☆☆

    Jedyny plus to parking dla ciężarówek i dostępna toaleta. Poza tym to dno totalne. Przyjechałem z dostawą pustych butelek po 9"00 z awizacją na dany dzień i dowiedziałem się, że mają czas... do 19"00 żeby je rozładować a nie wiedzą, czy wogóle będą w stanie bo nie mają miejsca na magazynie. Podejście do kierowców i spedytorów totalnie pogardliwe. Nie obchodzi ich brak czasu pracy, czy długość oczekiwania. Klasycznie robią sobie z naczep przewoźników drugi magazyn.

  2. Krzy Szub ★☆☆☆☆

    Ludzie w porzadku - i tylko tyle. Straszono mnie obciazeniami przestojami i innymi ami bo towar musi byc na czas na rozladunku. Zalatwiony dodatkowy kierowca przepinka ogolnie zmian duzo. Auto stoi 26 h na parkingu i czeka. Nie ma zadnej informacji kiedy bedzie rozladowane ani o co chodzi Osoba najmadrzejsza i taki kit wciskajaca jaki to towar wazny : nie odpisuje na maile ani nie odbiera telefonu.

  3. Tomasz ★☆☆☆☆

    6 h czekania na rozladunek i dalej nic. Ciekawe ile jeszcze. Omijać firmę. Ja tu napewno nie wrócę

  1. Maly Szombara ★☆☆☆☆

    Dzwonią dzień wcześniej żeby przyjechać na 7 bo towar gotowy czeka na rampie... Przyjazd o 7 czekać bo inne auta są w kolejce, wjazd o 9 okazuje się że pod wskazana rampa właśnie podjechało auto i dalej czekać, o 10 podjazd pod rampę i przez 40 minut nikt nawet nie otworzył... Wyjazd o godzinie 12...

  2. Michał Nockowski ★★★★☆

    Sympatyczna i pomocna ochrona, przed firmą jest parking więc można robić pauzę, toaletą + prysznic. Niestety awizacja jest bez znaczenia - teoretycznie biorą wg kolejności przyjazdu, ale z tym też bywa różnie.

  3. K R ★☆☆☆☆

    Tragedia, nie robią sobie kompletnie nic z awizacji na daną godzinę, zamawiają towar i po całym dniu oczekiwania dostajesz informacje ( o ile sam pójdziesz się pytać na portiernie ) bo tak byś stał jak widły w gnoju, że magazyn jest zapełniony i rozładunek będzie następnego dnia. Zero szacunku dla kierowcy, totalne lekceważenie. Omijać szerokim łukiem. Banda nieudaczników zarządzających logistyką i i odpowiedzialnością za dostawy towarów!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cedc Brama Towarowa TIR?

Cedc Brama Towarowa TIR znajduje się przy Kowanowska 48, 64-600 Oborniki, Wielkopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Cedc Brama Towarowa TIR?

Do Cedc Brama Towarowa TIR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements